Statystyki drużyny

Aktualności

Relacja LIVE!! Mazur 0:1 MKS Mława, koniec spotkania

• autor: kiero88, 2009-04-18 10:32
Poniżej zapraszam do czytania relacji na żywo z meczu pomiędzy drużynami Mazur Radzymin - MKS Mława. Początek meczu od 11:00 (Opóźnienie 15 min).  Relacja dzięki Kubie Rogowskiemu :) Dzięki wielkie :)
Dziękuję za uwagę :)
93 min: KONIEC!!! nasz zespół wygrywa 1:0 po bramce Bartka Głowackiego w 13 minucie!

90 min:
Żadna korzyść dla drużyny Radzymina, kontra naszego zespołu. Gołębiewski ładnie strzela, ale bramkarz jest na posterunku.
88 min: Taktyczna zmiana w naszym zespole. Schodzi Drzewiecki , wchodzi Butryn, dla którego jest to debiut w drużynie seniorów MKS Mława. Niebezpiecznie pod naszą bramką. 18 m od bramki wolny dla Mazura.
83min: Żółta dla Brzozy.
80min:  Zmiana w naszej ekipie. Schodzi Głowacki, wchodzi Gołębiewski. Do ataku przechodzi Falencki. Trener Szymański wzmacnia środek pola.
76min:  20 m od naszej bramki rzut wolny bezpośredni. Do piłki podchodzi pomocnik ekipy Mazura i posyła nieznacznie obok bramki "Ucha" piłkę. Mazur stara się wykorzystać chwilowo gorszą grę naszych...
73min:  Gorąco pod naszą bramką! Dobra akcja gospodarzy, dośrodkowanie wzdłuż linii 5m pola bramkowego, ale bardzo czujny Michalak łapie piłkę. Chwilę później Drzewiecki otrzymuje żółtą kartkę.
70 min:  Gospodarze coraz śmielej sobie poczynają spychając naszych do obrony.
65 min:  Zmiana w drużynie gospodarzy. Wprowadzają ofensywnego zawodnika.
62 min:  Bardzo groźnie pod naszą bramką! dośrodkowanie z rzutu wolnego i piłka po strzale głową zawodnika Mazur przelatuje nad poprzeczką.
60 min:  Podczas interwencji nasz bramkarz Michał Michalak został zaatakowany nakładką przez napastnika Mazura. Konieczna była interwencja naszego masażysty Kuby Rogowskiego
49 min:
Żółta kartka dla Sieji.
46 min:  Rozpoczynamy drugą połowę. W naszym zespole nie nastąpiła żadna zmiana.
45 min:  Koniec pierwszej połowy. Bardzo dobra gra w wykonaniu naszego zespołu,, która została udokumentowana zdobyciem bramki przez Larego. Gra jest szybka. Gospodarze z Radzymina zagrażają naszej bramce po stałych fragmentach, ale nie ma ich za dużo.
42min: Wrzutka Perki z lewej strony, Laremu udaje się strzelić głową, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.
37min: Lary 20m przed bramką gospodarzy decyduje się na techniczny strzał, który przelatuje ponad bramką. Michalak nie ma za dużo pracy jak dotąd.
31min: Felo wywalczył piłkę na prawej stronie, od razu dośrodkował w pole karne, piłka trafiła pod nogi Piotrka Rogowskiego, który strzela z pierwszej piłki z woleja. Jednak piłka minęła bramkę o około 1,5 m.
21min: Sędzia odgwizduje dwie sytuacje na naszą niekorzyść. Najpierw Bartek Głowacki nie był na spalonym (wychodził znów na sytuację sam na sam), a po chwili Falencki w czysty sposób odbiera piłkę, jednak sędzia jest innego zdania. Bardzo kontrowersyjne sytuacje.
16min: Gospodarze chcieli szybko odpowiedzieć, ale ich strzał wylądował nad bramką "Ucha"
13min: Kontra w wykonaniu naszego zespołu! Sieja podaje do Larego, a ten w sytuacji sam na sam strzela w samo okienko! 1:0 dla naszych!
10min: Przewaga w warunkach fizycznych zawodników gospodarzy, walka toczy się głównie w środku pola.
1 min: Rozpoczynamy spotkanie!
11:10: Drużyny wychodzą na plac, 11 stopni, sędziowie z Płocka. Mecz rozpoczął się z 10 min opóźnieniem
10:45: Nasza drużyna dotarła z lekkim opóźnieniem na mecz. Dopiero teraz wyszli na rozgrzewkę, Pada mały deszczyk. Kibiców można policzyć na palcach jednej dłoni...
10:40: Nasza drużyna wystąpi w składzie: Michalak - Drzewiecki, Brzozowski, Leszczyński, Palewski, Falencki, Sieja, Perka, Osiecki, Rogowski P., Głowacki. W rezerwie K. Szymański ma do dyspozycji Karola Piotrowska, R. Butryna, P. Króla, S. Gołębiewskiego i bramkarza Damiana Dąbkowskiego.