Statystyki drużyny

Aktualności

Przegrana na własne życzenie...

• autor: kiero88, 2010-03-27 18:46
Zapraszam do zapoznania się z relacją na żywo z meczu pomiędzy Huraganem Wołomin a naszą ekipą. Skład znajduje się w opisie meczu (w terminarzu).

93' - Koniec spotkania... 3:2. Niewykorzystanie sytuacje się zemściły na ekipie MKS Mława.
92'- Kapitalna bramka Wróblewskiego! piękny strzał pod poprzeczkę z 20m. Jednak chyba już za późno na odrobienie kolejnej bramki.
91' - Żółta kartka dla Falenckiego za faul
90'- Leszczyński za protesty otrzymuje żółtą kartkę. Oznacza to, że w następnym spotkaniu nie wystąpi.
90' - Faul na Leszczyńskim, popychany z tyłu, ale sędzia nie reaguje i w sytuacji jeden na jeden Napastnik Huraganu zdobywa gola. 3:1
88' - Gol dla Wołominian... Dośrodkowanie na 6m, a tam w zamieszaniu piłkę strąca zawodnik Huraganu. 2:1

88' - Piłkę wybija na rzut rożny zawodnik Wołominian i zamiast od bramki znowu rzut rożny...
87' - Rożny dla Wołominian
85' - Teraz Mława ma przewagę, jednak nic z niej nie wynika.
82' - Butryn miał bardzo dobrą okazję.. Dośrodkowanie z wolnego "wypluwa" bramkarz Wołominian, która spada pod nogi Butryna, a ten przenosi piłkę nad poprzeczką. Chwilę później Głowacki oddaje strzał, ale obok bramki.
79' - Harzyński za Mariusza Walczaka. Opaskę kapitańską przejmuje Tomek Leszczyński.
78' - Huragana poczuł, że ma szansę na jeszcze bardziej korzystny wynik. Śmielej atakuje.
75' - Gola dla Huragana Wołomin. Dośrodkowanie z rożnego, a tam niepilnowany zawodnik Huragana pakuje piłkę do bramki. 1:1

72' - Rzut wolny po prawej stronie pola karnego. Jednak rożny.
70' - Harzyński oraz Piotrowski poszli na rozgrzewkę.
69' - Butryn za Rogowskiego Piotra
68' - Kontra Mławy! Podanie od Sieji do Falenckiego, ten wykłada piłkę na 11 Walczakowi, który zwleka z oddaniem strzału, w efekcie czego trafia w nogi bramkarza.
66' - Podwójna zmiana w Huraganie. Za kilka chwil w naszym zespole nastąpi.
65' - Falencki na spalonym
62' - Kontra gospodarzy, ale na szczęście ostatnie podanie trafia w Leszczyńskiego. Rzut rożny. Jednak bez konsekwencji.
60' - Widać nerwowość w poczynaniach Wołominian. W Mławie Butryn przygotowuje się do zmiany. Zapewne wejdzie za Rogowskiego.
57' - Dośrodkowanie z rożnego, piłkę na zamknięciu przejmuje Rogowski Jakub i strzela nad bramką... Dwie dobre akcje Mławian.
55' - Świetna akcja Mławian! Z lewej strony piłkę od Głowackiego dostaje Wróblewski, dośrodkowanie w pole karne, tam nikt nie przecina lotu piłki. Przed linią końcową dopada do niej Walczak, świetnym zwodem oszukuje obrońcę, za chwilę a la Messi mija kolejnego zawodnika i uderza z prawej nogi, ale goalkeeper Huraganu końcówkami palców broni strzał i piłka wychodzi na rzut rożny.
53' - Strzał Walczaka z 20m pewnie broni goalkeeper Huraganu. Przejaśnia się. Jest wietrznie dalej. Bramkarz gospodarzy również broni pod słońce
50' - Strzał z 30m pomocnika gospodarzy, ledwo dolatuje do rąk Michalaka.
46' - Rozpoczynamy drugą połowę. Jedna zmiana w Huraganie Wołomin

Po pierwszych 45 min MKS Mława prowadzi w Wołominie 1:0 po bramce z rzutu karnego. strzelcem bramki Rafał Brzozowski.

W pozostałych spotkaniach:
MKS Przasnysz 1:0 Przyszłość Włochy
Ursus Warszawa 0:0 Wkra Żuromin
Bug Wyszków 3:1 Kryształ Glinojeck.

45' - Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry. Rzut rożny dla Huragana. Koniec 1 połowy
43' - Ależ akcja naszego zespołu! Przejęcie piłki w środku pola, dogranie do Fela, ten dośrodkowuje w pole karne, piłkę przecina obrońca, do piłki dopada Misiek, mija 2 obrońców oraz bramkarza, ale strzela minimalnie niecelnie... Jednak brawa dla Kuby za ten drybling w polu karnym.
40' - Trochę nerwowości na boisku teraz.
38' - Rafał Brzozowski pewnie posyłka piłkę z rzutu karnego! 1:0 DLA MŁAWY!!

37' - KARNY DLA MŁAWY! Faulowany w polu karnym jest Falencki i po raz pierwszy w tym sezonie jest podyktowany dla Mławy.
36' - Minimalnie piłka obok bramki Michalak
32' - Brak konstruktywnych akcji z jednej jak i z drugiej strony. Walka w środku boiska. Drużyna z Mławy ma lekką przewagę w posiadaniu piłki.
29' - Świetna interwencja Michalaka! W bardzo ładnym stylu przeniósł piłkę zmierzającą pod poprzeczkę.
28' - Michalak pewnie łapie dośrodkowanie. Rękawice już "kleją"
27' - Bardzo dobry strzał Leszczyńskiego, jednak bramkarz jest na posterunku i paruje strzał na rzut rożny
26' - Faulowany na 20m Walczak. Okazja na strzał dla Sieji
24' - Wróblewski na spalonym
21' - Po dośrodkowaniu z wolnego, Leszczyński jest ubiegnięty przez zawodnika Huragana.
20' - Walka toczy się w środku boiska. Żadna z drużyn nie może się dłużej utrzymać przy piłce. "Hans" faulowany w środku boiska.
15' - Po dośrodkowaniu z rożnego mogła paść bramka dla Huragana. Jeden z zawodników Huragana wyprzedza naszego obrońcę, ale piłka na nasze szczęście nieznacznie mija słupek bramki Michalaka.
14' - Strzał lewego pomocnika Huragana z 16, piłkę blokuje Drzewiecki. Piłka wychodzi na rzut rożny.
12' - Silny wiatr przeszkadza obydwu zespołom w grze. Widać przypadkowość w grze. Również twarde boisko nie jest sprzymierzeńcem każdej z drużyn
7' - Pierwszy strzał zawodników Huragana. Pewna interwencja Michalaka.
5' - Kapitalna sytuacja dla MKS Mława! Dogranie w pole karne  od Kuby Rogowskiego do Kaki, ten zgrywa głową do Fela, który z8m posyła piłkę nad poprzeczką... Mogliśmy już prowadzić. Zabrakło precyzji w strzale.
1' - Rozpoczynają zawodnicy z Mławy. Michalak już podczas pierwszego kontaktu z piłką stwierdził, że musi zmienić rękawice.

Pierwszą połowę nas zespół gra pod wiatr.

Równolegle trwają jeszcze 3 inne spotkania:
Bug Wyszków - Kryształ Glinojeck
MKS Przasnysz - Przyszłość Włochy
Ursus Warszawa - Wkra Żuromin

Zawodnicy obydwóch drużyn są już na murawie. Za chwilę rozpoczęcie meczu. Drużyna MKS Mława występuje w czerwonych koszulkach oraz getrach i białych spodenkach. Gospodarze w biało-czarnych koszulkach i czarnych spodenkach. Na trybunach około 30 - 40 osób. Bez dopingu.

W drużynie MKS Mława brakuje pauzującego za kartki Piotra Króla. Z powodu kontuzji kolana nie mogą zagrać Osiecki oraz Gawęda. Na kartki muszą uważać Michalak, Głowacki oraz Leszczyński. Jeśli któryś z tej trójki dostanie żółtą kartkę, to w następnym spotkaniu z liderem Ursusem Warszawa będzie obserwatorem tego meczu z wysokości trybun. W składzie Mławskiej ekipy można zaobserwować powrót Sławomira Sieji.

Witam wszystkich sympatyków piłki nożnej na relacji live ze spotkania pomiędzy Huraganem Wołomin, a v-ce liderem IV ligi gr. północnej - MKS Mława. Mecz odbędzie się na stadionie OSiR w Wołominie przy ulicy Korsaka 4. Zawodnicy obydwu drużyn już zakończyli rozgrzewkę i za kilka minut sędzia tego spotkania pan Kędzierski wyprowadzi obydwa zespoły ma murawę.