Drużyna i odkrycie roku!!

• autor: kiero88, 2010-02-22 10:33

W sobotę, 20 lutego br. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej odbyła się Mławska Gala Sportu 2009. Podsumowała ona Plebiscyt na Sportowca, Trenera, Drużynę 2009 roku.
Burmistrz Miasta Mławy wspólnie z tygodnikiem lokalnym Głosem Mławy oraz Telewizją Mława już od 8 lat nagradzają najbardziej wyróżniających się sportowców, trenerów oraz po raz pierwszy w tym roku - drużynę. W organizację plebiscytu po raz drugi włączyła się powołana przez Burmistrza Rada Sportu Miasta Mławy. Współorganizatorami plebiscytu są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury oraz Szkoła Muzyczna.

Już od kilku lat na wyniki plebiscytu mają wpływ głosy kibiców, którzy głosują na swoich kandydatów za pomocą sms oraz poprzez stronę internetową. W zeszłym roku został zmieniony regulamin konkursu tak, aby nie tylko głosy mieszkańców, ale także działaczy sportowych, dziennikarzy, członków Rady Sportu miały wpływ na końcowy wynik.
O miejscu w ostatecznej klasyfikacji decyduje suma punktów zdobytych w:
  • głosowaniu kibiców – sms-owym oraz za pośrednictwem strony www.mlawa.pl;
  • głosowaniu dziennikarzy sportowych;
  • głosowaniu członków Rady Sportu.

W poszczególnych płaszczyznach zostają przydzielone punkty w każdej konkursowej kategorii według następującej zasady: I miejsce – 12 punktów, II miejsce – 10 punktów, III miejsce i kolejne – o jeden punkt mniej. Wyniki z poszczególnych płaszczyzn sumują się dając końcową klasyfikację w poszczególnych kategoriach.
Dodatkowo Rada Sportu i dziennikarze wybierali - Imprezę Sportową Roku 2009, wskazali Sportowe Odkrycie Roku oraz Ambasadora Sportu.

Nas bardzo cieszą zwycięzcy klasyfikacji na drużynę roku oraz odkrycie roku. W pierwszej z nich zwyciężył nasz zespół Trampkarze MKS Mława rocznik 1994. Natomiast odkryciem roku został nasz bramkarz Łukasz Drozdowski (Rocznik 1995 prowadzony przez Piotra Króla).

Gratulujemy!!

fot. Głos Mławy. (na zdjęciu Drużyna MKS Mława rocznik 1994 wraz z Trenerem Romanem Wrzeszczyńskim)

Na zdjęciu bramkarz Łukasz Drozdowski

źródło: mlawa.pl

autor: ~kibic 2010-02-23 13:32:34

avatar gratuluje Panowie! oby tak dalej!

Legia Warszawa (ME) - MKS Mława, foto: www.legialive.pl