Żacy najlepsi w turnieju Mławianka Cup!

• autor: mlawiankamlawa, 2016-02-22 13:06

W niedzielę 21 lutego na Mławskiej Hali Sportowej odbył się turniej „Mławianka Cup” dla rocznika 2008. Oprócz drużyny Mławianki prowadzonej przez trener Huberta Lemanka na starcie zawodów stanęli: APN Olimp Ciechanów, UKS Rona Ełk, DKS Dobre Miasto, Wkra Działdowo, FA Płońsk oraz Młode Orły Pułtusk. Grano system „każdy z każdym”, a o końcowej pozycji zadecydowała najwyższa ilość zgromadzonych punktów. Bezkonkurencyjni tego dnia okazali się młodzi zawodnicy Mławianki. W sześciu spotkaniach zgromadzili, aż 15 punktów. Drugie miejsce przypadło Młodym Orłom z Pułtuska, a trzecie APN Olimp Ciechanów.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Pustoła (FA Płońsk). Statuetkę dla najlepszego strzelca zdobył Miłosz Seroka z Pułtuska. Organizatorzy postanowili również wyróżnić trzech bramkarz - Kacpra Uściłowicza z Ełku oraz dwójkę golkiperów Mławianki: Adama Kobyłeckiego oraz Gracjana Gregorczyka. Warto również odnotować, iż w drużynie gospodarzy wystąpiła jedyna dziewczynka w turnieju – Klaudia Rykowska.

Klasyfikacja końcowa: 1.Mławianka Mława; 2.UKS Młode Orły Pułtusk; 3.APN Olimp Ciechanów; 4.UKS Rona 03 Ełk; 5.DKS Wkra Działdowo; 6.FA Płońsk; 7. DKS Dobre Miasto.

Skład Mławianki: Gracjan Gregorczyk, Adam Kobyłecki, Filip Kupniewski, Alan Lech, Łukasz Gabryjelski, Klaudia Rykowska, Antoni Chmielewski, Nikodem Rogowski, Franciszek Zgiep.

Komplet wyników Mławianki:

Mławianka – DKS Wkra Działdowo 5:0 (Alan Lech x2, Nikodem Rogowski x2, Franciszek Zgiep)

Mławianka – FA Płońsk 3:1 (Antoni Chmielewski, Nikodem Rogowski, Alan Lech)

Mławianka – DKS Dobre Miasto 2:0 (Klaudia Rykowska, Nikodem Rogowski)

Mławianka – APN Olimp Ciechanów 2:1 (Nikodem Rogowski, Alan Lech)

Mławianka – UKS Młode Orły Pułtusk 0:1

Mławianka – UKS Rona 03 Ełk 3:0 (Antoni Chmielewski, Alan Lech, Franciszek Zgiep)

Miejski Klub Sportowy „Mławianka” Mława pragnie serdecznie podziękować za pomoc w organizacji turnieju firmom: Fermy Drobiu Merchel, Dan-Bud, Zielone Miasto, Moto-Hurt, Restauracja „U Tośka”, Piekarnia-Cukiernia Szczepkowscy oraz Rodzicom dzieci trenujących w Akademii Piłkarskiej Mławianki Mława.

MKS Przasnysz - MKS Mławianka Mława