MKS "MŁAWIANKA" MŁAWA - strona oficjalna

Strona klubowa

MIASTO MŁAWA

AKADEMIA PIŁKARSKA

HYDRO-MAX

 

FABISIAK PRZEWOZY

Statystyki drużyny

Aktualności

Świąteczny Prezent !!!

  • autor: mlawiankamlawa, 2013-12-25 07:50

            Miło nam poinformować, iż drużyna Rocznik 2001 prowadzona przez trenera Andrzeja Karpińskiego zwyciężyła w IV Świątecznym Ogólnopolskim  Halowym Turnieju Piłki Nożnej KAMEX CUP 2013, który odbył się 21.12.2013 w Lidzbarku Welskim.

            Najlepszym bramkarzem turnieju został uznany zawodnik Mławianki Cezary Moszczyński.

            Gratulujemy Naszym zawodnikom i trenerowi oraz życzymy dalszych sukcesów w Nowym Roku!!!

Więcej o turnieju w Lidzbarku w rozwinięciu.

Terminarz meczów na IV Świąteczny Ogólnopolski  Halowy Turniej Piłki Nożnej KAMEX CUP 2013 (rocznik  2001)

Grupa A                Grupa B              GRUPA C

1. UPKS PONCIO                1.  WKRA Działdowo       1. JEZIORAK Iława

2. LECH Rypin                     2. UPKS PONCIO II          2. MKS Mławianka Mława

3. Stomil II Olsztyn              3. STOMIL Olsztyn          3. Polonia Bydgoszcz

4. Olimpia Grudziądz           4. UNIA Wąbrzeźno         4. DON BOSCO Ostróda

                                                                 

Godz. 9.20  GA) 1. 1 UPKS PONCIO –  2 LECH Rypin                        2:1

Godz. 9.34  GB) 2.1 WKRA Działdowo – 2 UPKS PONCIO II              3:0

Godz. 9.48  GC) 3. 1 JEZIORAK Iława – 2 MKS Mława                      1:1

Godz. 10.02 GA) 4. 3 Stomil II Olsztyn  –  4 Olimpia Elbląg                 1:0

Godz. 10.16 GB) 5.3 STOMIL Olsztyn  –  4. UNIA Wąbrzeźno            0:4

Godz. 10.30 GC) 6. 3 Polonia Bydgoszcz – 4 DON BOSCO Ostróda    1:0

Godz. 10.44 GA) 7. 1 UPKS PONCIO –  4 Olimpia Elbląg                   2:0

Godz. 10.58 GB) 8.  1. WKRA Działdowo – 3. STOMIL Olsztyn           1:0

Godz. 11.12  GC) 9.  1 JEZIORAK Iława – 3 Polonia Bydgoszcz         1:0

Godz. 11.26  GA) 10. 2 LECH Rypin –  3 Stomil II Olsztyn                  0:1

Godz. 11.40  GB) 11. 2 UPKS PONCIO II – 4 UNIA Wąbrzeźno        0:3

 

Godz. 11.54  GC) 12. 2 MKS Mława – 3 DON BOSCO Ostróda          2:1

Godz. 12.08  GA) 13LECH Rypin –  4  Olimpia Elbląg                     1:0

Godz. 12.22 GB) 14. 1 WKRA Działdowo – 4 UNIA Wąbrzeźno          1:1

Godz. 12.36  GC) 15. 1 JEZIORAK IławaDON BOSCO Ostróda    0:0

Godz. 12.50  GA) 16.  1 UPKS PONCIO  –  3  Stomil II Olsztyn          2:2

Godz. 13.00 GB) 17. 2 UPKS PONCIO II – 3 STOMIL Olsztyn          0:6

Godz. 13.14 GC) 18. 3 Polonia Bydgoszcz – 2 MKS Mława                 0:1

 

Kolejność po fazie grupowej:

Grupa A                              Grupa B                     Grupa C

1.Poncio I Lidzbark         1.Unia Wąbrzeźno     1.MKS Mławianka

2.Stomil Olsztyn II           2.Wkra Działdowo      2.Jeziorak Iława

3.Lech Rypin                   3.Stomil Olsztyn I       3.Polonia Bydgoszcz

4.Olimpia Elbląg              4.Poncio II Lidzbark    4.Don Bosco Ostróda

                                                     

Mecze o miejsca

Grupa I-III      GRUPA IV-VI      GRUPA VII-IX      GRUPA X-XII

1.Mława         1.Stomil II           1.Rypin                1.Elbląg

2.Poncio I      2.Działdowo        2.Stomil II            2.Poncio II

3.Wąbrzeźno 3.Jeziorak           3.Bydgoszcz       3.Ostróda

 

Godz.13.46  19)  4A – 4B  Olimpia Elbląg - Poncio Lidzbark II  1:1

Godz.14.00  20)  3A – 3B  Lech Rypin - Stomil Olsztyn II   1:3

Godz.14.14 21)  2A – 2B   Stomil Olsztyn II - Wkra Działdowo  2:0

Godz.14.28  22)  1A – 1B  Poncio Lidzbark I - Unia Wąbrzeźno  1:1

Godz. 14.42  23)  4A – 4C  Olimpia Elbląg - Don Bosco Ostróda  1:2

Godz. 14.56  24)  3A – 3C Lech Rypin - Polonia Bydgoszcz  2:2

Godz. 15.10  25)  2A – 2C Stomil Olsztyn II - Jeziorak Iława  1:1

Godz. 15.24  26) 1A – 1C  Poncio Lidzbark I - MKS Mławianka Mława 0:3

Godz. 15.38  27)  4C – 4B  Poncio Lidzbark II - Don Bosco Ostróda  0:3

Godz. 15.52  28)  3C – 3B Stomil Olsztyn - Polonia Bydgoszcz  1:0

Godz. 16.06  29)  2C – 2B Wkra Działdowo - Jeziorak Iława  2:0

Godz. 16.20  30)  1C – 1B Unia Wąbrzeźno - MKS Mławianka Mława  0:0

 

Końcowa kolejność:

1. MKS Mławianka Mława

2. Unia Wąbrzeźno

3. Poncio Lidzbark I

4. Stomil Olsztyn II

5. Wkra Działdowo

6. Jeziorak Iława

7. Stomil Olsztyn

8. Polonia Bydgoszcz

9. Lech Rypin

10. Don Bosco Ostróda

11. Olimpia Elbląg

12. Poncio Lidzbark II

 

Czarek Moszczyński Został Najlepszym Bramkarzem Turnieju


 

SPONSOR STRATEGICZNY


 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SPONSOR

Ostatnie spotkanie

MKS Mławianka MławaBug Wyszków
MKS Mławianka Mława 4:1 Bug Wyszków
2017-06-17, 17:00:00
     
oceny zawodników »

OFICJALNY PARTNER

                                                                

ZAWKRZEŃSKI SPORT

SPONSOR

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 38
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:0 KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Czarni Węgrów 1:5 Dolcan Ząbki
Tęcza Łyse 0:3 Unia Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:1 MKS Przasnysz
MKS Mławianka Mława 4:1 Bug Wyszków
Podlasie Sokołów Podlaski 4:2 Ostrovia Ostrów Mazowiecki
Błękitni Raciąż 0:3 KS Łomianki
Pogoń II Siedlce 0:1 Hutnik Warszawa
Delta Słupno 3:3 Bzura Chodaków Sochaczew
Wisła II Płock 0:5 MKS Ciechanów

REKLAMA

Losowa galeria

Galeria z drugiej ligi, cz. 2
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 613, wczoraj: 566
ogółem: 3 368 276

statystyki szczegółowe