Statystyki drużyny

Aktualności

Do przerwy prowadziliśmy, ostatecznie zremisowaliśmy

• autor: grzech, 2009-10-03 16:34

Do przerwy MKS prowadził z Tęczą Płońsk 1:0 po trafieniu Mariusza  Walczaka. Niestety nie udało się dowieźć przewagi do końca - koszmar błąd w 87. minucie popełnił Michał Michalak. Przepuścił uderzenie grającego trenera Tęczy Roberta Jadczaka z blisko czterdziestu metrów

Tęcza Płońsk – MKS Mława 1:1 (0:1)

Bramka: Robert Jadczak (87.) dla Tęczy; Mariusz Walczak (28. – asysta Falencki) dla Mławy

Żółta kartka: Kudelski (Tęcza)

MKS Mława: Michalak – Drzewiecki, Brzozowski, J. Rogowski, Osiecki (86. Leszczyński), Głowacki (76. Król), Sieja, Gołębiewski, Gawęda (83. P. Rogowski), Walczak, Falencki

9 minuta - zaskakujące uderzenie Walczaka z dystansu, Kamil Olsztyński broni z problemami

22. minuta - strzela Sławek Gołębiewski, bramkarz gospodarzy wybija piłkę czubkami palców poza boisko

27. minuta - strzał z wolnego Sławka Siei

28. minuta - 1:0, prostopadłe podanie Siei do Falenckiego, ten podciąga z piłką parę metrów i odgrywa ją prawie z linii końcowej boiska wprost pod nogi Walczaka. Ten z bliska pakują ją do siatki

34. minuta - akcja gospodarzy, Krzysztof Dzięgielewski trafia z dystansu w poprzeczkę

47. minuta - strzał Bartka Głowackiego, broni Olsztyński

48. - strzela Kudelski, broni Michalak

85. - akcja Króla prawym skrzydłem, dostrzega w polu karnym Falenckiego, ten jednak z 3 metrów strzela wysoko nad poprzeczką

87. - strzał Jadczaka z 40 metrów, piłka wpada do bramki za plecami wysuniętego Michalaka