Statystyki drużyny

Aktualności

Wygrana po karnych w Bieżuniu

• autor: kiero88, 2011-10-05 19:02

Nasz zespół pokonał ekipę Wkry Bieżuń po serii rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry było 0:0. Poniżej relacja minutowa.

Skład Wkry Bieżuń
1 Anuszewski – 3 Puszcz Krystian, 14 Żelazny, 5 Rokicki, 8 Serwatko, 16 Puszcz Hubert, 15 Kościelny, 20 Bryl, 7 Dudek,  21 Kukowski, 22 Krokowski,

Skład Mławianki:
Szymański – Masiak, Brzozowski, Rogowski Jakub, Harzyński, Gawęda, Król, Rogowski Piotr, Dziubiński, Butryn, Rutkowski

0’ – W naszej drużynie z różnych powodów zabraknie: Walczaka, Melchinkiewicza, Piotrowskiego, Drzewieckiego, Sieji oraz Michalaka. Na ławce zasiedli: Gumienny, Wiśniewski, Galstyan i Graczyk.
1’ – Sędzia tego spotkania dał znak do rozpoczęcia. Zaczną gospodarze ubrani w zielono – czarne stroje. Nasz zespół ubrany jest w żółto – czarne stroje.
1’ – Pierwsza skuteczna interwencja Szymańskiego po zagraniu piłki od Harzyńskiego.
2’ – Dośrodkowanie Masiaka, ale niecelne i od bramki rozpocznie Wkra.
3’ – W drużynie Mławy od pierwszej minuty na placu gry pojawił się Artur Gawęda, który przez ostatni miesiąc nie był zdolny do gry.
4’ – Dziubiński z autu do Butryna, ten przedłuża głową do Rutkowskiego, który ze środka uderza. Strzał lekki i bramkarz pewnie łapie.
6’ – Gawęda ostro faulowany, ale sędzia nie decyduje się pokazać żółtej kartki.
9’ – Harzyk faulowany. Rzut wolny pośredni wykona Brzozowski. Dośrodkowanie na 8m, ale piłka spada na nogi obrońców.
10’ – Pressing Dziubińskiego przynosi efekt. Od auto grę rozpocznie Harzyński.
10’ – Uderzenie Rogowskiego Piotra z 30m, ale bramkarz pewnie łapie.
12’ – Źle wyrzucony aut przez Piotra Króla. Grę wznowią gospodarze.
15’ – Groźna akcja naszego zespołu. Rogowski Piotr przejął w walce bark w bark, podał do Rutkowskiego, który uderzył mocno w długi róg bramki, ale goalkeeper świetnie interweniował. Przy próbie dobitki Butryn faulował.
16’ – Pierwszy kwadrans gry zdecydowanie pod nasze dyktando. W środku pola Gawęda i Rogowski Piotr pewnie rządzą. Gospodarze swoich szans upatrują w długich zagraniach. Nasi obrońcy jednak pewnie interweniują.
19’ – Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu.  Gawęda faulowany. Zawodnik z nr 15 otrzymał upomnienie. Do piłki podchodzi Rogowski Piotr, ale trafia w mur. Jednak piłka dalej w naszym posiadaniu.
20’ – Dziubiński wywalczył rzut rożny. Do piłki podejdzie Butryn.
20’ – Dośrodkowanie, ale ponownie wybita piłka na rzut rożny. Dośrodkowanie na 5m, ale obrońca wybija piłkę, którą przejmuje Brzozowski.
23’ – Błąd Brzozowskiego, napastnik gości wypuścił piłkę. Jednak Brzoza szybko naprawia swój błąd blokując napastnika z nr 22 (ksywa Zbyszek). Ten widząc, że nic nie ugra starał się wymusić faul. Sędzia jednak nie dał się nabrać.
27’ – Pierwszy celny strzał naszych rywali, ale Szymański bez problemów broni.
29’ – Szymański broni strzał na sam.  Jednak akcję gospodarzy poprzedziło złe zagranie Rogowskiego Piotra do swojego brata. Napastnik Wkry z nr 7 (Dudek) przejął piłkę, ale Szyman świetnie się zachował broniąc strzał.
33’ – Dośrodkowanie Dziubińskiego – Rutkowski uderza z pierwszej piłki, ale strzał jest zablokowany. Dziuba ponownie z rzutu rożnego.
34’ – Kolejny rzut rożny. Dośrodkowanie Gawędy, ale piłkę przecina obrońca.
36’ – Hans wysoko nad poprzeczką z rzutu wolnego po faulu na Harzyńskim.
38’ – Żelazny długą piłkę w stronę prawego pomocnika, ale Harzyński wybija na rzut rożny. Dośrodkowanie z rożnego, ale strzał Żelaznego obok słupka. Gdyby piłka leciała w światło bramki było by 1:0.
43’ – Koronkowa akcja naszego zespołu, jednak strzał Gawędy został zablokowany na 17m. Z rzutu rożnego dośrodkowuje Butryn na głowę Rogowskiego Jakuba, ale jego strzał nad bramką.
45’ – Najsłabszym zawodnikiem w naszym zespole jest Butryn. Co piłka do niego to strata…
45’ – Koniec Pierwszej połowy. Bez bramek. Nasz zespół sprawia lepsze wrażenie, ale gospodarze mieli lepsze sytuacje do objęcia prowadzenia.

46’ – W naszej drużynie zmiana: W miejsce Masiaka – Graczyk oraz Wiśniewski Maciej za Szymańskiego Rafała. Drużyna gospodarzy bez zmian.
48’ – Zmiana w drużynie Wkry: w miejsce Krokowskiego – Rochoń z nr 9.
50’ – Rutkowski faulowany, ale sędzia nie widzi ewidentnego przewinienia. .. Za chwilę faul dla Wkry. Jednak dośrodkowanie ląduje w rękach Wiśniewskiego.
52’ – Świetne zagranie Graczyka do Harzyńskiego, Harzyk sam na sam ale trafia prosto w bramkarza… a mógł podać do lepiej ustawionego Butryna.
53’ – Gawęda faulowany z lewej strony. Dośrodkowanie Brzozowskiego jednak prosto na głowę Żelaznego.
54’ – Rogowski Kuba pewnym wybiciem przerywa akcję gospodarzy.
55’ – Wiśniewski na 15 m świetnie interweniuje. Szybko zaczęta akcja przez Wiśniewskiego, akcja prawą stroną, jednak dośrodkowanie Króla niecelne i od bramki rozpocznie Anuszewski, a raczej Żelazny, który non stop wybija.
58’ – Graczyk z 25m, ale wysoko nad bramka. Zmiana w drużynie gospodarzy:  boisko opuszcza Kościelny, a w jego miejsce Baca Paweł z nr 10.
59’ – Żelazny fauluje Butryna. Dośrodkowanie Harzyńskiego, ale tylko rzut rożny dla naszej ekipy. Chamskie zachowanie zawodnika Bieżuniu na Rutku. Sędzia liniowy wezwał głównego na konsultacje. Rutek jednak otrzymuje żółtą kartkę za agresywne zachowanie. Sędzia wznowi grę rzutem sędziowskim.
65’ – Zmiana w naszym zespole. Gumienny w miejsce Króla.
70’ – Na boisku wieje nudą…
71’ – Żółta kartka dla wieży Żelaznego za faul na Rogowskim w bocznej strefie boiska.
72’ -  Źle rozegrany rzut wolny, ale Gumienny świetnie przeciął groźną kontrę Wkry.
73’ – Ależ okazja Rutkowskiego! Szybka akcja naszego zespołu, Butryn do Harzyńskiego, a ten na 5 do Rutkowskiego, który strzela za lekko i bramkarz broni.
74’ – Druga żółta kartka dla Żelaznego za faul na Rutkowskim. Słuszna konsultacja głównego z bocznym. Przy okazji Brzozowski otrzymuje kartkę za dyskusję. W między czasie Galstyan wszedł za Dziubińskiego.
75’ – Dośrodkowanie Harzyńskiego, Anuszewski piąstkuje, Rogowski Jakub strzela, ale bramkarz na posterunku.
76’ – Żelazny wolno opuszcza boisko… Sędzia czekał aż opuści boisko.
77’ – Galstyan  fauluje w bocznej strefie. Strzał z wolnego, Baca przecina lot piłki, ale piłka mija naszą bramkę.
83’ – Rogowski Jakub do Graczyka, ale ten na spalonym…
 85’ – Graczyk stracił piłkę, przerywa akcje faulem i sędzia słusznie daje mu żółtą kartkę.
86’ – Rogowski Piotr otrzymuje  żółtą kartkę za… no właśnie za co?  Za ustawianie piłki nie z tego miejsca.
88’ – Kurowski z rzutu wolnego po faulu Galstyana. Zamieszanie pod bramką Wiśniewskiego wyjaśnia Azat.
90’ – Karne. Zero Zero. Sędzia nic nie dolicza do drugiej połowy.

Nasza drużyna wygrywa w losowaniu i wybiera bramkę na którą będą strzelali piłkarze.
Jako pierwsi strzelać będą nasi zawodnicy.

0:1 Rogowski Jakub pewnie myli bramkarz i strzela.
1:1 Serwatko Jakub strzela. Wiśniewski Maciej wyczuł jego intencje.
1:2 Gawęda Artur. Pewna bramka.
2:2 Kukowski Paweł strzałem z jednego kroku pewnie pod poprzeczkę.
2:3 Rogowski Piotr technicznym strzałem po ziemi strzela gola
3:3 Baca Paweł strzałem w środek bramki zdobywa trzeciego gola.
3:4 Graczyk Cezary pewnym strzałem myli bramkarza i strzela gola.
4:4 Puszcz Hubert zdobywa gola