Statystyki drużyny

Aktualności

Tęcza 34 Płońsk 0:2 MKS MŁAWIANKA MŁAWA

• autor: kiero88, 2011-09-10 20:10

MKS MŁAWIANKA MŁAWA pokonała na wyjeździe zespół Tęczy 34 Płońsk 2:0. Bramki dla Mławian zdobyli:
90 min - Melchinkiewicz Piotr
93 min - Rogowski Piotr

Relacja w rozwinięciu.

Po ciężkiej przeprawie, nasi piłkarze pokonali w Płońsku tamtejszą Tęczę 34. Wygrana 2:0 jest w pełni zasłużona. Relacja minutowa poniżej:

Tęcza 34 Płońsk:
Wójcik - Jadczak S, Jadczak R, Unierzyski M, Kuciński, Iwanicki, Chacelski, Unierzyski J, Załustowicz, Kowalik, Świniarski

1' - Zaczęła ekipa Mławianki;
3' - Pierwszy rzut rożny w spotkaniu dla Mławy. Bez zagrożenia pod bramką Wójcika;
4' - Kamil Rutkowski fauluje pomocnika gospodarzy na prawym rogu pola karnego Michalaka. Do piłki ustawionej na 17m podchodzi Jadczak, ale strzela wysoko nad bramką;
11' - Nieporozumieniu pomiędzy Brzozowskim i Michalakiem. Ten pierwszy nie usłyszał podpowiedzi tego drugiego. W konsekwencji Świniarski mógł zdobyć gola, ale Michalak końcami palców złapał piłkę;
12' - Szereg błędów w drużynie Mławianki. Dośrodkowanie z lewej strony mija wszystkich, dopada do piłki Załustowicz i trafia w Harzyńskiego, a za chwilę poprawka z głowy Kowalika nad bramką;
15' - Pierwszy kwadrans zdecydowanie dla gospodarzy;
21' - Walczak strzela wzdłuż bramki, najpierw Jadczak Sebastian wybija piłkę z 5m, a po chwili Wójcik wyłapuje dośrodkowanie po ziemi Rogowskiego Piotra;
23' - Harzyński przejął piłkę, klepka z Walczakiem, podanie do Dziuby, a ten strzela z pierwszej piłki wysoko nad bramką...;
26' - Podanie do Melchinkiewicza, ten prostopadłym podaniem uruchamia Walczaka, który wychodzi na czystą pozycję. Jednak w momencie przyjęcia zostaje sfaulowany przez Unierzyskiego Mariusza. Sędzia bez wahania pokazuje obrońcy gospodarzy czerwoną kartkę.
28' - Sieja nad murem z wolnego, ale Wójcik pewnie chwyta piłkę.
29' - Złośliwy faul Roberta Jadczaka na Mariuszu Walczaku. Tym razem bez jakiejkolwiek kartki. Zmiana w Płońsku: Wytyszyński za Iwanickiego;
30' - Sieja dośrodkowuje na 5 m z rzutu wolnego, tam do piłki dopada Brzozowski, ale jego strzał przelatuje nad poprzeczką;
31' - Drugi kwadrans to już wyrównana gra;
32' - Jadczak uderza łokciem Melka w walce powietrznej. Sędzia nie zdecydował się użyć gwizdka;
35' - Harzyk z 25m z woleja nad bramką. Strzał oddany prawą nogą;
37' - Rzut wolny dla Mławian. Rogowski Piotr ustawił piłkę,  uderzył mocno, ale Wójcik końcami palców sparował piłkę w boczny sektor boiska;
41' - Złe podanie Brzozowskiego do Sieji, ten fauluje. Dośrodkowanie Jadczaka z wolnego, ale Michalak pewnie piąstkuje i oddala niebezpieczeństwo od własnej bramki;
43' - Piłkarze z Płońska chwilami zamiast skupić się na grze, to starają się wpływać na decyzje sędziego.
44' - Błąd Piotrowskiego mógł kosztować wiele naszą ekipę. Zamiast wybić piłkę, czekał aż ona wyjdzie. Przejął ją Świniarski i uderzył minimalnie obok słupka Michalaka.
45 ' - Sędzia doliczył jedną minutą. Po rzucie rożnym dla Płońska zaprosił obie drużyny na przerwę, nie dłuższą niż 15 min;

46' - Dwie zmiany w ekipie Mławianki: Drzewiecki oraz Galstyan, w miejsce Dziubińskiego oraz Piotrowskiego. Płońsk bez zmian;
50' - Mławianie mają przewagę, ale bez zagrożenia pod bramką Tęczy;
51' - Harzyński z 30 m nad bramką;
53' - Robert Jadczak uderza z rzutu wolnego na bramkę Michalaka, który przy okazji interwencji znokautował Świniarskiego. Na szczęście to nic groźnego;
54' - Dobra koronkowa akcja Mławian, ale ostatnie podanie do Kaki zbyt mocne;
57' - Gospodarze swoich szans upatrują w stałych fragmentach gry. Jadczak z wolnego, ale Michalak pewnie broni - takie strzały to na rozgrzewce można strzelać mu godzinami;
58' - Wójcik broni strzał Walczaka z ok 20m, a po chwili również dobitkę Rutkowskiego;
59' - Bardzo chamskie i nieodpowiedzialne zachowanie publiczności w Płońsku. Już od czerwonej kartki dla Unierzyskiego non stop komentowali decyzję arbitra. Tym razem jeden z kibiców, rzucił szklaną butelką po piwie stronę arbitra liniowego. Zapewne sędzia opisze to zachowanie w sprawozdaniu pomeczowym. Tęczę czekać może natomiast kara... A na ten mecz kibiców wpuszczano za darmo...
60' - Rzut wolny dla Mławian po faul na Galstyanie. Kaka z wolnego minimalnie nad poprzeczką;
62' - Błąd Harzyńskiego i Brzozowskiego. Kowalik przed szansą na zdobycie gola, ale jego strzał przechodzi nad poprzeczką.
63' - Żółta kartka dla Załustkowicza za komentowanie decyzji arbitra tego spotkania. U nas Butryn za Sieję.
72' - Schodzi Świniarski. W jego miejsce Iwanicki Sebastian;
73' - Jakub Rogowski otrzymuje żółtą kartkę za faul na bocznym pomocniku;
79' - Mogła być groźna akcja Mławian, ale Butryn w opanowaniu piłki pomagał sobie ręką;
80' - Król w miejsce Harzyńskiego;
83' - Kaka został nastrzelony w rękę na 18m, przejął piłkę i zdobył gola. Jednak sędzia uznał, że nie było to przypadkowe zagranie ręką i odgwizdał rzut wolny bezpośredni dla Tęczy;
84' - Rogowski Jakub z ok 30m. Efekt? Piłka przeleciała niestety obok bramki;
86' - W odpowiedzi Jadczak z 30 m z rzutu wolnego. Efekt? Taki sam jak u Rogowskiego wcześniej;
88' - Dośrodkowanie Azata w stronę Melka, który strzela przewrotką, ale obok bramki. Jednak przy strzale, Melek trafił w głowę Jadczaka Sebastiana i sędzia stwierdził, że Mławianin zagrał niebezpiecznie. Rzut wolny dla Gospodarzy;
90' - GOL GOL GOL DLA MŁAWY!!! DOŚRODKOWANIE KAMILA RUTKOWSKIEGO NA 12 METR, TAM DO PIŁKI WYSZEDŁ WÓJCIK, KTÓRY WYPIĄSTKOWAŁ JĄ PROSTO POD NOGI MELCHINKIEWICZA. TEN OPANOWAŁ PIŁKĘ, SPOJRZAŁ, GDZIE JEST BRAMKARZ ORAZ OBROŃCY, A NASTĘPNIE Z WOLEJA UDERZYŁ PIŁKĘ. PIŁKA PO ODBICIU SIĘ OD SŁUPKA WPADA DO BRAMKI!! 1:0 DLA MŁAWY!
90' - Sędzia dolicza 3 minuty;
91' - Dośrodkowanie Jadczaka ze środka boiska, ale Michalak bez problemu łapie;
93' - GOL GOL GOL DLA MŁAWY!! WALCZAK FAULOWANY OKOŁO 35 METRÓW OD BRAMKI WÓJCIKA. DO PIŁKI PODCHODZI ROGOWSKI PIOTR. ATOMOWYM STRZAŁEM W OKIENKO ZDOBYWA GOLA NA 2:0!!! BRAMKA STADIONY ŚWIATA!!
93' - Sędzia nie pozwala już wznowić gry i goście w pełni zasłużenie pokonują Tęczę 34 Płońsk 2:0!! Szczęście sprzyja lepszym :-)