Statystyki drużyny

Aktualności

Skuteczny i efektowny rewanż Mławian!

• autor: kiero88, 2010-09-04 17:52

W zakończonym kilka minut temu spotkaniu nasz zespół pokonał Huragan Wołomin 4:0! relacja poniżej!

11. Walczak Mariusz      80" Kamil Rutkowski

90' -  Koniec tego spotkania. Gracze Mławskiego MKS-u zasłużenie wygrywają 4;0!!
88' -  Żółta kartka dla gracza z nr 6 Męczkowski
84' - Groźne dośrodkowanie z rożnego i Harzyński wybija po za boisko.  Kolejny rzut rożny. Strzał zawodnika gości i broni Michalak.
80' - Podwójna zmiana w naszej drużynie. Boisko opuszcza grający z nr 4 Rogowski, a wchodzi 14 Palewski. Drugim schodzącym jest strzelec trzech bramek Mariusz Walczak. W jego miejsce wchodzi nr 15 Rutkowski. Walczak otrzymał gromkie brawa.
77' - Dobra akcja debiutanta Gorczyńskiego. Strzelił z 16m, ale piłkę łapie bramkarz Huraganu.
75' - Druga zmiana w naszej drużynie. Boisko opuścił Wróblewski a w jego miejsce Jeromin. Natomiast w ekipie gości zszedł 10 Kozłowski, a za niego wszedł 16 Kruk.
74' - Gracze z Wołomina starają się zdobyć honorowe trafienie.
72' -  To jest NOKAUT! Kapitalna akcja Mariusza Walczaka!Otrzymał piłkę od Głowackiego, minął obrońcę i strzałem z 25 w okienko pokonał bezradnego bramkarza Huraganu. Piękna bramka!! Hat - Trick Kaki!!
71' - Gotowy do wejścia w naszej drużynie jest Gorczyński. Zastąpi Dziubińskiego. Dla Gorczyńskiego jest to debiut w seniorskiej piłce
70' -  Szybkie rozegranie Wołominian, ale pomocnik Huraganu nie potrafi minąć Jakub Rogowskiego.
67' -  Świetna obrona Michalak, broni strzał z 6m, ale piłka trafia go prosto w czułe miejsce mężczyzn.
66' - Dośrodkowanie Brzozowskiego, ale prosto w ręce goalkeepera gości.
61' - Podanie do Walczaka, ten do Miśka, ale obrońca wybija piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z rożnego nie było żadnego zagrożenia.
60' - Dośrodkowanie Głowackiego, ale bardzo niecelne.
59' - Druga zmiana w zespole gości. Boisko opuścił grający z nr 8 Dąbrowski, a na boisko wszedł nr 7 Więch.
55' - Powinno być 3;1! Podanie do Kozłowskiego, ten podcina piłkę nad Michalakiem, ale Brzozowski wybija piłkę z linii bramkowej na korner. Po rzucie rożnym dośrodkowanie na 8m, strzał głową gracza Huraganu mija bramkę Michalaka. Wołominianie obudzili się w drugiej połowie.
52' - Strzał Kozłowskiego z 25 m, mija bramkę Michalaka o metr.
48' - Strzał Walczaka, ale bramkarz odbija piłkę na rzut rożny.
47' - Oby zawodnicy z Mławy nie poczuli, że wygrali spotkanie i osiądą na laurach.
46' - Wróblewski i Walczak rozpoczynają drugą połowę. Gospodarze bez zmian. W zespole z Wołomina nastąpiła jedna zmiana. Zszedł kapitan zespołu Arkadiusz Stępień, a za niego wszedł zawodnik z nr 16 Jaczewski.

Są już sędziowie oraz zawodnicy Huraganu. Za chwilę początek drugiej połowy.
Za chwilę rozpoczynamy spotkanie. Mławianie już na boisku. Gości natomiast jeszcze nie widać. Sędzia już drugi raz zaprosił zawodników z Wołomina.

45' - Sędzia nie dolicza do pierwszej połowy żadnego dodatkowego czasu.
44' - Podanie do Dziubińskiego, ten "kręci" obrońcę, ale jego strzał przechodzi obok bramki.
43' - Strzał Kozłowskiego zablokowany przez obrońców - rzut rożny. Wybicie piłki przez Brzozowskiego, podanie do Dziubińskiego, ten na wolne pole do Wróblewskiego, ale "Miśka" uprzedza bramkarz Huraganu Stańczuk.
41' - Wysoki pressing Mławianki przynosi rezultaty. Wołominianie znowu mają problemy z konstruowaniem składnych akcji.
38' - Najlepszy zawodnik drużyny Huraganu - Arkadiusz Stępień kompletnie wyłączony z gry.
37' - Podanie do Wróblewskiego, który urywa się obrońcom, podaje piłkę na 11m do Walczaka, a ten zdobywa trzecią bramkę dla naszego zespołu i swoją drugą w spotkaniu. Bardzo ładna i szybka akcja naszych piłkarzy! 3:0!
35' - Walka w środku boiska. Nie ma brutalnej ani złośliwej gry.
32' - Coraz śmielsze ataki gości. Częściej są przed polem karnym Michalaka. Lekki chaos wkradł się w szyki Mławian.
28' - Dobra i groźna akcja Wołominian! Zagranie z lewej strony boiska do Kozłowskiego, ten nie zastanawia się długi i mocno strzela z 16, ale Michalak jest tam gdzie być powinien. Pewna i spokojna interwencja.
27' - Fatalne rozegranie piłki przez Wojdynę i Brzozowski ze spokojem przecina tor lotu piłki. Goście trochę odżyli, ale popełniają proste błędy w obronie.
26' - Faul Drzewieckiego na 20m od bramki z lewej strony pola karnego.
24' - Żółta kartka dla Piotra Rogowskiego za faul na bramkarzu. Głupia kartka - komentarz Michała Michalaka.
22' - Głowacki wywalczył rzut rożny.
20' - Odpowiedź gości - Strzał w środek bramki Michalaka.
19' - Kolejna groźny strzał gospodarzy. Faul na Walczaku, szybkie rozegranie przez Króla do Dziubińskiego, a ten strzela, ale bramkarz jest na posterunku, parując strzał.
18' - Faul Brzozowskiego, ale bez konsekwencji w postaci żółtej kartki. Na trybunach około 200 kibiców.
17' - Co to mogła być za bramka! Piotr Rogowski z 30m, celu w okienko, ale piłka spada na jego nieszczęście tylko na siatkę. Mogła być piękna bramka.
16' - Piotr Król faulowany w środku boiska. Po 16 min widać wyraźną przewagę zawodników MKS Mława
15' Potrojenie graczy Mławskich i łatwo odbierają piłkę Kozłowskiemu.
10' - Goście z trudem utrzymują się przy piłce. Zawodnicy Mławscy skutecznie uniemożliwiają im rozegranie ataku pozycyjnego.
8' - Krzyżowe zagranie do Dziubińskiego, ten podciągnął wyżej, podał do Walczaka, ten zwodem mija obrońcę i strzałem obok bramkarza zdobywa drugą bramkę! 2:0!
6' - Dwie skuteczne interwencje Michalaka. Najpierw łapie dośrodkowanie, a następnie broni strzał z 16m.
5' - Huragan zamknięty na własnej połowie. Nie mogę przedrzeć się na 30m połowy zespołu gospodarzy.
2' - Przejęcie piłki przez Wróblewskiego na 20m, ograł obrońcę, przełożył piłkę na lewą nogę i strzałem po ziemi tuż przy słupku zdobył gola nie dając szans bramkarzowi na skuteczną obronę! 1:0!
0' - Mecz rozpoczynają goście z Wołomina.

16:05 Zaczynamy!!!!

16:00 Sędzia główny wyprowadza zawodników na murawę stadionu przy ulicy Kopernika 38. Gospodarze są ubrani w Czerwone koszulki i getry oraz białe spodenki. Goście z Wołomina ubrani są w swoje tradycyjne barwy: Biała koszulka w czarne pionowe pasy oraz białe spodenki i takie same getry.

15:55 Piłkarze schodzą do szatni już. Za kilka minut rozpoczęcie spotkania.

15:47 Piłkarze jednej i drugiej ekipy niedługo zakończą rozgrzewkę, aby planowo o godzinie 16:00 rozpocząć spotkanie.

15:43 Jest garstka kibiców. Zapewne spowodowane jest to tym, iż o godzinie 17 jest transmisja z meczu reprezentacji Polski (grają z Ukrainą :-)

15:40 Huragan wystąpi w następującym składzie:  1. Stańczuk, 6. Meczkowski, 5 Jackiewicz, 4 Tokarz, 17 Bednarczyk, 8 Dąbrowski, 11 Zasadziński, 13 Rossa, 9 Wojdyna, 10 Kozłowski, 15 Stępień.  Na ławce: 12 Krawczyk, 2 Gałczyński, 16 Jaczewski, 14 Kruk, 7 Więch. Trenerem drużyny gości jest Pan Krzysztof Gawara, a kierownikiem zespołu Jerzy Kacparzk.

15:35 MZPN wyznaczył na to spotkanie następujących sędziów: głównym arbitrem tego spotkania będzie Pan: Marek Słąbowski z Wydziału Sędziowskiego Płock. Na liniach pomagać mu będą panowie: Krzysztof Nejman i Przemysław Pawłowski - również WS Płock. Obserwatorem spotkania jest Pan Dariusz Kozieł z Wydziału Sędziowskiego Warszawa.

15:30 Witam wszystkich sympatyków MKS Mława na relacji z meczu naszej drużyny a Huraganem Wołomin!