Nie zlekceważyć rywala

• autor: kiero88, 2009-09-25 12:47
W sobotę punktualnie o godzinie 15:00 na stadionie miejskim w Mławie przy ulicy Kopernika dojdzie do starcia pomiędzy drużynami MKS Mława i Okęcia Warszawa. Obie drużyny będą podchodziły do tego spotkania w zgoła odmiennych nastrojach.
MKS Mława po zwycięstwie nad byłym już liderem IV Ligi jest na fali wznoszącej. Trzy wygrane pod rząd sprawiły, że drużyna trenowana przez Pawła Taranowskiego awansowała na 3 pozycję, ze stratą 3 punktów do prowadzącej Tęczy Płońsk. Po pauzie za czerwoną kartkę wraca Piotr Król. Nie wiadomo czy wystąpi Krzysiek Osiecki, który jeszcze odczuwa skutki meczu z MKS Przasnysz.

Zupełnie inaczej prezentuje się sytuacja w drużynie Okęcia Warszawa. Jeszcze w poprzednim sezonie walczyli o awans do III ligi (przegrywając w barażach ostatecznie), a w tym plasują się na przedostatniej pozycji z tylko 3 zdobytymi punktami (wygrana 3:0 z Błękitnymi Gąbin,którzy zajmują ostatnie miejsce). Pozostałe spotkania Okęcie przegrywało. Na początku sezonu nieznacznie bo 2x po 1:2 z Victorią Sulejówek i Tęczą Płońsk. Potem przyszła przegrana 0:3 z Ciechanowem na wyjeździe oraz u siebie z Przyszłością Włochy. Dosyć niespodziewanie bo aż 0:3 przegrali z beniaminkiem Jutrzenką Cegłów. Po tym meczu wygrywają jedyne spotkań jak do tej pory. Jednak dwa ostatnie mecze to znowu porażki. Najpierw z Glinojeckiem 0:3, a potem u siebie z Wkrą Żuromin 1:4. Bilans: 3 ptk, 6 bramek strzelonych, 19 straconych. Na wyjeździe jeszcze bramki nie zdobyli i mamy nadzieję, że w meczu z Mławą nie zdołają się przełamać.

W tym spotkaniu trzeba udowodnić swoją wyższość. Pokazać się, że nawet z takim rywalem jak Okęcie, które mimo, że słabo się spisuje w obecnych rozgrywkach można się zmobilizować i przede wszystkim NIE ZLEKCEWAŻYĆ przeciwnika. Bo jeśli przed meczem dopiszemy sobie punkty, to potem może okazać się, że było to za wcześnie. Podsumowując: NIE ZLEKCEWAŻYĆ przeciwnika i WALCZYĆ na całego!

Wszystkich kibiców zapraszamy do głośnego i kulturalnego dopingu, który pomoże nam w jutrzejszym meczu!

autor: ~krzychu 2009-09-25 15:48:23

avatar Popraw ten tytuł na nie zlekceważyć (żeby było rozdzielnie) bo trochę lipa wyszła. Pozdrawiam;)

autor: ~ds 2009-09-25 16:53:36

avatar po ile będą bilety?

autor: ~kibic 2009-09-25 23:48:37

avatar a ja śmiem twierdzić że jutro zagrają kiepsko, mam nadzieję że Perka nie zagra, a za niego wejdzie Gawęda, słyszałem od jednego z zaprzyjaźnionych trenerów Młodej Legii, że się mu przyjrzą niebawem.

autor: ~anonim 2009-09-26 09:09:59

avatar do kibic nie ważne jak zagrają aby były trzy punkty zejdż z pery bo sie duszno robi weż sie za siebie

autor: ~Michniewicz 2009-09-26 10:23:49

avatar Chciałbym zaznaczyć ze ta dróżyna w poprzednim sezonie walczyła o awans! i skład im sie nie rozpadł bo graja ci sami zawodnicy po prostu im nie idzie,to nie bedzie takie łatwe spotkanie na jakie sie zapowiada takze nie dopisujmy sobie juz 3 punktów.

autor: ~kibic 2009-09-26 13:53:32

avatar no jasne dla was nie ważne jak grają byleby wygrali, dla mnie ważne jest by gra była ciekawa, dobra i atrakcyjna - inaczej to po co przychodzić? chciałbym by po meczu można było go wspominać. co mam gapić się na dziadostwo? ile meczów w sezonie można wygrać po słabej grze ?

autor: ~pj 2009-09-26 18:44:56

avatar Chcesz oglądać ciekawą dobra i atrakcyjną gre włącz sobie canal + sport...Chłopacy grają dobrze!Co pokazali też w dzisiejszym spotkaniu!Oby tak dalej!!!

Autokar w barwach Mławianki