Zapraszamy do głosowania

• autor: mlawiankamlawa, 2014-01-17 12:52

Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie o tytuł mławskiego Sportowca, Trenera i Drużyny Roku 2013. Zachęcamy państwa do oddawanie głosów.

Bolesław Mąka – kategoria senior weteran : właściciel firmy Produkcja Obuwia „Eksbut” w Mławie zdobył srebrny medal na mistrzostwach świata w wyciskaniu sztangi leżąc na ławeczce w kategorii 60 plus, długoletni działacz, Prezes oraz główny sponsor MKS Mława, Prezes który w bardzo dużym stopniu przyczynił się do historycznego awansu naszego klubu do II Ligi.

Andrzej Karpiński - kategoria trener roku : Prowadzona przez niego drużyna Mławianki U-12 w sezonie 2012/13 zdobyła mistrzostwo Ciechnowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Marcin Grabowski - kategoria trener roku : Odpowiedzialny za szkolenie najmłodszych dzieci w naszym klubie prowadzi drużyny z rocznika 2004, 2005. Drużyna Orlików 2004 prowadzi w rozgrywkach sezonu 2013/14 Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej strzelając 67 goli tracąc tylko 6.

Patryk Bieranowski - kategoria junior młodszy : Młody, utalentowany zawodnik Mławianki z rocznika 1999, uczestnik międzynarodowych turniejów, wielokrotny reprezentant Kadry juniorów Mazowsza, objęty programem indywidualnego  Szkolenia Mazowieckiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży przy Mazowieckim Związku Piłki Nożnej.

Daniel Czerwiński - kategoria dzieci i młodzież : Jeden z czołowych zawodników Mławianki U-13. Wg opinii trenerów: kreatywny, nieustępliwy i charyzmatyczny zawodnik. Bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Piłkarz ustawicznie podnoszący swe umiejętności z perspektywami na grę  wyższych ligach na Mazowszu.

Dominik Benecki - kategoria dzieci i młodzież : Kapitan Mławianki U-13 piłkarski talent, król strzelców Ligi Okręgowej Młodzików w sezonie 2012/13 zdobył 86 goli, w dużej mierze przyczyniając się do zdobycia przez zespół młodzików Mławianki U-13 1 miejsca w rozgrywkach ligowych.

Mławianka U-13 - kategoria drużyna roku : Mistrzowie Ciechaowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2012/13

Legia Warszawa (ME) - MKS Mława (sparing, kw)