Wzięliśmy sprawy w swoje ręce

• autor: kiero88, 2010-03-16 17:50
Dzisiaj oraz jutro będziemy odśnieżali boisko, aby przygotować je do sobotniego meczu z Victorią Sulejówek. Dzisiaj o 14:30, godzinę przed treningiem zaczęliśmy kruszyć lód oraz go wywozić po za granicę boiska. Praca przebiegały sprawnie. Również prezes naszego klubu p. Wróbel przyłączył się do naszej akcji.  Klikając TUTAJ możecie Państwo obejrzeć zdjęcia z tego jak odśnieżaliśmy boisko.
Jutro również o 14:30 będziemy odśnieżali boisko. Zapraszamy kibiców do pomocy :-)

autor: ~master 2010-03-16 21:18:47

avatar Szczerze jestem pod wrażeniem zaangażowania, a lód widać gruby.... Piłkarze po raz kolejny pokazali, że mimo wielu przeciwności losu i braku wsparcia ze strony władz miasta, zależy im na piłce i awansie do III ligi. Mam nadzieję że kibice odwdzięczą się głośnym dopingiem w sobotnim pojedynku. Natomiast wielka rózga dla MOSiR-u !!! Jak można było tak zaniedbać sprawę płyty boiska ?? Zdjęcia śmiało można wrzucić na demotywatory.pl :-)

autor: ~anonim 2010-03-17 18:13:36

avatar No i co krzykacze? Który pomógl odkuwać lód? Może był pan który ukrywa się pod loginem ~a, a może KadolMks, REALMD,mar. Długo by tak wymieniać ale nie ma sensu bo do pomocy w odśnieżaniu nie stawil sie żaden z was. Więc nie ośmieszajcie sie więcej wypisując tu te debilne komentarze bo już nikt nie traktuje was poważnie. I tych waszych wypocin pełnych błędów ortograficznych. Tak więc chłopcy idźcie leczyć wasze frustracje i codzienne niepowodzenia gdzie indziej. I to na tyle mojego wpisu skierowanego do idiotów.

autor: ~anonim 2010-03-17 18:30:34

avatar A teraz do ludzi normalnych. Dziś w odkuwaniu lodu z płyty boiska wzięli udział znów tylko pilkarze. Praktycznie byli wszyscy z pierwszej drużyny trener i jeden kibic. Lekka żenada że mimo wczorajszego apelu o pomoc nikt sie nie zjawił. A robota jest wredna. Lód jest bardzo gruby. Około 10 a miejscami 12-15 cm grubości. Więc nie jest łatwo. Zawodnicy rozkuwali i wynosili go ponad godzinę po czym bez odpoczynku pojechali na trening na boisko do SP nr.6. Wielki szacun za to co robią. No i szacunek dla prezesa Wróbla który rano wynajął na swój koszt potężny ładowacz(Fadroma) i do późnego popoludnia zarządzał akcja wywożenia lodu i śniegu zalegającego na bieżni wokół boiska. Kto przyjdzie w sobotę na mecz zobaczy ile tego było.

autor: ~kibic 2010-03-17 19:24:15

avatar To wstyd żeby piłkarze sobie boisko przygotowywali nawet w A klasie tak nie ma kiedyś nie było problemów płyta była najlepsza w regionie dziwne to

autor: ~POLSKA 2010-03-18 09:49:51

avatar DO gadki wszyscy - DO ROBOTY nikogo !!! Takie wsparcie piłkarze mają wśród mławskich kibiców. Co oni na to ?

autor: ~jaco 2010-03-18 21:12:05

avatar to nie tylko władze ale i niektórzy radni olewają sprawę mają klub w nosie dlatego kibice w sobotę o godz.15-stej na stadion i tylko doping dla naszych chłopaków i to głośny!

autor: ~anonim 2010-03-20 22:16:23

avatar kiedy w mławie bedzie sztuczen boisko....to jest skandal.....chyba brakuje kompetentnych osób czy to w mosirze czy urzedzie miasta.....środki unijne napewno

autor: ~madox 2010-03-23 08:33:54

avatar Bez komentarza. Ciekaw jestem,co się stało biednym piłkarzom, jak trochę popracowali fizycznie?Nie przesadzajcie z tym użalaniem się nad nimi. Każdy powinien zrobic coś pożytecznego przynajmniej raz w roku- tak jak oni.

Nabór