Statystyki drużyny

Aktualności

Remisowy wyjazd do Rypina

• autor: grzech29, kiero88, 2009-07-25 20:11

Dzisiejszy sparing MKS-u Mława z Lechem Rypin zakończył się wynikiem remisowym 2:2. Po dziesięciu minutach podopieczni Pawła Taranowskiego przegrywali już 0:2. Jednak nie zrezygnowali z walki i w w drugiej połowie zdołali odrobić straty

Po raz kolejny tracimy bramkę w ciągu pierwszych 10 min meczu. Trzeba popracować nad koncentracją, bo w lidze będzie dużo trudniej odrobić straty. W 8 min tracimy bramkę po strzale z 8m. 5 min później po dobrze rozegranej akcji w sytuacji sam na sam znajduje się napastnik z Rypina i strzałem w krótki róg pokonuje Weselaka ( źle się ustawił). W 20. minucie MKS nawiązał kontakt po trafieniu Mariusza Walczaka. Akcją rozpoczął Mateusz Piotrowski, lot piłki przedłużył Piotr Falencki, a popularny "Kaka" popisał się pięknym uderzeniem za pola karnego w samo "okienko". W pierwszej połowie obydwie drużyny mogły zdobyć bramki, ale bramkarze już nie dali się pokonać broniąc strzały. Po zmianie stron w naszej ekipie nastąpiło kilka zmian. W 55 min zdobywa gola Sławomir Gołębiewski. Nasz pomocnik przymierzył potężnie z ponad 30 metrów i bramkarz Lecha nie miał żadnych szans na skuteczną obronę. w 60 min kontuzję odnosi Damian Dąbkowski. Jak na razie nie wiemy jak poważny jest to uraz. Najbliższe dni pokażą czy Damian będzie zdolny do gry czy będzie potrzebny mu odpoczynek. Całą drugą połowę kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Mogliśmy zdobyć zwycięską bramkę, ale zawsze brakowało ostatniego podania. Gospodarze też mieli swoje szanse, ale nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji. Następny sparing nasza drużyna rozegra w środę o godzinie 16:00 w Płocku z Wisłą II Płock.