Aktualności

7:0 z Agrykolą

• autor: kiero88, 2009-08-05 19:14
Nasz zespół bardzo łatwo poradził sobie dzisiaj z ekipą Agrykoli Warszawa aplikując im 7 bramek i nie tracąc żadnej.
Już w 22 sekundzie spotkania nasz zespół zdobywa bramkę. Jej autorem został Piotrek Falencki, który przejął źle przyjętą piłkę przez obrońcę, ruszył w stronę bramki, minął bramkarza i delikatnym strzałem posłał piłkę do pustej bramki. 5 min później było już 2:0 dla naszej ekipy. Tomasz Leszczyński wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Mariuszu Walczaku. Na 3:0 podwyższył Mariusz Walczak po ładnej akcji całego zespołu i podaniu Falenckiego do pustej bramki. Na 4:0 strzelił Rafał Brzozowski z rzutu karnego po faulu na Falneckim. Jeszcze przed przerwą Mariusz Walczak zdobywa dwie bramki kompletując Hat - trick. W drugiej połowie mimo licznych sytuacji bramkowych zdobywamy tylko jednego gola - jego autorem jest Piotr "Hans" Rogowski, który w sytuacji 1 na 1 mija bramkarza i technicznym strzałem zdobywa gola. W 80 minucie na boisku pojawił się Krzysiek Osiecki, który powoli wraca do naszego zespołu po kontuzji odniesionej w Płocku (jeszcze lekko odczuwa ból w stopie). Agrykola miała jedną dobrą sytuację w meczu - Pod koniec spotkania oddała strzał z 16 m za pola karnego, ale Michalak pewnie obronił.  W sobotę Agrykola będzie miała okazję do rewanżu z nami. Tym razem o godzinie 11:00 zmierzymy się ponownie z nimi, ale na głównej płycie boiska.

Weselak (46' Michalak) - Drzewiecki, Brzozowski (75' Leszczyński), Leszczyński (46' Rogowski J), Król (46' Kosiorek), Palewski, Sieja (80' Osiecki), Perka, Głowacki, Falencki, Walczak (46' Rogowski P)