Statystyki drużyny

Aktualności

Przełamane lody z Wisłą

• autor: kiero88, 2010-10-03 01:11

We wczorajszym meczu, nasza drużyna pokonała II zespół Wisły Płock 3:1. Bramki zdobyli: Król oraz dwie Walczak, Relacja wkrótce.

Początek spotkania jest dla nas wymarzony. W 5 min Walczak uruchamia szwagra - Piotr Króla, który sprytnym strzałem zdobywa prowadzenie. Nasza drużyna ma jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, ale Walczak, Głowacki i Wróblewski nie wykorzystują okazji. Drużyna Wisły Płock pierwszą połowę wydaje się jakby była zagubiona.
Druga połowa to błąd Dziubińskiego, który w niegroźnej sytuacji fauluje napastnika gości w polu karnym. Zawodnik Wisły zamienia rzut karny na gola. W 55 min Walczak wykazuje się sprytem. Zawodnicy z Płocka kłócą się z sędzią o to, że nie było faulu. Bramkarz Wisły ustawia mur, a Kaka widzi to i uderza niesygnalizowanie. Piłka wpada do siatki i sędzia uznaje gola. W 80 min Brzozowski dośrodkowuje z wolnego wprost na głowę Walczaka, a ten zdobywa gola przypieczętującego wygraną naszego zespołu. W drugiej połowie powinno paść 5-8 bramek dla naszego zespołu, oprócz tego co wpadło do sieci.