Rutkowski Kamil 44" ; Melchinkiewicz Piotr 58" (rzut karny)

Michalak - Masiak, Brzozowski, Rogowski Jakub, Harzyński, Rutkowski, Rogowski Piotr, Sieja, Gawęda, Melchinkiewicz, Walczak

1 Kokosiński – 19 Pełkowski Jarosław, 4 Długokęcki Konrad, 6 Grędziński Damian, 11 Wróblewski Łukasz, 2 Wróblewski Robert, 18 Wróblewski Jakub, 9 Piasecki Piotr, 16 Przebierała Dariusz, 8 Butryn Krzysztof, 10 Olszewski Paweł       Rez: 93 Michalak Jakub, 7 Karczewski Bartosz, 15 Malinowski Radosław, 3 Smoliński Rafał

Główny : Mikołaj Doskocz (WS Wawa)
Asystent 1: Kamil Wójcik (WS Wawa)
Asystent2:  Przemysław Szabat (WS Wawa)
Obserwator: Henryk Gemzo (WS Siedlce)

Przed meczem oraz w trakcie spotkania przeprowadzona została zbiórka pieniężna na rzecz chorego Gabriela Rychcika. Sędziowie tego spotkania również dołączyli do zbiórki zrzekając się ekwiwalentu za sędziowanie.

Piłkarze gości ubrani w czarno białą koszulki i czarne spodenki. Natomiast nasi ubrani są w zielono – białe stroje.
Większość piłkarzy MKS Przasnysza to wychowankowie naszego klub.
Piotrowie Rogowski i Melchinkiewicz w przeszłości grał w drużynie juniorskiej Mławskiego MKS-esu wraz z Robertem i Jakubem Wróblewskimi.
0’ – Zaczęli goście, a konkretnie Piasecki z Olszewskim, najskuteczniejszym  strzelcem ekipy z gospodarzy.
1’ – Pierwszy faul w spotkaniu – faulował Piotr Rogowski.
2’ – Butryn Krzysztof faulował Artura Gawędę. Sędzia mógł zastosować prawo korzyści, ale tego nie zrobił.
3’ – Na boisku nie będzie odstawiania nogi, mimo, że w obydwu zespołach grają osoby, które są rodziną. Na lewej stronie przeciwko sobie staną Wróblewski Robert z Gawędą Arturem.
5’ – Rzut rożny dla gości, po niecelnym podaniu Rogowskiego Jakuba do Harzyńskiego.
5’ – Dośrodkowanie Olszewskiego, ale piłka opuszcza plac gry i Michalak rozpocznie od bramki.
6’ – Bardzo brzydki faul Przebierały na Rutkowskim, ale na szczęście bez poważnych konsekwencji.
7’ – Melchinkiewicz rajdem mija dwóch zawodników, ale trzeci zawodnik go powstrzymał.
10’ – Walczak nie dał się minąć zwodem, przejął piłkę, minął obrońcę i wyłożył piłkę Melkowi, ale jego strzał skutecznie zablokował Jarosław Pełkowski i Błażej Kokosiński bez problemu dopada do piłki i ją chwyta.
11’ – Masiak skutecznie nabija Wróblewskiego Łukasza i Michalak zacznie od bramki.
13’ – Prostopadła piłka od Walczaka na lewe skrzydło do Gawędy, ale ten zamiast dośrodkowywać to starał się minąć zwodem Wróblewskiego  co mu się nie udało. Dodatkowo dotknął piłkę jako ostatni i Kokosiński rozpocznie od bramki.
14’ – Sieja fauluje Wróblewskiego Jakuba.  Sędzia nie wyciąga jeszcze kartek tylko upomina słownie. Jak na razie panuje na boisku.
15’ – Nieskuteczna kontra naszego zespołu, złe dośrodkowanie Rutkowskiego i wybicie piłki prosto do Olszewskiego.
16’ – Żółtą kartką w naszej drużynie ukarany zostaje grający z nr 4 Piotr Rogowski. Hans sfaulował taktycznie Olszewskiego na 25m.
18’ – Wróblewski Kuba mija Rogowskiego i Sieję, zagrywa do Wróblewskiego Łukasza, ale Masiak się dobrze ustawia i przecina podanie.
19’ – Walczak na spalonym. To pierwszy spalony w tym spotkaniu.
20’ – Zabawy piłką Rogowskiego Jakuba, który traci piłkę, jednak za chwilę ją przejmuje.  Podaje do Gawęd, który jest faulowany od tyłu przez Piaseckiego od tyłu. Sędzia mimo tego, że asystent boczny pokazywał, że powinna być żółta kartka nie wyciągnął kartonika w kolorze żółtym.  Po całym zdarzeniu Piasecki przeprosił Gawędę za faul.
22’ – Dośrodkowanie Łukasza Wróblewskiego na 5m, piłkę wybija Harzyński, jednak spada ona prosto pod nogi Piaseckiego, który mija Sieje i oddaje strzał z lewej nogi. Strzał jednak jest niecelny.
24’ – Pełkowski Jarosław przecina prostopadłą piłkę zagraną od Melchinkiewicza do Walczaka. Gdyby tego nie zrobił, to Kaka znalazłby się w sytuacji 1 na 1.
26’ – Fantastyczna okazja dla Przasnysza! Prostopadłe podanie od Wróblewskiego Jakuba ze środka pola do Pawła Olszewskiego, który znalazł się sam na sam z Michałem Michalakiem. Jednak jego strzał był zbyt mocny i wylądował nad bramką Michalaka. Mieliśmy dużo szczęścia w tej sytuacji.
28’ – Wróblewski Jakub mija jednym zwodem Rogowskiego Piotra oraz Sieję, podaje do Grędzińskiego, który z 18m uderza mocno i nisko nad ziemią. Jednak Michalak popisuje się świetną interwencją.
30’ – Przasnyszanie opanowali środek pola. Stwarzają groźniejsze sytuacje.
30’ – Grędziński do Piaseckiego, ale za mocno i od wrzutu z autu zacznie Harzyński.
31’ – Rutkowski w indywidualnej akcji zostaje powstrzymany przez grającego na lewej stronie obrony Długokęckiego Konrada. Od bramki zacznie Kokosiński.
34’ – W końcu dobra akcja naszego zespołu! Gawęda za obronę do niepilnowane Walczaka, który uderza z woleja uderza, ale Kokosiński piąstkuje piłkę na rzut rożny.
34’ – Dośrodkowanie na 8m, Melek składa się do strzału przewrotką, uderza jednak nieczysto, piłka trafia w Długokęckiego. Piłka po odbiciu się od Długokęckiego pada łupem Kokosińskiego.
36’ – Długi wyrzut z autu Wróblewskiego Robert, piłka spada pod nogi Wróblewskiego Jakuba, ten uderza z pierwszej piłki. Piłka odbija się od rękawicy Michalak i trafia w słupek. Z dobitką już szedł Olszewski, ale Michalak wybija piłkę na rzut rożny.
36’ – W między czasie za kontuzjowanego Piotra Rogowskiego wchodzi na plac gry Piotr Król.
38’ – W odpowiedzi Melek mija Długokęckiego i strzela z lewej nogi. Niestety piłka trafia tylko w słupek i wychodzi na aut bramkowy.
39’ – Kolejny faul Piaseckiego, od tyłu „skrobie po achillesie” Walczaka. Pan Mikołaj Doskocz odgwizduje przewinienie Piaseckiego, ale nie pokazuje żadnej kartki.
41’ – Butryn Krzysztof fauluje Gawędę Artura. Sędzia nie pokazuje mu żółtej kartki…  Artur podczas przewracania się upadł prosto na głowę.. .
41’ – Sorek po faulu Butryna Krzysztofa stracił przytomność… Na rozgrzewkę już został wysłany Robert Butry
42’ – Na szczęście Artur dzięki szybkiej reakcji Jakuba Rogowskiego zostaje opatrzony już na boisku.  Po chwili odzyskał przytomność.
44’ – Artur powraca na boisko. Miejmy nadzieję, że będzie zdolny do gry!
45’ – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! KAMIL RUTKOWSKI !! Świetne podanie Rogowskiego Jakuba, które mija Melka, ale do piłki dopada Rutek, który przyjmuje piłkę i strzałem z woleja po ziemi zdobywa gola! Piłka odbiła się jeszcze od wewnętrznej części słupka.
45’ – Faul Brzozowskiego na Wróblewskim Łukaszu. Rafał otrzymuje żółtą kartkę. Michalak nie wytrzymał i powiedział co myśli o decyzji arbitra. Otrzymał również napomnienie w postaci żółtej kartki.
45’ – Dośrodkowanie prosto w ręce Michalak. Sędzia po chwili kończy pierwszą połowę.

46’ – W zespole gości nastąpiła pierwsza zmiana. Malinowski Radosław zastąpił Przebierałę Dariusza
47’ – kolejna dobra piłka prostopadła od Wróblewskiego Jakuba trafia do Piaseckiego, ten dośrodkowuje na 3m, ale Michalak pewnie chwyta.
47’ – Tracimy piłkę na rzecz Wróblewskiego Jakuba, ten zagrywa lewą nogą na prawą stronę do Piaseckiego, który dośrodkowuje. Michalak wybija piłkę na rzut rożny.
48’ -  W naszym zespole prawie cała ławka rezerwowych się rozgrzewa. Wyjątkiem jest Szymański Rafał.
49’ – Gawęda w świetny sposób odbiera piłkę Butrynowi. Wcześniej Rogowski do spółki z Harzyńskim zabrali piłkę przy linii końcowej Pawłowi Olszewskiemu.
51’ – Rogowski Jakub świetnie przecina prostopadłą zagrywaną przez Żarówę do Piaseckiego i za chwilę wybija ją na aut.
51’ – Wróblewski Robert zdaniem sędziego źle wznowił grę. Nasz zespół zacznie.
52’ – Rutkowski przecina dośrodkowanie. Piłka wychodzi na rzut rożny.
52’ – Przeciągnięte dośrodkowanie Olszewskiego ląduje na aucie.
53’ – Zawodnicy z Przasnysza nie rozgrzewają się w swojej strefie. Sędzia boczny informuje sędziego głównego o tym zdarzeniu. Po chwili zawodnicy rezerwowi Przasnyskiego MKS-esu już są we właściwej strefie
54’ – Slalom Sieji między Pełkowskim i Długokęckim, podaje do Rutkowskiego, który źle dośrodkowuje i goście zaczną od bramki.
55’ – Walczak do Rutkowskiego
56’ – Rzut karny dla naszego zespołu!! Walczak faulowany w polu karnym przez Pełkowskiego. Pełkowski przytrzymał go za rękę. Melek podchodzi do piłki.
57’ – GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL !!!2:0!!! Rzut karny pewnie wykorzystuje Piotr Melchinkiewicz!!!
57’ – Melek wyrwał chorągiewkę boczną i wystrzelał swoich kolegów. Za to zagranie otrzymał żółtą kartkę.
59’ – Gola dla Przasnysza. Michalak popełnia błąd. Piasecki mocno po ziemi w krótki róg, piłka pod bokiem Michalak wpada do siatki.
60’ – Graczyk wchodzi za Rutkowskiego.
60’ – Walczak faulowany przez Pełkowskiego Jarosława. Sędzia tego spotkania pan Doskocz pokazuje mu za to zagranie żółtą kartkę. Również za dyskusje kartkę otrzymuje Piasecki.
61’ – Goście po strzeleniu poczuli się pewniej i zwietrzyli swoją szansę. Trochę śmielej i odważniej zaczęli atakować. Stosują również pressing.
63’ – Graczyk fauluje Wróblewskiego Łukasza.  Dośrodkowanie Olszewskiego lekki, trąca ją Masiak i Michalak końcówką palców wybija piłkę.
63’ – Dośrodkowanie Żarówy na głowę Malinowskiego, ale jego strzał pewnie broni Michalak.
65’ – Piasecki fauluje Harzyńskiego. Niezbędna będzie interwencja masażysty. Pojawiają się również noszowi.
66’ –Wróblewski Jakub fauluje Cezarego Graczyka. Od rzutu wolnego rozpocznie Masiak, który zagrał na 18 m, a tam Melek uderza z pierwszej piłki. Jednak piłka mija bramkę strzeżoną przez Kokosińskiego, brata słynnego zawodnika Polonii Warszawa z tzw. „Klubu Kokosa”.
68’ – Graczyk starał się zagrać lewą nogą do Walczaka, ale nie trafił w piłkę…
69’ – Butryn zmienia Gawędę. Arbiter tego spotkania pan Doskocz nakazał mu zejść w innej strefie boiska niż jest do tego wyznaczona. Jednak Artur podążył do strefy zmian przy ławkach.
70’ – Krzysztof Butryn, notabene nieoficjalny, grający trener drużyny gości ciągle chodzi przy arbitrze i komentuje każdą niekorzystną decyzję arbitra dla jego zespołu.
71’ – Żółtą kartką ukarany w zespole gospodarzy Robert Butryn za faul na Jakubie Wróblewskim.
72’ – Niebezpieczne zagranie Melka na Robercie Wróblewskim  i pan Doskocz odgwizduje przewinienie Melka.
75’ – Król do Butryna Roberta, który piłką za plecy obrońców zagrywa piłkę do Walczaka. Jednak w momencie zagrania piłki Kaka był na pozycji spalonej i pan Szabat słusznie zasugerował arbitrowi głównego tego spotkania panu Doskoczowi, że był spalony. Mimo pretensji kibiców i zawodników z Mławy, sędziowi mieli racje.
77’ – Żółtą kartkę za zagranie ręką ukarany został Jakub Rogowski. Będzie groźna sytuacja dla gości. Żarówa z wolnego nad murem strzela, ale Michalak pewnie łapie.
79’ – Brutalne zagranie Krzysztofa Butryna na Mariusz Walczaku. Kaka mija Butryna, który faulem od tyłu przerwał akcje naszego zespołu. Otrzymał za to zagranie słuszną żółtą kartkę.
79’ – Michalak świetnie czyta zagranie Piaseckiego i łapie piłkę na 5m.
80’ – Zmiana w naszym zespole. Boisko opuszcza Piotr Melchinkiewicz. W jego miejsce pojawia się Drzewiecki Paweł.
82’ – Świetna komunikacja między Michalakiem i Brzozowskim. Dośrodkowanie Piaseckiego na 5 m.
83’ – Zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Olszewski Paweł, a w jego miejsce Karczewski Bartosz.
83’ – Bardzo dobrze rozegrany rzut wolny przez Butryna i Harzyńskiego, ten pierwszy dośrodkowuje
84’ – Piasecki faulowany na lewej stronie przez Rogowskiego Jakuba. Do piłki podejdzie Jakub Jakub.  Dośrodkowanie na 14m, piłkę przejmuje Butryn Krzysztof i stara się wymusić rzut karny. Jednak pan Doskocz nie daje się nabrać na to.
85’ – W walce przy linii bocznej Sieja wygrywa z Wróblewskim Robertem, który go fauluje. Dośrodkowanie Sieji jednak prosto w ręce Kokosińskiego.
86’ – Karczewski starał się minąć Drzewieckiego, ale Paweł nie dał się minąć.
90’ – Pan Doskocz kończy spotkanie!! Wygrana naszego zespołu 2:1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!