MKS "MŁAWIANKA" MŁAWA - strona oficjalna

Strona klubowa

MIASTO MŁAWA

AKADEMIA PIŁKARSKA

HYDRO-MAX

 

FABISIAK PRZEWOZY

Statystyki drużyny

Aktualności

Ponad 50000 unikatowych odwiedzin strony!

  • autor: kiero88, 2009-09-28 14:54
Bardzo miło mi jest poinformować, że nasza strona ma już ponad 50000 unikatowych odwiedzin. Bardzo cieszy fakt, że strona tętni życiem, pojawia się kilka postów w tygodniu oraz kibice aktywnie uczestniczą (anonimowe oraz publiczne wpisy na forum).  Dziękujemy bardzo i zapraszamy do jeszcze bardziej aktywnego uczestnictwa.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [757]
 

autor: ~kibic 2009-09-28 18:11:00

avatar żeby jeszcze zarząd był tak samo aktywny. co zrobił zarząd by zwiększyć frekwencję na naszych meczach domowych? nawet wprowadzenie darmowych biletów na jednym meczu nic nie zmieniło !! zastanówcie się nad tym.


autor: ~Admin 2009-09-29 16:11:45

avatar Drodzy kibice. Apeluję o zaprzestanie obrażania (krytykować każdy może, bo od tego jest wolność słowa, jednak w granicach zdrowego rozsądku), ale jak już wyżej pisałem nie obrażać ani ośmieszać zawodników oraz innych osób anonimowo za pośrednictwem tej strony. Bardzo łatwe jest do sprawdzenia to skąd osoba pisze. Jeśli będą się pojawiały obraźliwe, to będą one publikowane wraz z adresem ip oraz adresem skąd został wysłany dany komentarz. pozdrawiam


autor: ~kibic 2009-09-29 19:44:19

avatar sprawdź administratorze kochany najpierw czy prawo ci zezwala na podawanie miejsca skąd piszę; poza tym to jest jakieś chore, kto tu kogo obraża? czy ja obrażam konkretnego człowieka jako osobę czy jego jedynie poruszam się w ramach dozwolonej krytyki konkretnych zagrań piłkarza czy decyzji zarządu????mam wrażenie, że tą stroną administrują jakieś dzieciaki z gimnazjum nieprzygotowane do życia (od admina: zapraszam na trening i powiedzenie mi prosto w twarz tego); przez to klub się ośmiesza bo sprawia wrażenie, że nie ma w nim żadnych partnerów do rozmów.jak będę chciał to będę pisał i krytykował - zostanę pierwszym krytykiem MKS i może wtedy coś w tym klubie się ruszy.Powiem więcej: Kiedyś napisałem emaila do klubu z pewną propozycją i nawet mi nie odpisano !!!!czytam wpisy dość regularnie i jakoś nie widzę by ktoś tu kogoś obrażał jako człowieka


autor: ~admin 2009-09-29 20:50:01

avatar możesz krytykować kogo chcesz. Jednak proszę o czytanie ze zrozumieniem. Jak ktoś będzie kogoś obrażał lub ośmieszał to wtedy zostanie to podane do wiadomości. I jeszcze raz piszę: Chwalić lub krytykować można za pośrednictwem tej strony. Obrażać/ośmieszać nie. Jeśli uważasz, że jestem dzieckiem, które administruje tą stroną to zapraszam na trening i powiedzenie mi tego prosto w twarz (podobno dorośli mówią wszystko prosto w twarz, jeśli się tego nie boją). Co do adresów domowych, to masz rację - nie mogę podać do publicznej wiadomości (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych) - więc tutaj jest mój błąd.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

SPONSOR STRATEGICZNY


 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SPONSOR

Ostatnie spotkanie

MKS Mławianka MławaBug Wyszków
MKS Mławianka Mława 4:1 Bug Wyszków
2017-06-17, 17:00:00
     
oceny zawodników »

OFICJALNY PARTNER

                                                                

ZAWKRZEŃSKI SPORT

SPONSOR

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 38
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:0 KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Czarni Węgrów 1:5 Dolcan Ząbki
Tęcza Łyse 0:3 Unia Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:1 MKS Przasnysz
MKS Mławianka Mława 4:1 Bug Wyszków
Podlasie Sokołów Podlaski 4:2 Ostrovia Ostrów Mazowiecki
Błękitni Raciąż 0:3 KS Łomianki
Pogoń II Siedlce 0:1 Hutnik Warszawa
Delta Słupno 3:3 Bzura Chodaków Sochaczew
Wisła II Płock 0:5 MKS Ciechanów

REKLAMA

Losowa galeria

Środowa gierka (GP)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 14 gości

dzisiaj: 258, wczoraj: 278
ogółem: 4 397 851

statystyki szczegółowe