Statystyki drużyny

Aktualności

Relacja live z Plonska - 90min 0:0. Koniec meczu.

• autor: kiero88, 2009-04-29 14:19
Poniżej zapraszam do zapoznania się z relacją z meczu Tęcza 34 Płońsk - MKS Mława.
90 min - Sieja z 30 z wolnego, ale dobrze interweniuje Wiśniewski. Sędzia kończy po tym strzale mecz.
85 min - Niepewna interwencja Michalaka, Kuba Rogowski asekuruje go.
82 min - Powinien być Karny dla Tęczy. Kuba Rogowski faulował Karpińskiego, ale sędzia nie wskazał na punkt oddalony o 11m od linii bramkowej.
80 min - Sieja za pola karnego, 2m od bramki.
76 min - Zmiana w drużynie Tęczy. U nas pojawił się 2min temu Perka za Larego.
73 min - Felo strzela z 16m. Świetna obrona Wiśniewskiego.
72 min - Michalak broni strzał Jadczaka z rzutu wolnego.
68 min - Felo za Czarnego.
67 min - Gra w drugiej połowie jest bardziej wyrównana.
65 min - Nasz zespół zaczął grać trochę lepiej niż w drugiej połowie.
60 min. Kaka za Golebia. Lary z 20 metrów do rąk Wiśniewskiego.
46 min - Obydwie drużyny wychodzą na boisko bez zmian.
45 min - Koniec pierwszej połow. Wynik 0:0. Tęcza jest drużyną zdecydowanie lepszą. Nasz zespół sporadycznie przedostawał się pod pole karne gospodarzy.
44 min - zła interwencja Tomali,podanie w uliczkę do Karpińskiego, a ten w słupek. Jednak Andrzej Karpiński był w tej sytuacji na spalonym.41 min - Znowu gorąco pod naszą bramką! Michalak wypuszcza piłkę z rąk, Bluszcz strzela, ale Brzozowski wybija piłkę prawie z linii bramkowej.
40 min - Zółta dla Sławka Gołębiewskiego. 33 min - Mimo, że mieliśmy dobrą szansę na stworzenie akcji, Piotrek Rogowski, widząc leżącego rywala wybija piłkę po za plac gry.
31 min - Jadczak minimalnie obok słupka.... było blisko straty bramki. Trzeba przyznać, że Tęcza jest zespołem lepszym.
30 min -Fatalna decyzja dla naszego zespołu. Michalak wyrzucał piłkę ręką, a liniowy uznał, że przekroczył 16 m...27min - Zółta dla Tomali. Po jego faulu, grający trener Płońska Robert Jadczak strzela nad poprzeczką.
20min - Bardzo kontrowersyjna sytuacja! Lary faulowany w polu karnym (wydawałoby się), ale główny z liniowym jest innego zdania.
15min - Przewaga Płońska, Mława w defensywie... Kibice obu drużyn na przemian dopingują to jedną to drugą drużynę :)
12min - Gołębiewski z 30 m, daleko od bramki.
12min - Pierwszy strzał Mławy - Lary lekko wprost w Wiśniewskiego.
10min - trzeci rozny dla Płońska, Kombinacyjnie rozegrany rożny. Było blisko straty bramki! dośrodkowanie na długi słupek, zgranie na 8 m, a tam niepilnowany Bluszcz strzela w poprzeczkę, a piłka odbija się na linii.. uf...
8 min - walka w środku boiska, częściej przy piłce gospodarze. rożny dla nich.Michala nie pewnie piąstkuje.
5min - Strzał Karpińskiego zablokowany, rożny. po Chwili Michalak wyłapuje pewnie dośrodkowanie.
3 min - dobra akcja Tęczy, jednak spalony. JEst bardzo gorąco i może to przeszkadzać obu zespołom.