Rezerwy zwycięskie

• autor: kiero88, 2010-02-21 22:19
W rozegranym dzisiaj meczu pomiędzy naszą drugą drużyną a Sokołem Grudusk padł wynik 2:1 dla nas. Gole zdobyli Damięcki i Pietrzak z karnego.
Mecz rozegrano w Ciechanowie na sztucznej murawie i przy światłach. Już na samym początku spotkania mogła paść bramka dla Gruduska, ale piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie od linii bramkowej i wypadła w pole. Kilka minut później świetne podanie do Damięckiego, a ten strzela gola. W pierwszej połowie mieliśmy znaczną przewagę w posiadaniu piłki. Dobrze grała obrona kierowana przez grającego trenera Adam Kuligowskiego. Pod koniec pierwszej połowy w dobrym stylu broni strzał Różański.
W drugiej połowie optyczna przewaga należała do graczy Sokoła. Mieli swoje sytuacje, jednak nie byli w stanie pokonać Dąbkowskiego, który dwukrotnie broni bardzo groźne strzały. My też mieliśmy swoje szanse na gola. Dośrodkowanie w pole karne, piłkę za słabo wybijają obrońcy, ta spada na 16m na nogę Butryna, który uderza mocno i celnie, ale... trafia prosto w Przybyszewskiego, który znalazł się na torze lotu piłki i sędzia tego spotkania p. Sadowski odgwizdał spalonego. W 80 min Dąbkowski wyjmuje piłkę z siatki. Sam na sam wyszedł napastnik Sokoła i mimo, że miał na "plecach" Przybyszewskiego zdołał oddać celny strzał. W 90 min spotkania faulowany w polu karnym jest Deka. Do piłki podchodzi Pietrzak i pewnym strzałem zdobywa zwycięskiego gola.

Skład:
Różański (46. Dąbkowski) - Gumienny, Palewski, Kuligowski, Wróbel, Harzyński (46. Smorągiewicz), Galstyan (75. Harzyński), Piotrowski K. (70. Przybyszewski ), Pakuszewski (46. Pietrzak),  Damięcki (46. Deka),  Butryn (75. Rutkowski M.),

autor: ~:) 2010-02-21 22:34:16

avatar I dobrze...Damian na króla strzelców.

autor: ~kibic 2010-02-21 22:53:47

avatar Damian - Mławski Rasiak :-)

autor: ~ja 2010-02-22 07:49:16

avatar Damian to strzelił z 20metrów.a nie sam na sam.

Kasztelan Sierpc - MKS Mławianka Mława