Ceny biletów w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011

• autor: mlawiankamlawa, 2011-03-11 18:55

Informacja odnośnie cen biletów w rozwinięciu !

ZARZĄDZENIE

Miejski Klub Sportowy „Mławianka” Mława uprzejmie informuje, że zgodnie z Ustawą o Bezpieczeństwie Imprez  Masowych z dnia 20 marca 2009 roku, wprowadza identyfikację osób wchodzących na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie na zawody piłki nożnej o mistrzostwo IV Ligi.

Widzowie przy zakupie biletu wstępu zobowiązani są przedstawić dokument potwierdzający tożsamość, imię i nazwisko oraz numer Pesel.

Grupy zorganizowane kibiców poprzez macierzyste Kluby mają obowiązek przesłać na siedem dni przed zawodami na adres naszego Klubu imienną listę uczestników z podanym numerem Pesel oraz wykupić określoną liczbą biletów wstępu, zgodną z wykazem. Nie zastosowanie się do zarządzenia będzie skutkować nie wpuszczeniem osoby lub grupy przez służbę ochrony na teren obiektu sportowego.

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Mławianka Mława uprzejmie informuje, iż ustalił następujące ceny wejściówek na mecze piłkarskie o mistrzostwo IV ligi w rundzie wiosennej sezonu 2010/2011:

• 5 zł bilet normalny,
  • 7 zł bilet rodzinny,
  • 2 zł zorganizowane grupy kibiców zrzeszonych w klubie kibica,

Nowością od tej rundy będzie również możliwość zakupu biletów rodzinnych, bilet na sektor rodzinny - opiekun/ka z dwójką dzieci do 14. roku życia (model 1+2) lub opiekunowie (kobieta i mężczyzna) z dzieckiem lub dwójką dzieci do 14. roku życia (model 2+1 lub 2+2).
Na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwójka dzieci.

Zarząd Klubu MKS Mławianka Mława

autor: ~kibic 2011-03-11 22:07:12

avatar cena biletow ok aby nasi pilkarze pokazywali jakis poziom i wyjsc wrescie z tej 5 ligi

autor: ~SPS 2011-03-12 14:08:31

avatar Poziom piłkarzy jest dostosowany do poziomu kibiców, więc w czym problem ?

autor: ~kibic 2011-03-14 16:16:22

avatar Nie sądzę - odzywki piłkarzy do kibiców jak choćby na meczu z Bugiem poniżej krytyki, a w końcu to kibic zapłacił za bilet i oczekuje efektownej gry.

autor: ~mks 2011-03-15 11:41:11

avatar mecz jest o 12 a nie o 14

autor: ~karamba 2011-03-15 12:32:16

avatar jakich kibiców? w mławie niema kibiców jest tylko legia, lechia i garstka starych ludzi szydzących z nieudanych zagrań zawodników.

autor: ~do kibica 2011-03-16 08:29:25

avatar Nie pochwalam owych odzywek. A czy oni sami od sibie tak palnęli czy czymś to było spowodowane ? Na trybunach też siedzą ich rodziny i znajomi i nie za bardzo chcieliby słyszeć "pier...ku... do d... się nadajesz".

MKS Mława - MKS Przasnysz foto: G. Przybyłowski (GM)