herb MKS Mławianka Mława
Hutnik Warszawa   MKS Mławianka Mława

2010-09-18, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

95' - Sędzia kończy spotkanie.
90' - Sędzia dolicza 4 min
85' - Zamieszanie w polu karnym Mławian, ale bez sytuacji.
80' - Basiuk z ok 20m ale w środek bramki.
79' - Król fauluje  na 30m. "Konopa" dośrodkowuje na dalszy słupek, ale tam piłkę ręką zagrywa pomocnik Hutnika.
78' - Trzecia zmiana w Hutniku. Schodzi Kijała, a wchodzi Cyromek.
75' - Hutnik stara się zagrozić naszej bramce, ale brakuje mu ostatniego podania. Mława nastawiła się na grę z kontry.
72' - Złe dośrodkowanie Piotr Rogowskiego i Witkowski od swojej bramki.
71' '- Kibice Hutnika skandują: Lidera mamy, do Mławy go nie oddamy. Rogowski faulowany przed naszym polem karnym
70' - Druga zmiana w Hutniku. Schodzi Walewski a w jego miejsce Basiuk. Hutnik stawia na ofensywę
69' - Głowacki wywalczy rzut rożny. Jednak dośrodkowanie Harzyńskiego ląduje na głowie obrońcy Hutnika.
68' - Kolejne dośrodkowanie ląduje w rękach Michalaka.
66' - Gorczyński za Dziubińskiego.
63' - !!! Kapitalne interwencje Michalak!! Najpierw broni strzał sam na sam z 10m a za dwie sekundy dobitkę! Przy dobitce zostaje również sfaulowany.
61' - W Hutniku pierwsza zmiana. Schodzi Lewicki, a wchodzi Giedronowicz
60' - Szczepański z 17m, ale co najmniej dwa metry nad poprzeczką.
58' - Hutnik podkręcił tempo, zaczął śmielej atakować.
57' - Świetna interwencja Drzewieckiego! wyłuskuje w ostatniej chwili piłkę napastnikowi Hutnika.
54' - Głowacki blisko przejęci piłki na 16m, ale obrońca jedna zdążył.
52' - Wyjście Rogowskiego Kuby spod własnej bramki, podanie do Głowackiego, ten przegrywa na drugą stronę do Gawędy, ten traci piłkę, ale dopada do niej Wróblewski Kuba i strzela minimalnie obok bramki
48' - Walka w środku pola. Hutnik stara się długimi piłkami rozmontować naszą obronę.
47' - Groźne dośrodkowanie z prawej strony bramki Michalaka, ale Szczepańskiemu nie udaje się trafić w piłkę. Zawodnicy z Mławy muszą się obudzić.
46' - Głowacki z Gawędą rozpoczęli drugą część spotkania

12:16' - MKS Mława rozpoczyna drugą część spotkania

Drużyny przystąpił do drugiej połowy bez zmian. Drużyna Hutnika wyszła na drugą połowę w 10, ale zawodnik gospodarzy już biegnie do swoich kolegów.

45' + 2' - Michalak nokautuje w swoim królestwie zawodnika gości, za chwilę Głowacki wybija strzał głową. Koniec I połowy. za 15min zapraszamy na drugą połowę.
45' +1' - Michalak wychodzi na 20m, lobuje go napastnik gości, ale Brzozowski łapie 5 m przed bramką.
45' - W starciu z Głowacki, ucierpiał jeden z zawodników Huty i musiał opuścić plac gry.
45' - Sędzia dolicza 3 min do pierwszej połowy.
43' - Michalak wyjściem na 18m przecina piłkę głową i zażegnuje niebezpieczeńśtwo
39' - Dośrodkowanie na pierwszy słupek, tam piłkę przecina napastnik Hutnika, strzela miedzy nogami Brzozowskiego i Michalak z linii bramkowej broni strzał.
38' - Michalak broni strzał Szczepańskiego z 20m i wybija piłkę na rzut rożny.
35' - Rożny z lewej strony dla naszej drużyny, ale nic z tego nie wynika.
34' - Nieporozumienie między Rogowskiem i Drzewiecki. Piłka dla Hutnika, rzut rożny. ale bez konsekwencji.
31' - Michalak nokautuje Głowackiego oraz gracza Hutnika, sędzia przerywa grę, aby opieka medyczna mogła udzielić pomocy.
30' - Kowała mija Drzewieckiego, strzela, piłkę odbija się od Dziuby i wypada na rzut rożny.
29' - Przewagę w posiadaniu piłki przewagę mają gospodarze, jednak biją głową w mur mławskiej defensywy
27' - Kolejny strzał z daleka "Konopy", ale piłka przechodzi metr nad bramką Michalaka.
26' - Rzut rożny dla Mławian. Jednak bez zagrożenia dla bramki Witkowskiego.
25' - Spotkanie nie stoi na wysokim poziomie. Jest dużo walki. Murawa niestety uniemożliwia rozegranie kombinacyjnej gry zarówno jednej jak i drugiej drużynie. Nie ma też złośliwości na boisku, zawodnicy się szanuję.
24' - Strzał prawego obrońcy Hutnika, ale piłka daleko obok bramki Michalak. Nie musiał nawet interweniować.
21' - Długie zagranie do nikogo lewego pomocnika Huty.
19' - Delikatnie mówiąc stan murawy na stadionie Hutnika jest w katastrofalnym stanie. Wygląda tak samo jak nasza murawa na wiosnę, czyli jest nierówna bardzo i są na niej kępy.
18' - Murawa jest grząska. Michalak nawet to odczuł wychodząc do piłki i się przewracając, ale na szczęście bez konsekwencji w postaci bramki.
17' - Kolejny rzut rożny dla Hutnika. Jednak nie ma żadnego zagrożenia. Drużyna Hutnika co drugi rzut rożny gra krótko, czyli zawodnik wychodzi do wykonującego rzut rożny.
15' - Witkowski uprzedza dalekim wyjściem Głowackiego.
14' - Hutnik gra wysokim pressingiem. Szybko dostakują do zawodników z Mławy.
13' - Brzozowski dośrodkowuje na długi słupek, a tam Dziubiński strzela z głowy i trafia w boczną siatkę.
12' - Wróblewski faulowany na 20m, szansa dla Brzozowskiego.
10' - Król do Wróblewskiego w uliczkę, ale Witkowski ubiega naszego napastnika
7' - Żółta kartka dla Piotra Rogowskiego.
6' - Brzozowski z wolnego dośrodkowuje, piłkę lekko dotyka jeden z zawodników Hutnika, ale bramkarz gospodarzy Witkowski pewnie łapie piłkę.
5' - rzut rożny dla Hutnika. Rozegranie krótkie na pierwszy słupek, ale piłka odskakuje piłkarzowi Hutnika i od bramki MKS.
4' - Kapitan klubu z Bielan strzela z 30m, ale daleko od bramki Michalaka.
3' - Michalak długim podaniem uruchamia Gawędę, podaje do Wróblewskiego, ale strzał Miśka mija światło bramki.
1' - Harzyński skutecznie blokuje kapitana Hutnika, piłka odbija się od zawodnika z Bielan i Michalak od bramki.
0' - Hutnik rozpoczął.

11:07 Spotkanie zaczynają gospodarze.

11:06 Obydwie ekipy witają się na środku boiska.

11:05 Obydwie ekipy już wychodzą na murawę.

10:59 Kibice Hutnika Warszawa będą prowadzić żywiołowy doping. Fanatyków klubu z Bielan jest ok. 70 osób

10:57 Za chwilę obydwie ekipy pan Kikolski wyprowadzi na plac gry.

10:55 Na trybunach około 300 osób. Udało się również nam zauważyć Jerzego Masztalera, byłego trenera naszej drużyny, pod wodzą, którego awansowaliśmy do II ligi.

10:45 Sędziami tego spotkania będą panowie: jako główny J. Kikolski,  a arbitrami bocznymi: K. Nejman i T. Studziński - wszyscy WS Płock.

10:40 W porównaniu do poprzedniego spotkania w naszej drużynie nastąpiła jedna zmiana. W miejsce Gorczyńskiego do składu powrócił Dziubiński. W dalszym ciągu kontuzjowany jest Mariusz Walczak, ale zdecydował się towarzyszyć swoim kolegom i jest z drużyną na stadionie Hutnika. Michalak Michał musi uważać, gdyż ma już 3 żółte kartki i otrzymana w dzisiejszym meczu oznaczać będzie pauzę w następnym spotkaniu.

10:35 W poprzedniej kolejce drużyna z Bielan odniosła zwycięstwo na gorącym terenie w Przasnyszu, pokonując tamtejszy MKS Przasnysz 3:1. Natomiast nasza drużyna przegrała w bardzo kiepskim stylu z przedostatnią drużyną w tabeli 0:2 - Victorią Sulejówek.

10:30 Witam Wszystkich sympatyków piłki nożnej na relacji LIVE ze spotkania pomiędzy liderem IV ligi gr. północnej - Hutnikiem Warszawa, a naszą drużyną - MKS Mława.