MKS MŁAWIANKA MŁAWA 3:0 START NIDZICA

• autor: kiero88, 2011-07-23 13:20

W rozegranym dzisiaj spotkaniu o godzinie 11:00 nasz zespół pokonał drużynę Startu Nidzica 3:0 (1:0). Relacja poniżej.

Trener Wiktor Pełkowski postanowił dać odpocząć w tym meczu niektórym zawodnikom: Gumienny, Piotrowski, Wiśniewski. Zabrakło z przyczyn niezależnych od klubu Jakuba Wróblewskiego, który przeniósł się do drużyny MKS-esu Przasnysz - dzisiaj obserwował grę z trybun.
Mecz przyszło rozgrywać obu zespołom w złych warunkach atmosferycznych jak na tę porę roku - Mżący deszcz, mocne chwilami podmuchy wiatru. Początek spotkania to wzajemne badanie się. Jako pierwsi bramce gości zagrozili Mławianie, ale ich strzały były niecelne. W 30 min padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. Podanie do Walczaka na 16 m (bliżej rogu pola karnego), ten długo się nie zastanawiał i uderzył piłkę w stronę lewego słupka bramki przyjezdnych. Z pozoru wydawałoby się, że jest to łatwy strzał do obrony. Jednak młody bramkarz z Nidzicy popełnił błąd i piłka ku jego niezadowoleniu wylądowało w siatce. To było jedyny celny strzał gospodarzy w pierwszej części. Goście mogli wyrównać w 40 min, ale świetnie na linii zachował się Michalak, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Druga połowa to kilka zmian w składzie. Na boisku pojawili się Masiak, Graczyk, Rudyk Grzegorz, Majewski, Melchinkiewicz, Gawęda, Galstyan oraz Jabłonowski.  W 55 min indywidualna akcja Gawędy, który strzałem z 13 m pokonuje bramkarza Startu. Rywale z Nidzicy w 60 min mogli zdobyć bramkę kontaktową, ale dobra interwencja Jabłonowskiego uniemożliwiła im to. 67 min bramkarz broni mocny strzał Brzozowskiego. W 75 min akcja: Rogowski - Graczyk - Rudyk. Szybka wymiana podań, dośrodkowanie Graczyka prosto na nogę Rudyka, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. W 85 min strzał Rogowskiego z 30 m, bramkarz z trudem broni jego strzał... nogami. Trzeba obiektywnie przyznać, że młody bramkarz Startu (1993 rocznik) nie spisał się w dzisiejszym spotkaniu. Każdy strzał pachniał golem.
Na wyróżnienie w naszej drużynie zasługuje Brzozowski, Gawęda oraz młody Szymon Masiak, który dobrze sobie poradził na prawej stronie obrony. Piotr Rogowski był dzisiaj nie do przejścia dla rywali.
Widać coraz lepszą organizację gry w naszym zespole oraz walkę i zaangażowanie.

Bramki: Walczak 35 min; Gawęda 55 min, G. Rudyk 75 min

Skład;
Michalak (46' Jabłonowski) - Drzewiecki (55' Masiak), Brzozowski, Rogowski J., Harzyński (46' Majewski), Rutkowski (46' Graczyk), Król (46' Gawęda), Rogowski P., Dziubiński (46' Galstyan Azat), Butryn (46' Melchinkiewicz), Walczak (46' Rudyk G.)

W środę nasz zespół rozegra IV sparing. Przeciwnikiem będzie drużyna Lecha Rypin. Początek spotkania o godzinie 17 na stadionie MOSiR Mława

autor: ~Yoka 2011-07-23 23:08:21

avatar To gdzie te wzmocnienia? Widać ze następny zawodnik opószcza barwy MKS. Czy ktoś przyjdzie na jego miejsce czy znowu bez awansu zostajemy ?

autor: ~David Guetta 2011-07-25 14:07:41

avatar brawo Panowie! bez Miśka też damy radę!

To był mecz! Legia Warszawa 4-3 MKS Mława Środa, 11 października 2006 godz. 11:30 (www.legialive.pl)