MKS "MŁAWIANKA" MŁAWA - strona oficjalna

Strona klubowa

MIASTO MŁAWA

AKADEMIA PIŁKARSKA

HYDRO-MAX

 

FABISIAK PRZEWOZY

Statystyki drużyny

Aktualności

MKS MŁAWA - BYĆ! ALBO NIE BYĆ?!?

  • autor: MKS Mława, 2009-12-08 20:12
Inicjatywa Społeczna
„Wspólnie dla Mławianki”


                                              PETYCJA


                                               Szanowny Panie Burmistrzu

                                 Szanowny Panie Przewodniczący Rady Miasta Mławy

                                              Szanowni Radni Miasta Mławy
Piłka nożna była, jest i na zawsze już zostanie najbardziej popularną dyscypliną sportową na świecie. Tak jest od ponad 100 lat od kiedy to futbol stał się dyscypliną olimpijską na igrzyskach w Paryżu w 1900 roku. Wszystkie samorządy w Polsce jak i na świecie wiedzą, że promocja za pomocą sportu jest jednym z najlepszych sposobów przedstawienia wizerunku miasta w skali kraju. Mława jest miastem z wieloletnimi tradycjami piłkarskimi, a założenie naszego klubu datowane jest na rok 1923. Wszystko wskazuje jednak na to że po 87 latach istnienia rok 2010 może być rokiem ostatnim dla działalności naszej ukochanej Mławianki. Dlatego też my, mieszkańcy miasta Mławy związani wspólną inicjatywą w głębokiej trosce o dalsze losy naszego klubu składamy na Pana ręce petycję o dofinansowanie drużyny seniorów MKS. Po konsultacji z prawnikiem i rozmowach z członkami zarządów innych polskich klubów jesteśmy pewni, że nasz klub spełnia wymagane przepisami warunki odnośnie promocji miasta Mława. I właśnie z działu promocji miasta można przekazać tak potrzebne w obecnej sytuacji klubu środki pieniężne.

Pierwszym z warunków spełniających ten wymóg jest to, że w nazwie klubu jest nazwa naszego miasta „MKS MŁAWIANKA MŁAWA”. Drugim jest herb miasta na strojach naszych piłkarzy. Warunek ten możemy spełnić natychmiast po uzyskaniu wnioskowanej dotacji. Kwota dofinansowania i warunki jej przekazania możemy ustalić na spotkaniu na które mamy nadzieję Pan Burmistrz zaprosi nas w najbliższym czasie. Jeżeli dojdziemy do konstruktywnych wniosków i wspólnie pomożemy naszemu klubowi awansować do trzeciej ligi to zapewniamy Pana, że my mieszkańcy miasta i jednocześnie kibice Mławianki odwdzięczymy się Panu i całej Radzie Miasta już w najbliższym czasie.

Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby

z poważaniem,
Inicjatywa społeczna mieszkańców i kibiców

 
„Wspólnie Dla Mławianki”
Kibice, Mieszkańcy, Zarząd Klubu oraz Piłkarze MKS Mława

Karty do składania podpisów pod petycją znajdziecie Państwo u dyrektora Klubu Pana Wiesława Palewskiego.  Można również składać podpisy pod petycją w sklepach: ZEJER-SPORT, TOTOLOTKU (dawny Toto-Mix),


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [4026]
 

autor: ~kibic 2009-12-08 20:25:18

avatar mniej pieniędzy na droge żwirki i park a więcej dla Mławianki! Naszej Kochanej Mławianki!! 3 ligo wróć..


autor: ~kibic 2009-12-08 21:09:23

avatar przecież to nie petycja tylko niemalże szantaż - ludzie co wy robicie?? Pierwsze pismo i walicie z grubej rury?? Takie sprawy na początku się załatwia delikatniej. Ehh. Na drugi raz ja napiszę.


autor: ~kibic 2009-12-08 21:34:19

avatar brawo brawa brawo


autor: ~kibic 1923 2009-12-08 21:42:27

avatar Wreszcie coś konkretnego !!! Może Włodarze Miasta coś z tym zrobią ! Nareszcie koniec z fikcją ! Klub musi być dotowany przez Władze Miasta - to jest wizytówka ! Miasto daje na młodzież a co z resztą? Sponsorów brak ! Jak ma działać klub? Co z Naszą ukochaną I drużyną ?! Składajmy podpisy pod petycją ! 


autor: ~kibic 1923 2009-12-08 21:46:52

avatar

Tyle rozmów podobno Zarząd przeprowadził i nic z tego - to może to pomoże. Brawo kibice i mieszkańcy! Pierwszy taki ruch z Waszej strony! JESTEM ZA !!!


autor: r-carlos 2009-12-08 21:55:19

Profil r-carlos w Futbolowo

To nie jest początek. Rozmów zarządu z burmistrzem w tej sprawie juz pewnie nikt by nie zliczyl. Teraz to można nazwć raczej końcem niż początkiem batali na lini Burmistrz-Mks Mławianka Mława. Więc to pismo tak musiało wyglądać. Trzeba było napiać jasno i przejrzyście żeby wszyscy kibice w końcu zrozumieli o co w tym wszystkim chodzi. To nie zla wola zarządu ani piłkarzy doprowadziła do tej sytuacji. To olewanie spraw klubu przez władze miasta wymusiło na nas kibicach takie reakcje. Wszyscy chcą pisać pisma i mają własne pomysły ale kończy to się na komentarzu na stronie. A jak sie w końcu ktoś odważył to juz jest żle bo to szantaż. A tak wogole to w którym miejscu według Ciebie to pismo nosi cechy "szantażu" ?


autor: ~MH 2009-12-08 22:24:56

avatar

To zamiast krytykować, mogłeś ty napisać te pismo. Wtedy byłoby wszystko jak należy i każdemu by odpowiadało. Zamiast krytykować, to zbieraj podpisy, bo każdy podpis = wyborca


autor: ~kibol 2009-12-08 22:40:41

avatar Popieram ta akcje trzeba zaczac cos robic i pokazac ze spoleczenstwo w Mlawie ofiarne jest i zapraszam burmistrza na mecz niech zobaczy ze tu sa kibice i ile pilkarze wkladaja w gre serca zasluguja na lepsze warunki i na oboz


autor: ~mlawa 2009-12-09 10:08:34

avatar Inaczej niż z grubej rury nie można bo delikatnie to by sie 2 lata składało, tak to raz a dobrze


autor: ~anonim 2009-12-09 14:39:10

avatar i co ustalono cos na zebraniu?


autor: r-carlos 2009-12-09 18:00:55

Profil r-carlos w Futbolowo

Na wczorajszym zebraniu omówiono kilka bardzo ważnych spraw. Głownie rozmowa toczyła sie wokół petycji ale poruszano tez inne sprawy.Najważniejsze teraz to uzbierac jak najwiecej podpisów popierających ten pomysł. W tym tygodniu (piątek lub sobota) odbędzie sie jeszcze jedno spotkanie na którym zapadna ostateczne ustalenia odnośnie dalszych działań dla poprawienia sytuacji Mławianki. Myslę że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Atmosfera na lini zawodnicy-zarząd jest bardzo dobra. Według mnie najlepsza od kilku lat. Swiadczy o tym chociaż by frekfencja. We wczorajszym spotkaniu uczastniczyło sześciu zawodników pierwszej drużyny oraz trener Paweł Taranowski i trener Adam Kuligowski. Udział chłopaków nie ograniczał sie tylko do tego ze "byli". Zglosili kilka fajnych pomysłow, pobrali karty do zbierania podpisów pod petycją jak również przedstawili stworzona przez siebie listę mławskich firm-potencjalnych sponsorów klubu. Ustaliliśmy że stworzymy trzy dwuosobowe grupy(jeden dzialacz+jeden zawodnik) i do końca roku odwiedzimy wszystkie te firmy proponując im umowę sponsorsko-reklamowa. A co z tego wyjdzie okaże sie już na wiosnę. Bądzmy dobrej mysli. Myślę żę po sobotnim spotkaniu Kuba zamieści tu szerszą relacje z tego co uda sie tam ustalic.  Pozdrawiam i jeszcze raz gorąco zachecam do składania podpisów pod petycją.


autor: r-carlos 2009-12-09 18:15:36

Profil r-carlos w Futbolowo

Aha zapomniałem dodać że pierwszy na ochotnika  do odwiedzania Mławskich Przedsiębiorców zgłosił sie Mariusz Walczak. ZUCH CHŁOPAK.


autor: ~kiero88 2009-12-09 19:40:40

avatar mała uwaga dla wszystkich co mają zamiar komentować powyższą petycję itp: nie będę umieszczał komentarzy, które obrażają kogokolwiek w jakikolwiek sposób (np. idiocie itd, itp, etc)


autor: ~Lato 2009-12-09 19:50:10

avatar Jakubek na leśnego dziadka..:) Pasujesz do nas..CHodź....Choć..


autor: ~zanurzony 2009-12-09 19:52:38

avatar Ja! Jestem! Za tym! Ja jestem za tym,aby ktoś się odważył wychlić..kogoś wyzwać..sprokować..Pinindzy nie będzie ale będzie śmiesznie..A potem będą wojny..bez wybacza..bez beczenia..Mordy..wywózki do lasu..zakopywanie bez łopaty..smsy z pogróżkami...No wychyl się!


autor: ~MH 2009-12-09 20:21:38

avatar Witam! Moje pytanie może nie jest w odpowiednim miejscu, jednak zaryzykuję. Co myślicie o redagowaniu co mecz, tzw. 'programu meczowego', czyli gazetki, ktora ukazywałaby się na kazdym meczu Mławianki u siebie. Zawierałaby obecną tabelę, przedstawienie rywala, relację z poprzedniego meczu, zdjęcia, jakieś materiały kibicowskie (gadżety, przeprowadzane akcje), wywiady z piłkarzami, kilka słów od kogoś z zarządu, felieton itp? Wszystko wydawane byłoby w kolorze. Tytuł gazetki "Duma Zawkrza" (ukazywała się już kilka lat temu). Czekam na odpowiedzi i ewentualne deklaracje pomocy przy redagowaniu pisemka. PS Co do ceny, to powiedzmy że przy wejściu na stadion stałby ktoś z puszką, i za każdą kwotę wrzuconą 'do puchy' otrzymywałoby się ową gazetkę. Zysk przeznaczony byłby na dalsze funkcjonowanie pisemka i np oprawy kibiców.Pozdrawiam


autor: ~kibic 2009-12-09 20:32:23

avatar heh Mariusz to się może przejść bo liczniki spisuje :-) moim zdaniem trzeba wysłać jakieś 3 młode laseczki z liceum :-)


autor: ~anonim 2009-12-09 20:37:36

avatar "Jeżeli dojdziemy do konstruktywnych wniosków i wspólnie pomożemy naszemu klubowi awansować do trzeciej ligi to zapewniamy Pana, że my mieszkańcy miasta i jednocześnie kibice Mławianki odwdzięczymy się Panu i całej Radzie Miasta już w najbliższym czasie." - to jest forma szantażu, bo z góry sugeruje, że jak miasto nic nie da MKS-owi, to burmistrz nie dostanie głosu w wyborach. Poza tym piszecie że Urząd Miasta w zamian za promocję miasta nic nie daje Mławiance - ano daje przecież na drużyny juniorskie podobno 200 tys. zł, więc nie można mówić o nieodpłatnej promocji miasta przez klub.Jestem za petycją i apelami, ale akurat to pismo zupełnie do mnie nie trafia.


autor: ~legia2000 2009-12-09 20:56:23

avatar uważam że zarząd toco robi to dziecinada został po to wybrany aby zapewnić odpowiednie funkcjonowanie klubu i wraz z panem dyrektorem????????????powinien zadbać o jak największą liczbę sponsorów a tymczasem po 2 latach sponsorów można policzyć na palcach jednej ręki a zarząd całą jesień pochłonięty był kalendarzykami z takimi pomysłami do piaskownicy


autor: ~kibol 2009-12-09 23:10:36

avatar Moze i daje na mlodych ale gdzie oni graja z dziurami


autor: r-carlos 2009-12-10 11:11:03

Profil r-carlos w Futbolowo Do anonima. Próbujesz sie tu lansować na wielkiego znawcę zasad finansowanie klubów i na każdym kroku krytykujesz petycję(jak narazie jako jedyny). Twierdzisz że zrobiłbyś to lepiej. Więc czemu nie zrobiłeś? Pomysł petycji poddałem na forum 01.12.2009 więc miałeś duuuużo czasu. I co? I wielkie g....! A dlaczego? Bo Ty masz gdzieś to co się dzieje w tym Klubie. Weszłeś tu tylko po to żeby leczyc swoje frustracje. Zona cie bije szef cie je... w pracy więc musisz sie gdzies wyżyć. Szkoda tylko że trafiłeś akurat tu i psujesz coś na czym wielu ludziom w tym mieście zależy. Więc jeżeli nadał chcesz leczyć swoje kompleksy to polecam PUDELKA. Tam Będziesz miał większe pole do popisu. A tak na przyszłość nie wypowiadaj sie na temety o których nie masz pojęcie bo robisz z siebie pośmiewisko.


autor: ~anonim 2009-12-10 11:19:40

avatar Powiem tak,pomysł ciekawy jedyne co mnie dziwi to jest to że zawodnicy maja chodzić i szukać sponsorów z kimś z zarządu :) Zawodnicy mają grac a nie szukać sponsorów i koncentrować się tylko na awansie. Ale co tu myśleć o awansie jak trenuje się i gra a za należną wypłatą trzeba chodzić i łamzać. Wychodzi na to że największym sponsorem MKS Mława są sami zawodnicy :)


autor: ~kibol 2009-12-10 15:06:08

avatar

miejsce Mławianki jest w 3 lidze tak mówił Burmistrz przed wyborami mineły 3 lata i co? oddaliśmy na niego głosy a on wypioł się do kibiców, piłkarzy i zarządu .... Jest teraz szansa na 3 lige pora spełnic swoją obietnic wyborczą


autor: r-carlos 2009-12-10 16:01:41

Profil r-carlos w Futbolowo Grzesiu zaproś "anonima" oficjalnie na piątkowe czy też sobotnie zebranie. On musi w końcu zrozumieć że pieniądze na piłkę młodzieżową nie pochodzą z wydzialu promocji miasta i w jaki sposób musicie je rozdysponować. Dopóki tego nie zrozumie to będzie tu mieszał a to nikomu dobrze nie sluży. Skoro jest taki oblatany w tych tematach to licze na to że może służyc dużą pomocą w obecnej sytuacji. Bo zobacz co się dzieje. Najpierw mial problem co do samej petycji że to zły pomysł że forma nie taka i wogóle że to szantaż. Jak ludzie powiedzieli że jest ok to przyczepil sie że miasto daje na promocje 200 tysięcy. A wszyscy wtajemniczeni i nie tylko wiedza że to wierutne bzdury. Więc w następnym poście wziął się za piłkarzy. Że nie powinni tego robić. I tu mamy podobne zdanie że piłkarze powinni się skupić na grze. Ale jako że oni sa najbliżej całego zagadnienia to wiedzą że muszą pomóc klubowi i samym sobie w awansie. I nie mają nic przeciwko. Więc po co te komentarze??? Myślę że na spotkaniu moglibyśmy omówić wszystkie te zagadnienia żeby każdy miał jasność sytuacji. Więc jeżeli chce pomóc a nie tylko krytykować i wprowadzać zamieszanie to powinien przyjąć Twoje zaproszenie i zjawić się na najbliższym zebraniu. I to tyle odnosnie "anonima". Następny wpis kieruje do wszystkich żeby rozjaśnić troche zagadnienie.    &nbs p;      &n bsp;   


autor: ~KIBIC 2009-12-10 16:15:10

avatar BYLEM DZIS W KLUBIE I CHCIALEM PODPISAC PETYCJE ALE W KLUBIE JEJ NIE BYLO TO GDZIE ONA JEST


autor: ~Obserwator 2009-12-10 16:34:46

avatar Siemanko MH! Mam do Was malutkie pytanko skąd nagła miłość do Mławianki? 2 lata na Kopernika pojawialiście się sporadycznie na meczach z "największymi kosami". Na forach wypisywaliście, że to wy lataliście w pierwszej linii, zarząd płakał że przez kibiców kary a nagle taka owocna współpraca? "Wasze serca i pięści biją dla Mławianki?" czy może "od czasu do czasu przyjdziemy na mecz może coś się będzie działo?" Zapytam jeszcze, MH na pewno powstało w 2005 roku? Bo mnie zdaje się że w tym roku jeszcze byliście ekipą od machania balonikiem pod nazwą GUG.Aha i jeszcze jedno. Powiedzcie mi kto wam projektował plakat na mecz z Kryształem? Jesteście zapalonymi kibicami Lechii Gdańsk a na plakacie wodzirej Legii? Jedziecie gdzieś poza Ciechanów w tej rundzie? Bo też bym sobie pojeździł...


autor: r-carlos 2009-12-10 16:35:15

Profil r-carlos w Futbolowo Pomysł żeby grupy odwiedzające sponsorów stworzyć z dzialaczy sympatykow i piłkarzy powstal wspólnie. Nikt nikomu niczego nie narzucał. Ja wiem że może to wyglądać nieprofesjonalnie.  Ale ma to jeden podstawowy cel. Żeby odbudować zaufanie bo klubu wśród kibiców a także potencjalnych sponsorów. Wszyscy którzy interesują się Mławianką dłużej niż od wczoraj wiedzą że utarło się w mieście takie przekonanie że każdy zarząd jest zły że kradną i sprzeniewierzają klubowe pieniądze. A to jest złe i krzywdzące bo nie można mierzyć wszystkich jedną miarą. I dlatego trzeba ten mit obalić. Więc kto ma to zrobić jak nie piłkarze  którzy są ikonami naszego klubu? Dlaczego więc np. Mariusz Piotrek czy Krzysiek mają nie usiąść przy kawie z panem X czy Y i nie porozmawiać o sytuacji w klubie i nie pomóc tym samym w jej poprawie?  Nikt nie każe im żebrać! To ma być szeroko pojeta pomoc na rzecz Mławianki. A im więcej ludzi się w to zaangażuje tym bardziej przybliży się upragniony awans. W innych miastach sponsorzy wrecz proszą żeby na danym przyjęciu czy imprezie firmowej pojawił się ten lub inny piłkarz. Bo to traktuje się jako zaszczyt dla firmy. A w Mławie?  A w Mławie jak to w Mławie zawsze znajdzie się kilku którzy uważają się za mądrzejszych i dla ktorych  wszystko jest BLE. Petycja BLE zarząd BLE rozmowy ze sponsorami BLE! Tylko czy My którym naprawde zależy na klubie MKS MŁAWIANKA MŁAWA powinniśmy ich słuchać i czytać ich wypociny na kolejnych forach??? Na to pytanie Drodzy Kibice musicie już sobie odpowiedzieć sami.       &nbs p;


autor: ~Greg 2009-12-10 20:18:40

avatar do legia 2000 - Sympatyczny kolego odpowiem Ci na temat kalendarzyków: Akcja kalendarze klubowe 2010 to obraz tego co dzieje się w mieście wśród "kibiców". O jakich ty działaniach mówisz jak nawet tak niewinna sprawa jak sprzedaż kalendarzy dla  - podobno - wiernych kibiców Mławianki nie udała się. Wydrukowaliśmy 500 szt - osobiście myślałem,że trzeba będzie jeszcze dodrukować z 500 szt, a tu fiasko. To powiedz jak można z takimi kibicami przeprowadzać poważniejsze akcje! Druga sprawa - obecny Zarząd działa 1 rok - w styczniu 2009 zaczął działać - więc o jakich dwóch latach piszesz!? Dziecinadą jest to co piszesz - zreszto twój nick świadczy o tobie wiele?! Kibicuj sobie Legii i nie przeszkadzaj innym działać, a jeśli chcesz coś zrobić to zapraszam na kolejne spotkanie w klubie w sobotę 12.12.09 w godz porannych - już jeden był chętny , popisywał się  na forum! I co ? I nic ! Jak zwykle tylko paplanina!Kolejna sprawa - Zarząd ma utrzymywać Miejski Klub Sportowy? - a co to jest instytucja prywatna?. Miasto nie chce dawać na I drużynę, sponsorów nie ma ! I co ty sobie wyobrażasz????!!! Jeżeli znasz osoby chętne do finansowania I drużyny to zapewniam Cię Zarząd może ustąpić pola Tobie , ty przyciągasz sponsorów więc jęsli jest taka Twoja wola to Zarząd poda się do dymisji dla dobra klubu! Przyjdź Ty ze swoimi wspaniałymi pomysłami, ale z tego co widze to jesteś oderwany troszkę od rzeczywistości! Czy 2000 to rok Twoich urodzin? - to jeszcze troszkę poczekaj, dorośnij i wtedy się wypowiadaj! A teraz się przedstawię : Grzegorz Bryks - v-ce Prezes MKS Mława i nie boję się Twoich anonimowych uwag! Moje zaproszenie  - odnośnie spotkania w sobotę aktualne! Ciekaw jestem czy przyjdziesz? Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam Zbawcą mławskiej piłki ! I tyle go widzieli !!!!!


autor: ~master 2009-12-10 20:28:37

avatar do r-carlosa: anonim ma rację: o jakości twojego pisma świadczyć będą nie tyle efekty, co odzew ze strony Miasta - zaręczam że twoje śmieszne pisemko krąży po biurkach w urzędzie i pracownicy siedzą i się brechtają. O tak: buahahaha :-)Ono jest po prostu kiepskie i tyle, jeśli prezes je widział, to znaczy że sam jest ograniczony albo to w ogóle olał....


autor: ~(L) 2009-12-10 21:51:47

avatar Jeśli nie pomogą rozmowy...To trzeba zrobic protest pod Urzędem Miasta Mławy. Uwierzcie mi ze pomoże!!! Kibice Olimpii z Elbląga tak zrobili i dostali kase na klub...!POZDRO MŁAWA 100%  LEGIA WARSZAWA !


autor: ~. 2009-12-10 22:59:27

avatar oraz Motor Lublin"Stare miasto, nowa władza - tylko Motor jej zawadza ! "


autor: ~Greg 2009-12-11 07:13:31

avatar do master - dlaczego tylko krytykujesz?! R. carlos napisał bardzo dobrze - przedstawił prawdziwą "chorą" sytuację jaka panuje w naszym mieście! Jeżeli uważasz, że pismo jest śmieszne to się przedstaw, zobaczymy ile klas skończyłeś i wtedy zobaczymy czy twoja opinia na ten temat jest wiarygodna! Lepiej może zrób coś dla klubu - nam potrzebna jest krytyka ale konstruktywna, dająca jakąś wskazówkę, jakieś światełko w tunelu! Pismo przygotowane przez R.Carlosa przeczytali piłkarze, zarząd i kibice- każdy mógł się z treścią zawartą w piśmie się nie zgodzić, tyle tylko że nikt nie miał nic przeciw! Teraz wszyscy zbierają podpisy! Kolego jeżeli jesteś chętny do pracy na rzecz klubu to zapraszam na spotkanie jutro w klubie w godzinach porannych. Ty nam napiszesz pisma do sponsorów, które rzucą ich na kolana i dzięki Tobie każdy da po 1000 zł miesięcznie na klub! Czekam na Ciebie z niecierpliwością! Z piłkarskim pozdrowieniem i mimo wszystko z poważaniem Grzegorz Bryks


autor: ~MH 2009-12-11 10:34:16

avatar Do Obserwatora: Na Mławiankę chodziliśmy wcześniej niż większość młodej mławskiej Legii - to po pierwszePo drugie - GUG tworzą te same osoby co MH (a nazwa MH pojawiła się już w 2006 roku) i zdecydowaliśmy się że działamy pod jednym szyldem.Po trzecie - Tak, biegaliśmy w pierwszej linii, bo walczyliśmy o MławiankęPo czwarte - skąd taka współpraca? A co was to obchodzi?Po piąte - pojedziemy poza CiechanówPo szóste - żaden z ciebie obserwator....


autor: ~caramba 2009-12-11 11:38:16

avatar rok temu z promocji miasta znalazły się pieniądze (około 50 tyś zł)  na wyścik kolarski Tour de Polonia i to jest promocja 2 minuty i ich nie było


autor: ~kibic 2009-12-11 13:04:18

avatar jak petycja nic nie da to zrobimy pikete pod urzędem miasta kibice mlawianki


autor: ~Do "MH" 2009-12-11 14:37:35

avatar Pozwól, że zacznę od twoich słów :"Na Mławiankę chodziliśmy wcześniej niż większość młodej mławskiej Legii"Dobra w więc tak rok 2004 II liga w Mławie. W Mławie pojawiaja sie tak "wielkie" kluby jak m.in. ARKA, RUCH, JAGIELLONIA, WIDZEW, eŁKSa, GKS BEŁCHATÓW(jeszcze nie tak mocny jak teraz). Nasz Młyn liczył ponad 100osób i wszyscy bez wyjatków sławili Legię!!! Nie było mowy z żadnej Lechii, Jeśli ty "MH" chodziłeś na te mecze to sam wiesz... Między innymi dlatego jest kosa z Radomiakiem ale też nie tylko za Legię...! Przyjechały te "wielkie" kluby i było mnóstwo okrzyków slawiacych ukochany Klub Sto(L)icy. Więc nie mów takich głupot jak twoje słowa, które ukazane są na początku mojej wypowiedzi.. POZDRO


autor: r-carlos 2009-12-11 15:39:18

Profil r-carlos w Futbolowo Witam. Master mam pytanie. Na kiedy jesteś w stanie przygotować nową petycję? Ja jestem za tym żebys przygotował nowe pismo jak twierdzisz że będzie lepsze. Jeżeli tak będzie to pierwszy zagłosuje za tym żeby to twoją petycję wysłać do burmistrza. Tylko pamietaj że czas działa na naszą niekorzyść. Więc śpiesz się chłopie bo każdy dzien zwłoki oddala klub od awansu. A co do wpisu Obserwatora to myślę że odpowiedż na pytanie dlaczego MH współpracują jest prosta. Oni chcą jeszcze pochodzić na mecze. A jeżeli nie uzyskamy pieniędzy tych meczy poprostu nie będzie. Pilkarze nie będą grali za darmo więc klub najnormalniej w świecie sie rozpadnie. Więc nie widzę nic złego w tym że chłopacy z MH pomagają w zbieraniu podpisów. Według mnie wielki szacunek dla nich za to że potrafili odłożyc na bok stare zatargi i klutnie i zjednoczyć się w akcji pomocy Mławiance.


autor: r-carlos 2009-12-11 17:06:04

Profil r-carlos w Futbolowo Anonim i Master. ZEBRANIE JUTRO O 9 RANO W BIURZE DYREKORA KLUBU. JESTEM NA 100% PEWIEN ŻE BĘDZIECIE. SPECJALNIE PISZĘ WIELKIMI LITERAMI ŻEBYŚCIE PRZYPADKIEM NIE PRZEOCZYLI TEGO ZAPROSZENIA. CALA PIŁKARSKA MLAWA NA WAS LICZY CHŁOPCY!!! Natomiast wasza nieobecność będzie równoważna z tym że już nikt nigdy nie potraktuje was poważnie na tym forum. Więc jutro sie okaże kto jest prawdziwym kibicem a kto zakompleksionym pryszczatym frustratem.


autor: ~master (kibic) 2009-12-11 19:36:19

avatar podaj email, to ci prześlę petycję dziś albo jutro rano.


autor: r-carlos 2009-12-12 08:41:09

Profil r-carlos w Futbolowo rf666@op.pl


autor: r-carlos 2009-12-12 12:13:28

Profil r-carlos w Futbolowo Zebranie trwało trzy godziny a panowie MASTER i ANONIM sie nie pojawili. Więc zakończcie na tym swoje uczestnictwo na tym forum i nie róbcie z siebie pośmiewiska. Jedyne skojarzenie jakie mi przychodzi na myśl odnośnie was to ten cycaty pyskacz Najman. Trzy miesiące krzyczał na cała polskę czego to on nie zrobi a jak przyszedł dzień konfrontacji poddał się jak baba. Wy zrobiliście dokładnie to samo.


autor: ~omo 2009-12-12 14:09:14

avatar coś ustaliliście na zarządzie?


autor: r-carlos 2009-12-12 20:43:36

Profil r-carlos w Futbolowo

Ustaliliśmy.


autor: ~anonim 2009-12-13 09:48:35

avatar można wiedziec co


autor: ~kibol 2009-12-13 12:22:18

avatar nic nie ustalili, gadka szmatka i do domu; spotkania mają sens wtedy gdy ktoś ma pomysły jakieś a oni nie mają żadnych; spotkali się, ponarzekali na kibiców że piszą w internecie różne rzeczy, powtórzyli to samo co było gadane na poprzednim spotkaniu (wspaniała inicjatywa akwizycji piłkarzy) i na tym się skończyło. Dokładnie tak jak w PZPN, który tak wyśmiewają !! Po co wy się spotykacie, jak wy pomysłów nie macie - chciałoby się zaśpiewać !!Szanowny Panie Prezesie,nie sztuką jest zwoływać ludzi i mamić ich gadką że coś się dzieje (kalendarze, wizyty piłkarzy), kiedy to są działania bezsensowne, pozbawione logiki. Jest Pan w klubie od roku i jakie ma Pan osiągnięcia oprócz płaczu na forum www i obrażania innych kibiców (wrzucanie wszystkich do jednego worka, że skaczą przez płot i nie płacą za bilety). Szefów, prezesów, dyrektorów bronią wyniki i rezultaty a Pańskie działania nie przyniosły żadnych efektów, a zatem jest Pan nieefektywny (nie powiem słaby bo to byłoby nadużycie). Nie wnikając w kompetencje i inne życiowe dokonania, to w tym przypadku jako osoba nieefektywna nie powinien Pan pełnić tej roli. Za chwilę oczywiście odpowie Pan że najpierw powinienem się przedstawić, oczywiście skończyć szkołę i 18 lat, przyklaśnie Panu niejaki "r-carlos" oraz może ktoś inny. Do tego doda Pan po raz kolejny że miasto, że burmistrz i system cały jest chory. Zaprosi mnie Pan oczywiście na kolejne spotkanie. I dalej będziecie się pławić w swoich wspaniałych dokonaniach, które tylko wy widzicie.Ja na wasze spotkania nie chodzę, bo po pierwsze nie mam czasu i angażuję się w rzeczy na których się znam, a po drugie nie mam ochoty gadać ciągle o tym samym z małolatami. Po prostu, nie widzę pomysłów to się nie pcham i do tego samego namawiam was wszystkich w zarządzie.Ze sportowymi pozdrowieniami i jednak z życzeniami sukcesów,45 letni Kibol.


autor: r-carlos 2009-12-13 12:36:21

Profil r-carlos w Futbolowo Ja nie jestm członkiem zarządu. Więc nie jestem zbytnio upoważniony do wypowiadanie się na temat ustaleń. Jastem kibicem któremu zależy dlatego pomagam jak mogę i uczestnicze w zebraniach. Ale z tego co wiem sekretarz przygotowuje podsumowanie które niedługo sie ukarze na stronie. Więc troszke cierpliwości.


autor: r-carlos 2009-12-13 12:52:44

Profil r-carlos w Futbolowo

Anonim a po co ty pytasz co ustalono. Przecież ty miałeś zaproszenie na zebranie. Wszyscy liczyli na to że przedstawisz swoje genialne pomysły na uzdrowienie styuacji Klubu. I co? I gdzie byłeś? Bo ja cię nie widziałem. Za to zapewne w najbliższym czasie przeczytam twój kolejny bezsensowny komentarz lub debilną uwagę krytykującą prace innych, chcących pomóc ludzi. Więc podtrzymuje swoje zdanie. Bujaj sie stąd i więcej nie ośmieszaj. A i powiedz swojemu kolesiowi masterowi że cały czas czekam na jego petycję . I pewnie ją zobaczę jak was wczoraj na zebraniu-czyli wcale!!! Znależli sie dwa półgłówki co w jednej czapce chodzą.


autor: ~Greg 2009-12-13 14:26:44

avatar do Kibola 45 lat - Witam Pana. Bardzo się cieszę,że wreszcie ktoś ze starszych ludzi zainteresował się tym co dzieje się w klubie. Jestem otwarty na krytykę mojego działania i nie obrażę się na Pana , pomimo że się Pan nie przedstawił. Ostatnio pisałem o krytyce konstruktywnej  a to co Pan pisze nic nie daje. Jakie Pan konkretne działania przedstawił w celu poprawy sytuacji w klubie? Jeżeli problemem jest moja osoba - mogę zrezygnować! Tyle tylko, że co to da? Ja nie jestem człowiekiem, który się poddaje! Nie uważam się również za cudotwórcę więc patologii , która jest w mławskiej piłce z dnia na dzień się nie wypleni. Ile lat Mławianka pracowała na swój negatywny wizerunek - ostani rok? czy może 20 lat?! Ponadto w Zarządzie są ludzie którzy nie są managerami sportowymi, którzy profesjonalnie potrafiliby poprowadzić klub. Próbujemy coś zrobić! Powie mi Pan czy ktoś za darmo przyjdzie do takiego klubu, w takiej lidze i profesjonalnie poprowadzi ten klub, wyprowadzi na prosto? Czy może zażyczy sobie pensji w wysokości 8 - 10 tys. za mięsiąc pracy a gdy mu się nie uda to powie  sorry! Jeżeli jest ktoś taki , chętny do takiej pracy, tylko za darmo to ja chętnie ustąpie pola - bo ja zawsze będę kibicem Mławianki nie zależnie od tego jaką funkcję obecnie sprawuję w klubie! Powie mi Pan czy był Pan na ostatnich wyborach do Zarządu?! Jeśli tak to widział Pan ilu było chętnych do wejścia do Zarządu - jedni stawiali warunek, że jeśli Pan Mąka wejdzie to oni też wejdą. Rządzić cudzą kasą każdy potrafi, tylko dlaczego sami nie chcą nic zrobić dla klubu! Ile było i jest napinki, że musi być awans - tyle tylko czy ktoś zdaje sobie sprawę jaka jest prawdziwa sytuacja klubu?! Chyba nie!!! Pisze Pan,że nie zrobiliśmy nic i nic nie osiągneliśmy! Po pierwsze I drużyna zajmuje II miejsce w swojej lidze, po drugie - uważam, największy sukces,  to utworzenie nowej grupy dzieci rocznik 1999-2000 ! Ilość dzieciaków przerosła nasze wyobrażenie - pierwsze treningi to ok. 40 dzieciaków na treningu! W roku 2010 planowane jest utworzenie nowej grupy rocznik 2001 i młodsi! Uczestnictwo rocznika 94 i 92 w turnieju Remes Cup! Sam uważam, że to jeszcze mało tyle tylko,że chora sytuacja w klubie nie pozwala rozwinąć się nam bardziej! Proszę po raz kolejny powiedzieć mi skąd mamy brać pieniądze na utrzymanie grupy seniorów!? Proszę mi na to odpowiedzieć!!!!!! Stypendia trzeba płacić a nie można brać ich z dotacji miejskiej!!! Nasze działania są przez Pana wyśmiewane ale po raz kolejny chce Panu uzmysłowić jaki jest w Mławie odbiór MKS. Przecież te nieszczęsne kalendarze (kosztowały ok 6 zł) to tylko jeden z pomysłów nieznacznie obciążający kieszeń naszych kibiców (15 zł) . Pisałem, że cały zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na I drużynę  - i nawet taka akcja się nie powiodła. Czy My w Mławie nie mamy 500 kibiców, którzy kupiliby kalendarze??? Proszę Pana , to o czym my rozmawiamy? O jakich działaniach możemy rozmawiać i z kim? Garstka ludzi chcąca coś zrobić dla klubu!!! Kolejna sprawa- przechodzenie przez płot i nie kupowanie biletów: przecież sprzedaż biletów na mecze to zysk klubu, jeżeli kibic nie płaci to  zysku nie ma! Ma Pan 45 lat i nie wie Pan o tym!? Ja nie płaczę na forum tylko chcę wszystkim przedstawić prawdziwą sytuację w klubie!!! Wszyscy chcą awansu - zejdźcie na ziemię - i co dalej? Może to już czas na uzdrowienie tego klubu, działania na zdrowych zasadach - niech Pan odpowie! Czy może lepiej przyjść na mecz powyzywać jak źle, jak dobrze to też źle!Spotkania nasze mają na celu znalezienie sposobu na zachęcenie sponsorów do wspomożenia I drużyny. Nie może to być łamzanie o pieniądzę- chcemy przedstawić ofertę klubu dla potecjalnych sponsorów. Ma to być oferta reklamowa Coś za Coś! I nie może być takiej sytuacji, że ktoś chodzi do dzisiaj i dalej zbiera pieniądze po ludziach na klub!!!! Tylko, że te pieniądze nie wpływają! Pan pisze, że angażuje się w to na czym się Pan zna! To myślę, że już niebawem zasili Pan szeregi sponsorów naszego klubu - bo pewnie Pan robi to co umie najlepiej jak potrafi! To musi być Pan poważnym biznesmenem! Dodam jeszcze że nikt z nas nie jest ani Alfą i Omegą, więc proszę pisać co mamy robić ! Pana przemyślenia , napewno wykorzystamy  w naszych działaniach! Proszę napisać jeszcze czy kupił Pan kalendarz i regularnie opłaca składki członkowskie na klub (przypomnę 10 zł). Jeśli tak to bardzo dziękuję! Jeśli Pan ma pomysły , a wstydzi się je  przedstawić to prosze przesłać je do mnie mailem. Mój adres: g.bryks@wp.pl . I jeszcze jedno proszę się naprawdę nie bać i nie wstydzić - to co robimy, robimy dla dobra klubu!!!W kolejnych pismach proszę przedstawić nam te działania. Zapraszam do współpracy - może być anonimowo! Pozdrawiam! Z powazaniem Grzegorz BryksPS Wyniki to nie wszystko ! Tylko klub funkcjonujący na zdrowych zasadach w tych czasach ma szanse przetrwać!


autor: ~kibic1923 2009-12-13 14:31:38

avatar do r-carlosa - master i anonim wygrali casting na udział w III części Głupi i Głupszy. Oczywiście główne role!!!


autor: ~Greg 2009-12-13 15:25:06

avatar do Kibola 45 lat - jeżeli uważa Pan,że akcja "Kalendarze" oraz akcja odbudowywania wizerunku kluby jest nielogiczna to trochę nie rozumiem Pana. Wizyty u sponsorów (jeden działacz+jeden piłkarz) mają spowodować i uświadomić potencjalnym sponsorom, że przekazane przez nich pieniądze nie będę źle wykorzystane (w trakcie rozmowy z jednym z byłych sponsorów MKS, właścicielem prężnej mławskiej firmy usłyszałem, że Pan ten przekazywał pieniądze na klub , ale po tym co widział nie pozwoli już więcej aby jego pieniądze były wykorzystane na zabawę Zarządu - nie będę pisał o który Zarząd chodzi) Dlatego taki był nasz pomysł. Kolejną sprawą jest to, że chcemy żeby Nasze ruchy i działania były przejrzyste. Dotyczy to przede wszystkim działalności finansowej !!! Podkreślam to !!!! Chcę Pana zapytać jeszcze jakich Pan działań oczekuje - może mam wprowadzić obowiązkowe składki pracownikom w LG . Chłopie wiesz jak coś zrobić to przyjdź , proszę Cię o to!!!  Błędów nie robi tylko ten, który nic nie robi!


autor: ~Greg 2009-12-13 15:34:30

avatar do Kibol 45 lat - proszę o przedstawienie w jaki sposób mamy finansować I druzynę. Proszę o konkrety!!!


autor: ~Do r.carlos 2009-12-13 21:22:39

avatar A ja mam takie pytanie do R.Carlos:-Kim ty jestes ??-Jestes z MH czy moze MW(L) ??


autor: ~znawca ha ha ha 2009-12-14 16:49:16

avatar a może Ty się przedstawisz? pewnie jesteś ten "master" a raczej jakieś dziecko haha


autor: ~anonim 2009-12-14 17:29:02

avatar

Kolego Ciekawski. Ja swoja przygodę z piłką i kibicowaniem Mławiance zaczynałem wtedy kiedy wiekszości chłopaków z MH czy też z MW nie było jeszcze na świecie. Był to początek lat osiemdziesiatych i stary stadion miejski znajdujący sie wtedy na ulicy Mazurskiej na terenie obecnej szkoły podstawowej nr.7. Więc nie należę do żadnej z wymienionych przez Ciebie Grup Kibiców. Nie jestem też członkiem zarządu. Wszystko co robię począwszy od akcji "Petycja" a skończywszy na pozyskiwaniu sponsorów robie całkowicie społecznie i nieodpłatnie. Nie jest to też żadna próba lansu. Wpłacam składki do Klubu 100 nie po to zeby sie lansować jak to ktoś wcześniej zarzucił ale po to żeby wspomóc finansowo MKS. Nie oczekuję za moją pracę żadnych zaszczytów i podziękowań. Najlepszą nagrodą dla mnie będzie awans drużyny. A żeby nie było za słodko to przyznam sie że mam w tym wszystkim też swój osobisty cel. Chcę żeby mój syn ( który całkiem niezle sobie radzi w jednej z młodzieżowych drużyn) nie musiał za kilka lat grać z kartoflami typu Glinojeck czy Cegłów. Marzy mi się żeby jego debiut w drużynie seniorów przypadł przynajmiej na trzecią ligę. A może wyżej... I ot cała historia. Pozdrawiam


autor: r-carlos 2009-12-14 23:25:59

Profil r-carlos w Futbolowo

Witam. Przepraszam ale odpowiadając na pytanie:

autor: ~Do r.carlos, 2009-12-13, 21:22.39 ""A ja mam takie pytanie do R.Carlos:-Kim ty jestes ??-Jestes z MH czy moze MW(L) ?? "" system zarejestrował mnie jako anonim zamiast mojego niku r-carlos. Poniższy wpis który przytaczam jeszcze raz poniżej jest moja odpowiedzią na wyżej postawione pytanie

Kolego Ciekawski. Ja swoja przygodę z piłką i kibicowaniem Mławiance zaczynałem wtedy kiedy wiekszości chłopaków z MH czy też z MW nie było jeszcze na świecie. Był to początek lat osiemdziesiatych i stary stadion miejski znajdujący sie wtedy na ulicy Mazurskiej na terenie obecnej szkoły podstawowej nr.7. Więc nie należę do żadnej z wymienionych przez Ciebie Grup Kibiców. Nie jestem też członkiem zarządu. Wszystko co robię począwszy od akcji "Petycja" a skończywszy na pozyskiwaniu sponsorów robie całkowicie społecznie i nieodpłatnie. Nie jest to też żadna próba lansu. Wpłacam składki do Klubu 100 nie po to zeby sie lansować jak to ktoś wcześniej zarzucił ale po to żeby wspomóc finansowo MKS. Nie oczekuję za moją pracę żadnych zaszczytów i podziękowań. Najlepszą nagrodą dla mnie będzie awans drużyny. A żeby nie było za słodko to przyznam sie że mam w tym wszystkim też swój osobisty cel. Chcę żeby mój syn ( który całkiem niezle sobie radzi w jednej z młodzieżowych drużyn) nie musiał za kilka lat grać z kartoflami typu Glinojeck czy Cegłów. Marzy mi się żeby jego debiut w drużynie seniorów przypadł przynajmiej na trzecią ligę. A może wyżej... I ot cała historia. Pozdrawiam


autor: ~kibic 2009-12-15 10:15:59

avatar myślę że prezes - Pan Grzegorz Bryks podchodzi zbyt emocjonalnie do tych wszystkich zaczepek na forum. Panie Prezesie lepiej skupić się na działaniach niż na ujadaniu z gówniarzami. Idą święta życzmy sobie wszyscy Zdrowych i Pogodnych Świąt a jakieś dziwne komentarze odłóżmy na kiedy indziej (a najlepiej w ogóle je odłóżmy). Niech każdy robi swoje i tyle. Panowie Kibice, nie sztuką jest chlapnąć na stronie internetowej co komu leży na wątrobie, zamiast się dzielić na Legię i Lechię (co kogo w Mławie obchodzi komu kibicujecie), łączmy się i wspólnie działajmy dla dobra klubu. Chętnie bym się włączył ale od kilku już lat czasu mam jak na lekarstwo, nawet na mecze wpadam w ostatniej chwili. Niech każdy z was zrobi prezent Mławiance pod choinkę w postaci składki 10 złotowej - akurat uzbiera się może na obóz sportowy dla zawodników. Ja wpłaciłem a Wy??


autor: ~kibic 2009-12-15 16:13:16

avatar dlaczego tak malo ludzi podpisuje petycje  poszedlem podpisac a jak sie okazalo bylem pierwszy


autor: r-carlos 2009-12-15 19:10:43

Profil r-carlos w Futbolowo A gdzie byleś podpisać petycję? To nie jest tak że mało ludzi ją podpisuje. Poprostu karty do podpisów są rozmieszczone w wielu miejscach w mieście i to może tylko tak wyglądać. Najmniejsze zainteresowanie jest na stadionie bo  tam jest najdalej dojść czy też dojechać. Ale w innych punktach to wygląda bardzo dobrze. Miałbym prośbę do kibica (kibiców) pracujących w LG i spółkach podległych pod LG. Gdyby mogli nas wspomóc w zbieraniu podpisów na terenie swoich zakładów. Jeżeli ktoś wyrazi taką chęć to ja niezwłocznie dostarczę kilka egzemplarzy petycji i karty do zbierania podpisów. Prosze o kontakt na forum lub na e-mail:    rf666@op.pl


autor: ~Krajes(L) 2009-12-15 19:35:10

avatar

100% poparcia dla Grzesia... chociaz On chce żęby w Mławie była piłka na jakim kolwiek poziomie.... a do Was drodzy napinacze,racze lepiej sie skupic na tym zeby jak najwieksza liczba podpisów była na tych kartach.... bo prawde powiedziawszy BEZ WAS  moze nie byc piłki nożnej w Mławie.. taka jest smutna prawda... myśle ze stac całą Mławe na zdobycie tych kilkuset podpisów co do petycji.... a może sie uda(miejmy nadzieje)

pozdrawiam Krajes MŁAWSKA WIARA


autor: ~kibic 2009-12-15 20:58:38

avatar podpisywalem w totolotku


autor: ~Do R.carlos 2009-12-15 21:59:33

avatar No to powiem ci że to ładnie i dobrze z twojej strony ;]Oby więcej takich ludzi :)Pozdrawiam


autor: r-carlos 2009-12-16 09:47:10

Profil r-carlos w Futbolowo No to mnie zaskoczyłeś. To trochę niefajnie że w totolotku jest takie małe zainteresowanie. Tym bardziej musimy się lepiej zorganizować i postarać zebrać podpisy we własnym zakresie. Od jutra karty do zbierania podpisów będą do pobrania w biurze dyrektora klubu W.Palewskiego. Panowie ( i Panie oczywiście) weżmy się za to podpisywanie bo zostało mało czasu. Myślę że po świętach ale jeszcze przed nowym rokiem musimy złożyć petycję na ręce burmistrza. I pomyślcie o tym LG. Popytajcie znajomych którzy tam pracują czy nie mogli by nam pomóc w tej akcji. Z góry dziękuję i pozdrawiam.


autor: ~MH 2009-12-16 12:14:35

avatar przed chwilą odebralismy petycje ze Sportowca (0podpisow) i z Totolotka (1podpis). Ruszamy zbierać podpisy w blokach i LG, innego wyjścia nie ma....


autor: ~MH 2009-12-16 12:22:13

avatar W nocy, z piątku na sobotę zmarł nagle, po krótkiej chorobie 29-letni Krzysztof Niszczak, wieloletni kibic Mławianki. Łączymy się w smutku wraz z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Biało-zielone grono tam u góry się powiększa, ale Krzysiu przyjdzie czas, że spotkamy się tam wszyscy...Pogrzeb dziś o godzinie 13.00 na Cmentarzu Komunalnym.


autor: ~anonim z masterem 2009-12-16 21:29:00

avatar widzicie nawet ludzie z miasta olali waszą petycję :-) ole ole, ole ola i nawet burmistrz was oleje :-)


autor: ~master 2009-12-16 21:31:30

avatar ale po co wy pieprzycie że bez petycji nie będzie piłki w Mławie, skoro identyczna sytuacja finansowa trwa od co najmniej 2,5 roku - i co jakoś dalej grają i jeżdżą na mecze.


autor: ~ziom 2009-12-16 22:55:34

avatar master jest jakis ograniczony gosc-jak dla ciebie granie z glinojeckiem itp ekipami to wystarczający poziom to nie wchodz wogóle na tą strone i interesuj się siatkówką albo czyms innym. Zrozum chociaz wątpie w to, że bez pieniędzy z miasta mławianka nigdy nie awansuje do wyższej ligi tym bardziej że prywatni sponsorzy nie garnią sie do wykładania własnych pieniędzy. Po to jest potrzebna ta petycja. Pewnie i tak nie zrozumiałes.


autor: ~kibic 1923 2009-12-16 23:35:08

avatar do mastera i anonima - ale wy p*** jesteście. Ludzie chcą coś zrobić dla tego klubu a wy się łajzy wyśmiewacie. Dwóch palantów!!!


autor: ~master 2009-12-17 10:01:56

avatar do zioma: chłopie to jak ty jesteś taki mądry to powiedz ile MKS potrzebuje tych pieniędzy z budżetu żeby awansować ! no powiedz ile ! 10 tys. czy 100 tys. Czy wy myślicie że miasto rzuci więcej niż 30 tys. zł? zapomnijcie nawet o 20 tys.Prawda jest taka że nawet jak rzucą to wszystko zależy od głów i nóg piłkarzy - to im się musi chcieć wygrywać każdy kolejny mecz a wówczas będzie awans i sponsorzy. Wszystkie te petycje i pisemka to jest śmiechu warta akcja, tak samo jak z kalendarzami, kiedy wydrukowali 500 sztuk i myśleli że wszystkie zejdą haha - kiedy na mecze przychodzi po 100 ludzi !! No to już pokazuje brak myślenia prezesów i działaczy (w ogóle co robi w zarządzie niejaki Zembrzuski?? - kolejny lanser??) Jeżeli oni nie potrafią prognozować sprzedaży głupich kalendarzy to jak można im powierzyć prowadzenie klubu??Poza tym "ziomie" jak dotąd to wszyscy straszą nie tyle ciągłym graniem w IV lidze, co w ogóle likwidacją piłki w Mławie i jest to nierzetelnie przedstawiony obraz sytuacji, takie sianie strachu. Zresztą jeżeli nie ma w ogóle sponsorów to co robi kilkanaście reklam na stadionie??? Nieodpłatne reklamy??


autor: ~masterem 2009-12-17 10:11:41

avatar poza tym "ziomie" mylisz się że nigdy nie awansuje. Poza drobnymi kwotami miasto nigdy nie dawało na I drużynę i jakoś nawet do II ligi weszli, więc po co wprowadzasz zamęt. Skoro bez środków z miasta są na drugim miejscu w tabeli ze stratą 2 punktów to znaczy że można - wystarczyło że wygraliby jeden mecz więcej - np. z Ciechanowem i by byli na 1 miejscu. Pieniądze nie grają, a nawet jakaś kwota od miasta nic nie zmieni bo piłkarze będą ci sami, na transfery klub musi sam sobie środki wygospodarować od sponsorów. A finansować obóz takim zawodnikom jak my mamy to szkoda pieniędzy, mają w Mławie 3 boiska, basen i hotel to niech tutaj się "obozują", skoro inne ekipy tutaj przyjeżdżają to znaczy że nie jest źle.


autor: ~anonim 2009-12-17 10:15:44

avatar proszę wypisać jakie działania podjął zarząd w przeciągu tego roku - ale tak konkretnie !! niech ludzie się dowiedzą co zrobił zarząd w przeciągu tego roku - bo ja znam tylko akcje kalendarzowe i wyzywanie kibiców, plus jakieś spotkania z kibicami na których się lansujecie na zbawcy mławskiej piłki. No proszę konkretnie w punktach - i niech się nie okaże, że to co zrobiliście w przeciągu roku, zrobiłby przeciętny człowiek w tydzień. Koniec, kropka.


autor: ~kibol 2009-12-17 13:54:02

avatar i tu się mylisz master wtedy było można finansować I drużyne z pieniedzy miasta (wyjazdy na mecze, zakup sprzętu sportowego, wynagrodzenie dla trenera) a teraz nie można z dotacji miasta wydać złotówki na I zespół. Petycja jest po to żeby pozyskać pieniądze z wydziału promocji . Lepiej promować w mieście piłkę nożną czy inną dyscypline sportu (promujemy swoich wychowanków 100% ) niż jakieś kryterium kolarskie czy tour de polon 


autor: ~Michniewicz 2009-12-17 14:31:04

avatar a jakich mamy pilkarzy twoim zdaniem? po co w ogole tu wchodzisz jak ich obrazasz. rodzice cie w domu bija w szkole koledzy cie bija wiec tutaj chcesz poswirowac anonimowo.na warcaby sie przeżuć i tam kibicuj. a tak na marginesie to co cy tu w ogole robisz to jest strona internetowa kibiców mławianki a nie takich opszczymurów jak ty


autor: ~legia 2009-12-17 15:05:17

avatar a kim ty jesteś master że cały czas krytykujesz zarząd najpierw coś zrób potem możesz zabierać głos


autor: ~anonim 2009-12-17 15:35:32

avatar www.sport.pl/pilka/1,65050,7373145,Zawod nicy_Slaska_w_kalendarzu_prezentuja_swoj e_pasje.htmlTakie kalendarze trzeba było zrobić a nie jakieś grupowe, i zdecydowanie mniejsze a nie na pół ściany jak w PRL.


autor: ~Andrzej 2009-12-17 15:48:00

avatar Panowie wskażcie tutaj na forum ludziom, który przepis prawa zabrania finansowaniu przez Miasto stowarzyszenia sportowego. Przecież czy finansowany jest pierwszy zespół czy grupy młodzieżowe, to mamy do czynienia z finansowaniem szeroko rozumianej działalności kulturalnej (statutowej). Tak czy inaczej finansowany jest ten sam podmiot (MKS) i z tytułu tej samej działalności klubu.Poza tym od kiedy Wydział Promocji Miasta jest jednostką wyodrębnioną z.....Urzędu Miasta?? To ten sam podmiot i ten sam budżet. Wyjaśnijcie te rzeczy tutaj na forum, bo inaczej zawsze się ktoś będzie odzywał z niesmakiem. Prezes mówił o przejrzystości a ja tutaj jej nie widzę, bo też mało z tego tu rozumiem.


autor: r-carlos 2009-12-18 13:27:44

Profil r-carlos w Futbolowo No więc Andrzeju te pieniądzę które teraz miasto daje to jest kwota przeznaczona na "krzewienie kultury fizycznej wśród MŁODZIEŻY". A drużyna SENIORÓW jak sama nazwa wskazuje mlodzieżą juz nie jest. I ogólnopolsa ustawa uchwalona przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej zabrania tknąć z tych pieniędzy choćby złotowki. I dlatego wszystkie drużyny seniorskie muszą utrzymywać sie "same" czyli z pieniędzy sponsorów. Ale że w małych miastach tychże sponsorow jest niewielu więc pozyskuje sie pieniądze z wydzialu promocji urzędu miasta. I zgadza sie że to jest ten sam urząd który rzekomo nie może dawać. Ale Każda grupa zorganizowana (a taką jest druzuna pilkarska) która wyjeżdzą do innych miast lub inne grupy przyjeżdzają do macieżystego miasta tej druzyny promuje to miasto. Czyli mówiąc prosto rozsławia nazwijmy to w "świecie". I na tego typu działania taka drużyna może pozyskac pieniądze z Wydziału Promocji Urzędu Miasta bo tego już prawo nie zabrania. I tak właśnie dzieje sie w całej polsce tylko nie w poje..... Mławie. A gdybyś miał ochotę i wytatuował sobie na czole I'LOVE MŁAWA i jeżdził z tym napisem pociągiem po całej polsce to tez mialbys szanse otrzymać dotacje z wydzialu promocji. Prawda że to proste? Trzeba tylko chcieć zrozumieć. ALE TACY TROGLODYCI JAK MASTER NIE SĄ W STANIE ZROZUMIEĆ NICZEGO!!! Więc po co ja sie trudzę. A WŁAŚNIE MASTER TY ŚWINIO RÓWNO TYDZIEŃ TEMU PROSIŁES ŻEBYM PODAŁ CI MAILA I MIAŁEŚ MI ZARAZ PRZESLAĆ NAPISANA PRZEZ CIEBIE PETYCJĘ. RZEKOMO MIAŁA BYŚ LEPSZA. I CO KOŃSKI ZWISIE? GDZIE ONA JEST? NIE MA BO TY PEDAŁKO NAWET SIĘ DOBRZE PODPISAC NIE UMIESZ. (ostatnie zdanie zostało skasowane w związku z wulgarną treścią-admin)


autor: ~kibol 2009-12-18 19:59:51

avatar ej Panowie nie wyjeżdżajcie tu z takimi tekstami, r-carlos kręcisz się wokół zarządu, rżniesz mądralę ale ten tekst do mastera był poniżej godności, dla mnie jesteś zerem totalnym. Poza tym zupełnie niczego nie wyjaśniłeś - co znaczy ustawa uchwalona przez sejm? przecież każda ustawa jest przez sejm uchwalana, ale ma konkretną nazwę a jako osoba która tak się szczyci działaniami, powinieneś ją znać, więc podaj namiary na tą ustawę - jej nazwę i dziennik ustaw, jeżeli wiesz co to takiego w ogóle.Poza tym co robi Weselak czyli administrator forum, pozwalając na wyjeżdżanie z takimi tekstami - dla mnie to jest totalne dno, jeżeli tacy ludzie kręcą się wokół klubu, piszący takie teksty to ja współczuję burmistrzowi że będzie miał okazję was poznać - dno totalne.


autor: ~kibol 2009-12-18 20:03:18

avatar poza tym jeżeli nie znasz carlosie ustawy, to znaczy że tobie wszystko można wcisnąć - polska ustawa uchwalona przez Sejm RP - hehe :-)nie myślcie że kibice dadzą sobie wcisnąć kit.jakiś kibic prosił o listę działań podjętych przez klub w tym roku - nie doczekaliśmy się.


autor: ~dragon 2009-12-18 21:15:52

avatar Wracając do tych kalendarzy to jak to miało się sprzedać skoro szata graficzna była żałosna niewiem kto to projektował bo nikt czegoś ze względu przydatność napewno nie kupił...a mam pewien pomysł jak chociaż minimalnie pomóć finansowo proponuje wprowadzić na stronę płatny sms za 1 , 2 ,  5, 9 + wat oczywiście za te usluge pośrednik pobiera okolo 30 % kwoty smsa ale myślę że to jest jakiś pomysł z tego względu że jest to proste bo w kilka sekund z domowego zacisza wyślemy tego esa, a do banku zeby wysłać tą przysłowiową dyche niechce się poprostu iść albo czas nie pozwala. Albo porozstawiać puszki w zaprzyjaźnionych sklepach z bambollą nie byłoby chyba problemu ?!


autor: ~mirooo 2009-12-18 22:33:05

avatar Do tego co najwiecej wie (master) Słuchaj kanalio,widac jak znasz sie na piłce,jak ty w okresie zimowym chcesz chłopakow na własnych obiektach przygotowywac,daj sobie d****u spokoj z tym pisaniem bo pier.... takie głupoty jakbys wszystkie rozumy pozjadał.Kim ty wogole jestes zeby zawodnikow i cały zarzad krytykowac i obrazac? Widze,ze jest wsrod nas drugi Tomaszewski co tylko pier.... a nic nie potrafi zrobic,tylko dla Tomaszewskiego to jeszcze jakis szacunek za to co zrobił w piłce a tobie to zostało jedynie udac sie do Pusza bo mozg masz wielkosci głowki od szpilki.Nie napisałes zadnego konkretu na tym forum jak pomoc klubowi wiec nie wyslilaj sie i nie wchodz tu.


autor: ~kiero88 2009-12-19 00:40:18

avatar dla Ciebie to PAN Weselak.


autor: ~master 2009-12-19 09:25:21

avatar ja nie napisałem konkretu?? a zarząd napisał?? była prośba o listę działań zarządu na 2009r. i co? i nic !! To w końcu kto jest zarządem oni czy kibice?? jutro napiszę list otwarty (petycji ostatecznie nie napisałem bo uznałem że do urzędników wystarczy taki jaki jest na stronie, choć nie mam wątpliwości że napisałbym lepszy). To wy macie chyba mózgi koliberka, bo wszystko wam można wcisnąć, poza tym jak się jest kolegą Bryksa to cóż, obiektywizm schodzi na dalszy plan prawda ? A ty Weselak przez to forum przepuszczasz takie teksty jak te piłki które ciągle lądują w twojej bramce.


autor: ~master 2009-12-19 09:33:45

avatar do mirooo, no to słuchamy co wniesie taki obóz w jakimś Piwdziszewie, czego nie mogłoby wnieść rzetelne przygotowanie na własnych obiektach - biegać mogą w lesie i na stadionie, grać mogą na boisku i na hali, nie widzę problemów z siłownią i basenem. Czy my mamy wielkich piłkarzy żeby płacić im za obozy? Kondycję i siłę można w Mławie zbudować. Kilka lat temu Łodzki KS się przygotowywał na własnych obiektach i na wiosnę był rycerzem wiosny. Obozy to jest jedna wielka ściema. Pierwszoligowcy jeżdzą po Cyprach i Hiszpaniach a wracają i widzę żenującą piłkę.


autor: ~kiero88 2009-12-19 14:03:40

avatar Twoja riposta jest na żenującym poziomie. Odpowiedź coś z klasą to możemy podyskutować. Jak już pisałem niżej dla Ciebie PAN, bo Weselak to nie napis na dropsach.Chyba, że pan Andrzej B. chce, używający internetu z Play dalej się ukrywać ;]


autor: ~Greg 2009-12-19 15:00:19

avatar do mastera - i ty możesz zostać moim kolegą ! Jeśli mamy wspólne zainteresowania to pewnie znajdziemy wspólny język!


autor: ~Michniewicz 2009-12-19 17:17:26

avatar no widze ze master wielki kibic a w kazdym komentarzu pilkarzy obraża.Milo sie im odplacacie ja na ich miejscu juz bym nie wyszedl grac dla takich kibiców.Chcecie awansu to idzcie do centrum miasta tam sa nawet dwa jeden przy biedronce drugi przy kosciele wielcy kibice jak master.daj sobie chlopie spokoj zona cie bije czy co?


autor: ~....Marster.... ;p 2009-12-19 22:05:12

avatar Chyba raczej zona nie chce mu dac :)


autor: r-carlos 2009-12-19 22:19:54

Profil r-carlos w Futbolowo Więc wedlug "kibola" masterowi można wszystko. Na kazdym kroku krytykować i ubliżać a żadna riposta nie przysługuje tak? Tyle dennych komentarzy które on napisał nawet najspokojniejszego czlowieka by poruszyły. Nie wniósł ani na tym forum ani na żadnym innym żadnego pomysłu, Tylko bezsensowna krytyka i naśmiewanie się z działań innych chcących pomóc ludzi. Miał napisać własne pismo bo to uważał za złe. I nie napisał. Miał przyjść na zebranie i oświecić nas swoimi wspaniałymi pomysłami i nie przyszedł. Więc co myślałeś że będę nadal tolerował jego zaczepki? Że sie wystraszę i przestanę udzielać się na forum i w klubie? Nie bo mi zależy żeby Mławianka wyszła z dołka finansowego w którym ewidentnie się znajduje. A jemu na czym według Ciebie zależy? Bo według mnie tylko na sianiu fermentu i skłócaniu ludzi.I jak narazie nieżle mu tu wychodzi. Widać to chociaż po Twoim przykładzie. I teraz moge śmiało powiedzieć że to nie jest kibic klubu Mks Mławianka Mława. To jest sabotażysta i antykibic któremu ewidentnie zależy na tym żeby nasza drużyna nie awansowała. Może jest z Przasnysza? Ciechanowa? Płońska? Nie ważne. Ważne że napewno nie jest kibicem Mławianki. I tak musimy go traktować.


autor: r-carlos 2009-12-19 22:51:50

Profil r-carlos w Futbolowo

I o co Tobie "kibolu" chodzi odnośnie tego wciskania komus czegoś? Nie rozumię tego? Co to znaczy że kibice dadzą czy też nie dadzą sobie wcisnąć jakiś kit? Ja nie będę sie zagłebiał w aspekty polityczne bo mi na to szkoda czasu. Ja wiem na 100% że z tych pieniędzy które teraz daje miasto nie mozna wziąć nawet GROSZA na działalność pierwszej drużyny. I mi to wystarczy żeby podjąć działania prowadzące do pozyskania pieniędzy z innych żródeł. Czy myślisz że jak poznasz te przepisy to na koncie klubu wyląduję 100000? Chyba nie. Więc po co sobie zaśmiecać głowę przepisami i ustawami? Mi to jest niepotrzebne. Wiem natomiast od pana Macieja Romanowskiego vicestarosty Elbląskiego i prezesa Olimpii Elbląg z którym osobiscie rozmawiałem że akcja "petycja" i tym samym próba pozyskania pieniędzy z Wydziału Promocji jak najbardziej ma sens i szanse na powodzenie. I to mi wystarczy żeby tą akcję kontynuować. A co do burmistrza to poznaliśmy się kilka lat temu więc ominie go ten przykry według Ciebie przypadek poznawania mnie jeszcze raz. A i dla sprostowania nie "kręcę" się wokół zarządu. Ja poprostu staram sie zrobić konstruktywnego. Coś co przyniesie wymierny efekt ktory da się zauważyc gołym okiem. A wy ograniczacie sie do zrzędzenia i narzekania na poniższym forum. A od tego kasy napewno klubowi nie przybędzie. Więc jeżeli nadal chcesz czytac dzienniki ustaw to mogę Ci pożyczyć. Albo nawet zrobić ksero i podarować na zawsze. I nigdy więcej nie nazywaj mnie zerem żebyś nie musiał tego póżniej odszczekać.  


autor: ~mirooo 2009-12-19 23:23:30

avatar Do master.No widze ze Ty jestes naprawde debilem i nic nie rozumiesz.Oboz w takich klubach jak Mława jest poprostu konieczny,po pierwsze jest to element integracyjny,po drugie zapomnij o rzetelnym treonowaniu na własnych obiektach,ludzie maja prace i inne zajecia wiec napewno urlopow nie wezma bo beda na miejscu a co za tym idzie na jednym treningu bedzie 10 osob na drugim 15 a jeszcze na trzecim 5 wiec taki oboz z gory nic nie da,a nawet jesli wszczyscy by sie postarali w co nie wierze to co jest warty taki zawodnik jak przyjdzie po 8 godzinach roboty,a jak sie wszystkich wywiezie na oboz to wtedy maja tylko trening i odpoczynek,pomysl najpierw jak cos napiszesz,myslenie nie boli.


autor: ~master 2009-12-20 00:48:24

avatar cieszę się że przymknąłem wam jadaczki, proszę bardzo mogę dyskutować na argumenty, ale wy już ich nie macie, i tylko pieprzycie master to i master tamto - konkrety proszę po raz kolejny.


autor: ~, 2009-12-20 03:00:54

avatar Andrzeju, o nr tel w play, nie karz mi ujawniać Twoich danych, tylko sam się ujawnij ;] w Internecie nie jesteś anonimowy ;]


autor: ~master 2009-12-20 10:23:56

avatar do mirooo: sam sobie odpowiedziałeś, wystarczy że chłopaki wezmą urlopy i mogą trenować 2 dni dziennie na własnym terenie, przecież jak mają jechać gdzieś to też muszą wziąć urlop, więc w czym problem. Kondycja i siła - a w końcu po to jeżdżą te wszystkie piłkarzyki w styczniu na zgrupowania - to jest fizyka, można ją budować na miejscu. Pudzianowski na zgrupowania kiedyś nie jeździł i ją zbudował. Bo w zbudowanie pięknej gry w V ligowej drużynie to chyba sam nie wierzysz co??? Zresztą latem też nigdzie nie byli i są w czubie tabeli. Ja nie mam nic do tego by nawet pojechali, polemizuję tylko co do efektywności takich zgrupowań. Skoro można to samo zrobić na miejscu, biegając po mławskiej ziemii, to po co przepłacać? Integracja, sracja, nie rób z V ligowej drużyny ekipy ekstraklasowej - chyba za dużo się nagrałeś w te menedżery komputerowe.do r-carlosa: czyli rozumiem że tej słynnej ustawy nie poznamy - ok. rozumiem, kibice sami niech to ocenią. działania twoje oczywiście popieram, ale jak już się mówi o przejrzystości, to myślałem ze się dowiem i tego.do weselaka: po co ty pajacujesz tutaj z tym nr tel? ja ci mogę sam go podać. zresztą sam doskonale wiesz że i tak już za dużo tu podałeś i mogę to zgłosić gdzie trzeba, wówczas sam będziesz miał problemy. Chyba że bardzo lubisz komunistyczne metody działania i inwigilację.


autor: ~Michniewicz 2009-12-20 10:53:39

avatar Master to jest czlowiek ograniczony wszyscy mu wykladaja jak na tacy konkrety a on ciem...ak nie widzi a z reszta kto to jest zeby sie przed nim tlumaczyc.robmy swoje a on niech zyje w tym swoim zapewne lepszym swieci.Wesołych Świat mu zyczmy


autor: ~??? 2009-12-20 11:55:01

avatar czy jest jakies spotkanie z pilkarzami przed swietami?


autor: ~dragon 2009-12-20 18:32:24

avatar Może ktoś się wypowie na temat mojego pomysłu bo wy tylko się kłócicie i wy chcecie pomóc Mławiance ?


autor: ~master 2009-12-20 21:38:53

avatar dziękuję, również wszystkim moim oponentom życzę Wesołych Świąt.


autor: ~kiero88 2009-12-20 22:05:04

avatar zacznę od informacji dla Pan Mastera, iż nie przypominam sobie, abyśmy przechodzili na "TY".  Po drugie zastraszanie itd. to są metody działań komunistów (SB etc), z którymi na szczęście nie miałem do czynienia.Po trzecie czy podałem za dużo? raczej nie. Czy podałem jak się Pan nazywa? czy podałem nr telefonu? Czy podałem adres zamieszkania? NIE. Już nie jednokrotnie było pisane na łamach tej strony, iż w sieci nikt nie jest anonimowy. Większość osób, które tutaj piszą są znane (tzn. wiadomo kto to pisze). Ja mogę się spotkać z Panem i wysłuchać co ma Pan do powiedzenia na temat klubu, jak mu pomóc, oraz na mój. Bo nie omieszkał mnie Pan skrytykować. Każda krytyka jest cenna dla mnie, bo motywuje mnie do dalszej pracy, aby pokazać takim krytykantom jak Pan, że dzięki wytrwałej i sumiennej pracy można poprawić swoje umiejętności. Najbardziej cenię krytykę od osób, które mi to powiedzą prosto w twarz. Na koniec jeśli tak bardzo chcesz to podaj proszę Swój nr telefonu. Tylko pytanie jest tego typu: do czego mi on potrzebny?


autor: ~kibol 2009-12-20 22:32:18

avatar Ludzie nie spierajcie sie ja nie wieze w protest pod ratuszem dlatego petycji nie podpisze ale nie bede na p.Kowalewskiego glosowal przeciwnie zaglosuje na innego kandydata na raz sztuka kiedy p.Kowalewski byl na meczu a np.p.Rakowski bywal kazdy ma prawo do oceny byla 2 liga jest 5 nie mowie ze na Rakoeskiego bede glosowal ale Kowalewski aut niech jedzie do koreanczykow albo razem z nimi dac Walesie honorowego obywatela niech oni na niego glosuja


autor: ~kibol 2009-12-20 22:38:47

avatar

Inna sprawa jest taka jak beda pieniadze oboz by sie przydal bo na to zawodnicy zasluzyli ale niech trener zdecyduje nie badzmy fachowcami i chodzmy na mecze placmy za bilety bo tylko tak mozemy wspomagac nasz klub i dajmy szanse takim ludziom jak p.prezes Bryks bo on chce cos zrobic tylko nie jest latwo


autor: r-carlos 2009-12-21 09:56:37

Profil r-carlos w Futbolowo Dragon pomysl z sms'ami super. Tylko ciekawe jak to się ma do realii naszego małego miasta. Musimy sobie zdac sprawę że tych sms'ów nie będzie zbyt wiele więc nie wiadomo czy jakiś operator zdecyduje się uruchomić taką usługę. A jeśli tak to jaką prowizję będzie chciał od tego pobrać. I jaki będzie miesięczny abonament na udostępnienie specjalnego numeru. Postaram się zorientować jak to wygląda w Era Gsm.             &nbs p;


autor: ~ball 2009-12-21 13:04:34

avatar czesc wam widze nerwy nerwy na stronie.mam pyanie jest jakies spotkanie oplatkowe w klubie czy cos? wazne!!!


autor: banan89r_MH 2009-12-21 13:19:57

Profil banan89r_MH w Futbolowo Z tego co wyczytałem w necie to można taką usługę uruchomić na tej stronie www.platnosci.pl/ ale to jest nie opłacalne ponieważ pobierają prowizje w wysokości 49 % , Wiec jeśli przykładowo ktoś wpłaci 9 PLN  to oni pobierają z tej kwoty 4,39 PLN


autor: ~fan 2009-12-21 22:38:34

avatar

admini wstawcie nowy temat....bo tutaj wypowiadają sie niedowartościowane czuby


autor: ~ball 2009-12-22 12:02:03

avatar do zarządu: bedzie to tradycyjne spotkanie oplatkowe czy nie? prosze o szybko odp


autor: ~anonim 2009-12-22 15:42:54

avatar śmiechu warte zeby chłopaki nawet wigilii klubowej nie mieli ... zarząd się pewnie wstydzi.


autor: ~kolo 2009-12-22 16:25:52

avatar zartujecie ze nie maja wigili czy prawde mowicie ? bo juz nie wiem.


autor: ~kibic 2009-12-22 16:34:17

avatar jak to nie maja?no to brawo wstyd mi za nasz zarzad. nie wiem co o tym myslec czy smiac sie czy plakac.tylko szkoda chlopakow bo traktuja ich jak...juz nie powiem co.I po co maja sie starac za takie podziekowanie?nie zdziwilbym sie jakby pieniedzy nie mieli uregulowanych.wstyd i hanba szkoda gadac.ale panowie pomozmy temu klubowi nie dla zarzadu ale dla chlopakow bo to juz wszystko przerasta a panowie z zarzadu wyjda i rozloza rece.dowiem sie jak jest z kasa i napisze na stronie.


autor: ~Greg 2009-12-22 17:54:06

avatar Dla Was to wszystko jest śmieszne! Żeby zorganizować spotkanie wigilijne to potrzebne są pieniądze! I drużyna miała zakończenie sezonu po ostatnim meczu więc teraz czas na wigilię dla dzieci najmłodszych! Ty sobie wyobrażasz,że tylko Zarząd ma wszystko robić a tak naprawdę tylko jeden trener wyszedł z inicjatywą wspólnego spotkania opłatkowego, które my pomożemy zorganizować. Skończyły się już czasy w tym klubie, że wszystkim się coś należy. Każdy musi wykazać troszkę własnej inicjatywy! Na spotkanie opłatkowe grupy trenera Karpińskiego zapraszam do "Olimpijki" na godzinę 15. Pozdrawiam. Ps. Niczego się nie wstydzimy, gdyż musimy wybrać albo spotkanie opłatkowe seniorów albo zapłacone sale dla wszystkich grup za grudzień . I co dalej jest to śmieszne !!!


autor: ~kibic 2009-12-22 20:04:33

avatar no kasy chlopaki tez nie dostali.pozdrawiam


autor: ~anonim 2009-12-22 21:06:31

avatar Wigilia powinna być w każdym klubie. Nawet Korona Szydłowo ma opłatek w Przasnyszu mieli opłatek za miastem wynajęta restauracja... A MKS ? No uważam to za śmieszne i brak szacunku dla tych chłopaków że graja. Wychodzi na to że nic im się nie należy za to co robią dla tego klubu. Z taką polityką nic nie osiągniemy. Nie bedzie awansu ( jestem pewien) nie chce wspominac o wzmocnieniach bo ja bym nie chciał grac w klubie gdzie sie mnie nie szanuje... WESOŁYCH ŚWIĄT dla piłkarzy skoro klub nie potrafi o to zadbać to ja wam życzę :)


autor: ~anonim 2009-12-22 23:01:09

avatar co ma zakonczenie rundy do wigilii? Co Ty Greg porownujesz? Doszły mnie sluchy ze miało byc jakies wspolne spotkanie przedswiateczne, a teraz nawet slowem zarzad sie nie odzywa. Nie wiem czy to prawda, jezeli tak to wstyd!


autor: ~anonim 2009-12-23 09:57:16

avatar

Greg no nie mów ze dyrektor mosiru nieużyczyłby na godz olimpijki.....a co to za koszt ....załatwienie opłatka.....nikt napewno nie prosiłby o jakies balangi i gościny


autor: ~Greg 2009-12-23 10:28:23

avatar Wszyscy macie rację! Zobaczę może na jutro coś zorganizuję!


autor: ~anonim 2009-12-23 11:44:01

avatar z calym szacunkiem ale wigilia jz jutro i nawet jak wypali to juz chyba za pozno zeby kogo kolwiek zaprosic trzebabylo wczesniej o tym pomyslec. watpie zeby na kiwniecie palca ktos tam przyszedl sorry ale trzeba sie szanowac


autor: ~Klopsik 2009-12-23 15:53:03

avatar

Jaki klub taki szacunek ! Więc wigilii klubowej nie mają chłopacy ? No to już przegięcie pały ostre !


autor: ~kibic 2009-12-23 16:21:06

avatar mam pytanie co sto petycjo jakos ucichlo


autor: ~Buchol 2009-12-23 16:45:00

avatar Mam pytanieCzy zarząd, mógłby tak jak kibice chodzić po stadionie w trakcie meczu i w puszke zbierać pieniądze? Przecież wszyscy wiemy jak jest w klubie i napewno nie bedzie to wysmiewane, lub zarząd kogoś o to poprosił. I napewno jakies grosze by sie znalazły, aby pomóc naszemu klubowi.


autor: ~master 2009-12-23 17:13:52

avatar Panie Grzegorzu trzeba nagrać hymn Mławianki w zimę i każdy kibic będzie mógł sobie ściągać za 5 zł na komórkę itp., można wydać nawet płytkę z takim hymnem. No a hymn puszczać przed meczem u nas w Mławie. Do śpiewania zaangażować piłkarzy. Trzeba tylko najpierw zorganizować konkurs na piosenkę, powiedzmy że 2 najlepsze przejdą do finału i w drodze głosowania internetowego wybierzemy najlepszą. Płytki można sprzedawać przed meczami - zwłaszcza na inaugurację. I powiedzmy premiera na inaugurację w marcu na stadionie. Podobno mamy zdolną muzycznie młodzież to niech się wykażą.


autor: ~master 2009-12-23 17:15:58

avatar Takich rzeczy można tworzyć więcej - bluzy, koszulki, kubki itp. Otworzyć sklep internetowy na stronce MKS z takimi gadżetami - to się zwróci, ludzie nie mają ochoty latać po mieście za kalendarzami - a tak zamówi sobie na stronce i dostawa do domu.


autor: ~master 2009-12-23 17:28:38

avatar poza tym taki hymn przyciągnąłby więcej ludzi na stadion napewno.


autor: ~karamba 2009-12-23 20:39:29

avatar master a najlepiej by jeszcze było jak byś ty zagrał zawodnikom na fujarach to byl by hit


autor: ~anonim 2009-12-23 22:05:52

avatar Ty mastet kalendarza nie umiesz kupic a plyte chcesz nagrywac patrzcie go moze jeszcze wezmy podpiszmy wymiane zawodników z Szachtarem Donieck i poprosmy Kombi to nam piosenke napewna nagraja a Ty bedziesz w teledysku pomponami machał


autor: ~Michniewicz 2009-12-24 09:14:39

avatar juz nie mowcie glupot bo akurat teraz master ma dobry pomysl.cos trzeba robic bo jak wszyscy usiada w fotelach to nic nie bedzie ani hymnu ani mlawianki ani nic.zawsze bylem przeciwko ale teraz cie popieram trzeba cos robic.Wesolych Swiat Panowie kibice , antykibice i przede wszystkim pilkarze bo widze ze jak my wam nie zlozymy zyczen to nikt wam nie zlozy.


autor: ~anonim 2009-12-24 09:49:37

avatar www.90minut.pl/news/111/news1113818-Balt yk-wznowi-treningi-z-testowanymi-pilkarz ami.html PERKA W BAŁTYKU DOSTAŁ ANGAŻ


autor: ~MH 2009-12-24 10:09:20

avatar Z okazji świąt Bożego NarodzeniaMłoda Horda dziś śle wam życzeniaz podziękowaniami dla tych co nas wspierająco na uwadze dobor klubu mająwszystkiego dobrego piłkarzom, treneromniech tak dalej kontynuują swe dziełowie to dobrze cały światnajszczerzsze życzenia dla kibiców Lechii Gdański jeszczę żeby każdy usłyszałzyczenia slemy do Malborka i Piszazawsze ze swym klubem na całegowszystkim dobrym ludziom wszystkiego najlepszegoi powiedzcie to w mieście powiecie i gminieMławianka Mława nigdy nie zginiie!Będziemy walczyć na każdym krokui szczesliwego 2010 roku!


autor: ~master 2009-12-24 10:50:07

avatar jak chcecie to krytykujcie mnie, nie mam nic przeciwko i nie będę płakał jak inni, przypominam tylko że sami prosiliście o konstruktywną krytykę a teraz sami obrażacie. Ja uzasadniałem swoje niezadowolenie - obóz zimowy (siłę i kondycję można w Mławie zbudować), kalendarze (za duże na pół ściany), petycja (treść niespójna i niewiele wnosząca). A wy co chcecie od piosenki ? Słowa można ułożyć a muzykę nagra jakiś młody muzykant - ja nie mam do tego talentu ale pomysł nie jest wcale chybiony.Wesołych Świąt Życzę piłkarzom, trenerom i wszystkim sympatykom MKS Mława !!


autor: ~anonim 2009-12-24 10:51:04

avatar Dzięki :)) chociaż jeden pomyślał :))


autor: ~dragon 2009-12-24 11:04:55

avatar ale kalendarze to tandeta nie dziwie się ze nikt tego nie chcial brać jak sie cos sprzedaje to musi to byc na jakims poziomie..a pomysł mastera całkowicie popieram z tym hymnem. A sklepik internetowy też by się sprawdził o ile gadżety tworzone były w dobrym stylu a nie jak kalendarz..


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

SPONSOR STRATEGICZNY


 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SPONSOR

Ostatnie spotkanie

MKS Mławianka MławaBug Wyszków
MKS Mławianka Mława 4:1 Bug Wyszków
2017-06-17, 17:00:00
     
oceny zawodników »

OFICJALNY PARTNER

                                                                

ZAWKRZEŃSKI SPORT

SPONSOR

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 38
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:0 KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Czarni Węgrów 1:5 Dolcan Ząbki
Tęcza Łyse 0:3 Unia Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:1 MKS Przasnysz
MKS Mławianka Mława 4:1 Bug Wyszków
Podlasie Sokołów Podlaski 4:2 Ostrovia Ostrów Mazowiecki
Błękitni Raciąż 0:3 KS Łomianki
Pogoń II Siedlce 0:1 Hutnik Warszawa
Delta Słupno 3:3 Bzura Chodaków Sochaczew
Wisła II Płock 0:5 MKS Ciechanów

REKLAMA

Losowa galeria

MKS Mława - MKS Ciechanów (s. 09-10, Grzegorz Przybyłowski)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 312, wczoraj: 688
ogółem: 4 398 593

statystyki szczegółowe