MKS "MŁAWIANKA" MŁAWA - strona oficjalna

Strona klubowa

MIASTO MŁAWA

AKADEMIA PIŁKARSKA

HYDRO-MAX

 

FABISIAK PRZEWOZY

Statystyki drużyny

Aktualności

KS Łomianki 0:0 MKS MŁAWIANKA Mława

  • autor: kiero88, 2011-09-21 21:03

W rozegranym dzisiaj o 16:30 meczu w Łomiankach, tamtejszy KS zremisował z naszym zespołem - 0:0. Poniżej relacja minuta po minucie.

Mławianki z kilkoma zmianami w porównaniu do poprzedniego spotkania.  Na boisku nie ma Sieji oraz Piotrowskiego. Pierwszego zabraknie ze względów osobistych, natomiast Mateusz ma kontuzje.  Pogoda do gry bardzo dobra. Około 20 stopni, słonecznie, bezwietrznie.  Boisko małe. Trawiaste i w miarę równe, jednak jest kilka pagórków.

0’ – Rozpoczęli gospodarze
1’ – Pierwszy faul w tym spotkaniu – Mjelek faulowany w środkowej strefie boiska
4’ – Gospodarze starali się przedrzeć prawą stronę boiska, ale pomocnik gospodarzy za mocno sobie wypuścił piłkę. Od bramki Michalak
5’ – Brzozowski blokuje strzał z 20 m – rzut rożny dla gospodarzy
5’ – Rzut rożny bez zagrożenia, ale gospodarze dalej przy piłce. Jednak dogranie w pole karne niecelne i Michalak ma piłkę w rękach
7’ – Rogowski Kuba fauluje na 30m, z prawej strony,. Będzie dośrodkowanie w pole karne. Zagranie na 7 metr, Rogowski Jakub przecina piłkę i wybija na rzut rożny
8’ – Dośrodkowanie z rożnego, Michalak trzymany za rękę jest,  ale sędzia tego nie widzi i zawodnik gości uderza piłkę, ale obok bramki.
11’ – Długa piłka z obrony gospodarzy pada łupem Michalaka
11’ – Nieporozumienie w naszej drużynie, złe zagranie Rogowskiego Piotra, piłkę przejął lewy pomocnik gospodarzy, uderzył z lewej nogi, ale nad bramką. Strzał bez zagrożenia.
12’ – Walczak faulowany, sędzia odkłada kartkę, gospodarze nie grają fair i nie wybijają piłki. Żółtą kartkę ukarany zostaje Radosław Kamiński.
13’  - Piotr Rogowski wygrywa pojedynek brak w bark, ale sędzia uznaje, że faulował…
14’ – Zawodnik gospodarzy już po gwizdku skoczył do głowy z Brzozowskim, który odpuścił sobie walkę. Zawodnik gospodarzy kontuzjowany. Gospodarze od rzutu wolnego, po wcześniejszym faulu Drzewieckiego. Gospodarze starają się wpłynąć krzykami, rozmową  na decyzję sędziego. Bardzo żywo gestykulują. W przekroju całego spotkania ocenimy pracę sędziego.
15’ – Gospodarze mają optyczną przewagę w posiadaniu piłki po 15 minutach gry. Gra KS Łomianek na chwilę obecną wygląda tak: piłka do boku i dłuuuuuuga piłka pod pole karne Michalaka
18’ – Rzut rożny dla Łomianek, Michalak piąstkuje. Dobra interwencja Michała.
19’ – Kibice KS Łomianek pokazali właśnie, że są rasistami. Zzaśpiewali rasistowską piosenkę: Łomianki biała drużyna… Jestem ciekaw, czy sędzia opisze to w sprawozdaniu pomeczowym…
20’ – Drzewiecki wybija piłkę po za boisko, trafiając w zaparkowany za stadionem samochód.
21’ – Król fauluje na 35 m. Dośrodkowanie w pole karne przecina Rogowski Kuba.
23’ – Galstyan do Melchinkiewicza, który jest faulowany. Do piłki ustawionej na 25 m podchodzi Rogowski Piotr, ale uderza Walczak, trafiając w mur. Dobitka Harzyńskiego wysoko nad poprzeczką.
25’ – Rogowski Piotr fauluje przy linii bocznej. Będzie ostre dośrodkowanie w pole karne z prawej strony Michalka. Jednak gospodarze zmieniają decyzję. Wycofanie na 35 m, stamtąd uderza zawodnik z nr 5 , ale jego strzał jest zablokowany i Michalak nie musiał interweniować.
27’ – Żółtą kartkę za nieparlamentarne słownictwo został ukarany Hubert Dolewski.
28’ – Trener Pełkowski daje wskazówki swoim zawodnikom. Trzeba się dłużej utrzymać przy piłce, mniej strat.
29’ – Groźna akcja gospodarzy, ale Brzozowski blokuje strzał i rzut rożny. Krótko rozegrany: zawodnik gospodarzy wychodzi po piłkę, odgrywa do kolegi, który mu podawał, a ten dośrodkowuje na długi słupek.  Michalak jednak pewnie łapie. Przy okazji jest trafiony w nogę przez gracza gospodarzy. Sędzia jednak każe grać dalej.
31’ – Ryczkowski zwodem do środka mija Drzewieckiego,  uderza po długi rogu (dokręcana piłka), ale Michalak świetnie paruje strzał do boku.
32’ – Harzyński nie daje się ograć, ale wybija piłkę na kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Gospodarze mają dość znaczną przewagę.
33’ – Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Michalak mija się z piłką, pomocnik gospodarzy zgrywa głową, piłka zostaje wybita prosto pod nogi Mateusza Sołtysa, który uderza z woleja, ale Michalak nogami paruje strzał na rzut rożny. 
33’ – Gospodarze źle rozegrali rzut rożny. Chcieli krótko, ale nasi zawodnicy się połapali i złapali na spalonym.
36’ – Azat Galstyan przegrał pojedynek główkowy, prostopadłe dogranie do napastnika gospodarzy, ale Drzewiecki w ostatniej chwili wybija piłkę na rzut rożny. Gospodarze mają kilka schematów rozegrania rzutów rożnych: dogranie na 25m, a stamtąd zawodnik gospodarzy uderzył, ale piłka trafiła po za obiekt w Łomiankach.
39’ – Niedokładne zagranie Rutkowskiego i piłka w rękach bramkarza.
40’ – Podanie prostopadłe do Trzebuchowskiego, ten się odwraca i uderza na bramkę Michalaka, ale nad bramką.
41’ – Michalak dopada do bezpańskiej piłki w swoim polu karny.  Na jego błąd czekał już napastnik KS Łomianek.
44’ – Dobra akcja gospodarzy. Zagranie w pole karne, Michalak wyszedł, ale nie zdecydował się do końca zaatakować piłki. W konsekwencji czego, Sołtys uderzył z prawej nogi, ale Michalak zdążył naprawić swój błąd. Za chwilę lewy pomocnik gospodarzy mógł strzelić, ale Michalak łapie strzał.
45’ – O:0 do przerwy

46’ – Mławianka zaczyna, gospodarze z dwiema zmianami.
47’ – Rzut rożny dla Mławy. Dośrodkowanie w pole karne, zamieszanie, Harzyński dośrodkowuje, ale blokowany jest i rzut rożny.
47’ – dośrodkowanie na 5 m, bramkarz piąstkuje, Rutek z głowy, ale piłka metr od bramki.
48 – Gospodarze odpowiedzieli groźną akcję, ale strzał zawodnika z nr 2 mija poprzeczkę Michalaka.
49’ – Michalak na 15 m świetnie interweniuje wygarniając piłkę spod nóg napastnika.  
50’ – Michalak sygnalizuje sędziemu, że zmienia obuwie. Sędzia zezwala.
51’ – Wszystko zaczęło się od złego podania Azata. Drzewiecki do Króla, który traci piłkę, prostopadłe zagranie do napastnika gospodarzy, którego uprzedza Rogowski Kuba. Blokował piłkę, ale Michalak do niej nie wyszedł. Zdecydował się wybić piłkę na rzut rożny. Bez zagrożenia.
54’ – Melek zderzył się z jednym z zawodników Łomianek. Obydwaj ucierpieli. Bramkarz gospodarzy zdecydował się wybić piłkę na rzut od aut. Azat oddał mu piłkę, kiedy sędzia pozwolił wznowić grę.
57’ – Zawodnik gospodarzy z nr 4 ciągle komentuje decyzje sędziego, nie podoba mu się nawet wtedy, kiedy jest przyznany rzut wolny dla jego drużyny.
58’ – Harzyński minięty przy linii bocznej, ale Rogowski Kuba go zaasekurował
59’ – Michalak przed własnym polem karnym interweniuje skutecznie głową. Dobra interwencja.
61’ – Doping kibiców KS Łomianek prosi zespół o zwycięstwo… oby nie dzisiaj J
63’ – Na spalonym Sołtys. Jednak zanim do tego doszła, to wymienili kilka piłek.
64’ – Rogowski Kuba blokuje Sołtysa, ale sędzia stwierdził, że powstrzymywał go nieprzepisowo. Rzut wolny i żółta dla Rogala.
65’ – Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale wprost na głowę Brzozowskiego.
66’ – Graczyk za Galstyana, Dośrodkowanie z wolnego, pomocnik Łomianek uderza z głowy, Michalak popisuje się świetną interwencją. Z Rożnego wrzutka na 5 m i kolejna dobra interwencja Michalaka. Gospodarze mają przewagę.
71’ – Dobry pressing Graczyka, Drzewiecki od autu.
72’ – Rzut wolny pośredni po nieprzepisowym zatrzymywaniu Michalak. Sołtys uniemożliwił mu wykop piłki.
76’ – Rogowski Piotr faulowany w środkowej strefie boiska, tuż przy linii bocznej., Dośrodkowanie Graczyka, ale piłka zostaje zablokowana.
76’ – Dośrodkowanie Rutkowskiego, ale niecelne. Od bramki.
77’ – Michalak pewnie broni strzał pomocnika z lewej nogi.
79’ – Butryn w miejsce Króla.  
81’ – Skuteczny i wysoki pressing naszego zespołu.  Wznowimy piłkę od autu. Zmiana w zespole gości.
81’ – Walczak do Rutkowskiego, a ten uderza. Jednak jego strzał jest niecelny.
82’ – Koronkowa akcja gospodarzy, ale dośrodkowanie niecelne. W naszej drużynie zmiana: Dziubiński w miejsce Melchinkiewicza.
83’ – Rogowski Piotr fauluje na 40 m, dośrodkowanie w pole karne, przedłużenie przez jednego z zawodników gospodarzy, ale Michalak pewnie łapie.
85’ – W końcu groźna akcja naszego zespołu! Butryn powalczył o górną piłkę, do niej dopadł Walczak i uderzył bardzo mocno. Jednak bramkarz Łomianek z najwyższym trudem sparował piłkęna rzut rożny.
86’ – Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy.
87’ – Żółta kartka dla Dziubińskiego za faul w kole środkowym. Zawodnik gospodarzy (Kossot) chciał wykonać rzut wolny bez pozwolenia sędziego, za co otrzymał żółtą kartkę.
88’ – Brzozowski na rzut rożny. Michalak piąstkuje. Za chwilę Butryn fauluje. Rzut wolny 35 m od bramki. Piłka dochodząca, piłka główką przedłużona, nad bramką.  
89’ – Zmiana w naszym zespole: Gumienny za Rutkowskiego.
90’ – Sędzia dolicza 3 min.
90’ – Żółta kartka dla zawodnika z nr 9 – Trzebuchowski za faul na Drzewieckim.
90+1’ – Butryn uderza, ale za słabo i piłka w rękach bramkarza.
90+2’ – Łomianki mogły zdobyć gola. Nieporozumienie Drzewieckiego z Michalakiem mógł wykorzystać Trzebuchowski, ale blokowany jest.
90+2’ – ALEŻ MAMY SZCZĘŚCIE!! Michalak wybija piłkę linii bramkowej! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał z głowy, ale Michalak interweniuje bardzo dobrze!
90+3’ – Koniec spotkania. Kibice gospodarzy wbiegają na boisko w stronę sędziego. Jednak zawodnicy gospodarzy przeszkodzili im w tym. Jeden z kibiców Łomianek był już gotowy uderzyć naszego Trenera, ale ochrona i nasi zawodnicy przeszkodzi w tym.

Warto dodać kilka słów na temat trenera zespołu gospodarzy – pana Marka Papszuna. Jeśli tacy ludzie jak on są trenerami, to ja współczuję naszej piłce. Trener który, nie szanuje przeciwnika (cytat: „Wieśniaku z Mławy”), sędziego (obrażanie i komentowanie decyzji sędziego) to nie powinien zasiadać na ławce trenerskiej, a na trybunach…

ŁOMIANKI Mateusz Matracki – Marcin Oleksiak, Łukasz Prusik, Radosław Kamiński, Adam Matuszczak, Tobiasz Gac, Mateusz Kowalski (81' Daniel Mikołajczyk), Mateusz Sołtys (86' Łukasz Kawka), Krystian Ryczkowski (46' Wojciech Kalinowski), Hubert Dolewski (46' Adam Kossowski), Łukasz Trzebuchowski

MŁAWIANKA Michał Michalak – Rafał Brzozowski, Paweł Drzewiecki, Marcin Marzyński, Piotr Król (78' Robert Butryn), Jakub Rogowski, Piotr Rogowski, Kamil Rutkowski (89' Paweł Gumienny), Mariusz Walczak, Azat Galstyan (66' Cezary Graczyk), Piotr Melchinkiewicz (83' Marcin Dziubiński)
 


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [1201]
 

autor: ~wólka 2011-09-22 14:41:13

avatar jesli wieśniak to łomianki to ni ewiem co bo Mława jest większa niż podwarszawska wieś


autor: ~ja 2011-09-22 21:11:02

avatar marek papszun,wiesniak z wawy.grał w A klasowych druzynach,a jego motto zyciowe"szanuj innych,a beda szanowali ciebie".


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

SPONSOR STRATEGICZNY


 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

SPONSOR

Ostatnie spotkanie

MKS Mławianka MławaBug Wyszków
MKS Mławianka Mława 4:1 Bug Wyszków
2017-06-17, 17:00:00
     
oceny zawodników »

OFICJALNY PARTNER

                                                                

ZAWKRZEŃSKI SPORT

SPONSOR

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 38
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5:0 KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Czarni Węgrów 1:5 Dolcan Ząbki
Tęcza Łyse 0:3 Unia Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:1 MKS Przasnysz
MKS Mławianka Mława 4:1 Bug Wyszków
Podlasie Sokołów Podlaski 4:2 Ostrovia Ostrów Mazowiecki
Błękitni Raciąż 0:3 KS Łomianki
Pogoń II Siedlce 0:1 Hutnik Warszawa
Delta Słupno 3:3 Bzura Chodaków Sochaczew
Wisła II Płock 0:5 MKS Ciechanów

REKLAMA

Losowa galeria

MKS Mława - Podlasie Sokołów Podlaski (Grzegorz Przybyłowski)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 544, wczoraj: 278
ogółem: 4 398 137

statystyki szczegółowe