Statystyki drużyny

Aktualności

MŁAWIANKA MŁAWA - BŁĘKITNI GĄBIN 3:1

• autor: mlawiankamlawa, 2012-03-14 08:20

MKS Mławianka Mława pokonała w meczu inaugurującym sezon IV ligi mazowieckiej drużynę Błękitnych Gąbin 3:1

Bramki: Marcin Harzyński 15', Piotr Melchinkiewicz 59', 86' - Radosław Wiśniewski 10'
Żółte kartki: Jakub Rogowski, Artur Jakubowski, Paweł Drzewiecki - Łukasz Kiełbasa, Piotr Skierkowski
Czerwone kartki: nie było
Sędziowie: Krystian Gołębiewski oraz Daniel Kupiec i Michał Dziepak (WS Warszawa)
Widzów: 130

Mławianka: Wiśniewski; Harzyński; Brzozowski; Rogowski Jakub; Jakubowski; Gawęda(Dziubiński); Masiak (Gortad); Rogowski Piotr; Drzewiecki (Król); Melchinkiewicz (Rutkowski); Walczak

Relacja Poniżej by Kiero88

90’ – MŁAWIANKA ZWYCIĘŻA!!!!!
88’ – Zmiana w obydwu drużynach. W ekipie Błękitnych zszedł Jóźwiak, a w jego miejsce Jasiński. W naszej natomiast boisko opuścił strzelec dwóch bramek Piotr Melchinkiewicz, a w jego miejsce pojawił się Rutkowski Kamil.
86’ – Dośrodkowanie Dziubińskiego z lewej strony, Walczak skacze do główki z Kłosińskim, obydwaj się mijają, do piłki dopada Melchinkiewicz i strzela bramkę na 3;1!
84’ – Gortad z rzutu rożnego, strzela Rogowski Piotr, ale Kłosiński jest na posterunku i broni pewnie strzał.
81’ – Świetne podanie Dziubińskiego do Melchinkiewicza, ten przyjmuje i strzela, ale Kłosiński odważnym wyjściem z bramki wybija piłkę na rzut rożny. Dośrodkowanie Gortada z  rzutu rożnego, zgrywa Rogowski, ale Melchinkiewicz niecelnie uderza.
79’ – Przedostatnia zmiana w naszej ekipie. Z boiska schodzi upomniany żółtą kartką w tym spotkaniu Paweł Drzewiecki.
77’ – Druga zmiana w zespole gości. Z boiska schodzi Sekelecki, a w jego miejsce Malinowski.
75’ – Dziubiński mija zwodem obrońcę, podaje do Melchinkiewicza, ten uderza z 17m, ale Kłosiński końcami palców wybija piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bez zagrożenia.
74’ – Podanie do Walczaka, ten mija obrońcę, wykłada piłkę na 7m, ale żaden z naszych zawodników nie poszedł za tą akcję. Była realna szansa na zdobycie gola.
71’ – Rogowski Piotr do Gortada, ten mija obrońcę, ale jest faulowany. Dobra szansa do strzału dla którego z naszych zawodników.
70’ – Strzal Skierkowskiego daleko obok bramki Wiśniewskiego.
69’ – Pan Gołębiewski poprosił obydwu kapitanów do siebie. Sprawy techniczne były „grane” J
67’ – Zmiany w obydwu ekipach. W zespole gości boisko opuścił Dutkiewicz, a w jego miejsce Kłosiński. W Mławiance z boiska zszedł Gawęda, a w jego miejsce wszedł Dziubiński.
65’ – Gawęda mija obrońcę, zagrywa na 5m, a tam strzał Gortada broni Kłosiński.
58’ – Kapitalna kontra MŁAWIANKI! Wiśniewski łapie piłkę z rzutu rożnego, podaje ręką do Gawędy, ten biegnie z nią 30 m, podaje prostopadle do Melchinkiewicza, a ten kapitalnym strzałem przy słupku zdobywa gola na 2;1!!!!!
54’ – Żółta kartka dla Piotra Skierkowskiego za zbyt szybkie wybiegnięcie z muru
49’ – Gola dla gości zdobył Różycki, jednak w momencie strzał znajdował się on na pozycji spalonej.
46’ – Zmiana w naszej drużynie. Na boisku pojawi się debiutujący Bartosz Gortad w miejsce Szymona Masiaka.

45’ – Żółta kartka dla Drzewieckiego Pawła za nierozważne zagranie.
41’ – Żółta kartka dla Artura Jakubowskiego za faul.
38’ – Prostopadłe podanie do Różyckiego, wychodzi sam na sam, ale Wiśniewski kapitalnie broni. Po chwili Drzewiecki fauluje z lewej strony.  Jednak dośrodkowanie Kiełbasy ponownie bardzo słabe. Od bramki zacznie Maciej Wiśniewski.
37’ – Dośrodkowanie na 10m, ale strzał Melchinkiewicza obok bramki.
36’ – Żółtą kartką ukarany w drużynie gości grający z nr 14 Kiełbasa Łukasz.
35’ – Szansa na gola dla Mławian. Dośrodkowanie Gawędy z prawej strony, nikt na 5 m nie przecina piłki, ale do niej dopada Masiak, uderza wzdłuż bramki, jednak Walczak nie trafia dobrze w piłkę i piłka wychodzi na aut bramkowy.
33’ – Do piłki podszedł Piotr Rogowski, ale jego strzał był bardzo niecelny i słaby.
32’ – Szybka kontra Mławian po podaniu Rogowskiego Piotra, Melchinkiewicz przejmuje piłkę zagrywa do Walczaka, a ten jest faulowany ok. 25 m od bramki Kłosińskiego.
28’ – Harzyński zagrywa ze środka boiska do Melchinkiewicza, ale jego strzał z głowy przechodzi obok bramki.
27’ – Ręką zagrywa Szymon Masika. Z Rzutu wolnego dośrodkowywał Kiełbasa, ale Brzozowski głową przecina je i wybija po za pole karne.
26’ – Żółtą kartką ukarany za faul Jakub Rogowski
22’ – Gawęda faulowany w bocznej strefie boiska. Do piłki ponownie podchodzi Harzyński. Ostre dośrodkowanie, ale tym razem nad bramką.
19’ – Walczak lekko kopnięty w staw skokowy, piłkarze gości wybijają na aut. Na szczęście Walczak może jednak kontynuować grę.
18’ – Harzyński dopada do odbitej piłki, prostopadle zagrywa do Melchinkiewicza, który obraca się i uderza, ale Kłosiński jest na posterunku.
15’ –1:1!! Bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego z ok. 40 m zdobywa Harzyński Marcin! Błąd w tej sytuacji popełnił Kłosiński Michał, który wyszedł do dośrodkowania, źle obliczył lot piłki, która go spadła mu za kołnierz.
11’ – Bramka dla gości. Podanie ze środka pola do Radosława Wiśniewskiego, Rogowski Jakub popełnia błąd, a Wiśniewski za trzecim razem pokonuje naszego bramkarza. 0:1
7’ – Powinno być 2:0 dla gości. Koronkowa akcja Błękitnych, podanie wzdłuż bramki Różyckiego i ponownie strzela Wiśniewski Radosław, ale Maciej Wiśniewski kapitalnie broni strzał z 5 metrów.
4’ – Bo błędzie Harzyńskiego w sytuacji sam na sam z Wiśniewskim nie strzela Wiśniewski Radosław, który strzałem z 8 m trafia piłką w słupek.

Wieczorek Bogdan – WS Płock

Skład MKS Mławianka Mława:                                                 Skład MKS Błękitni Gąbin: